Donis rozpędził się z piłką na lewej flance. Napastnik przebiegł kilkadziesiąt metrów, ale dograł katastrofalnie.

1
1
1
87'

Indywidualna akcja Hazarda w polu karnym gospodarzy, ale skończyło się tylko na kornerze.

1
1
1
1
1
85'

Grecja. Schodzi: Giannis Maniatis. Wchodzi: Tasos Bakasetas.

1
84'

Szansa przed Lukaku, ale Orestis Karnezis świetnie broni!

1
1
1
1
1
81'

Stały fragment dla Grecji z prawej strony boiska na wysokości pola karnego gości. Kostas Fortounis dogrywa jednak na głowę Chadliego.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Ferreira Carrasco.

74'

Belgia. Schodzi: Moussa Dembele. Wchodzi: Eden Hazard.

74'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Thomas Meunier.

Ależ się teraz dzieje! Dośrodkowanie z prawego skrzydła i wbiegający między dwóch rywali Lukaku celnie uderzył głową.

73'

Gol! Strzelił Zeca. Asystował mu Georgios Tzavellas.

Gospodarze odpowiadają na zawołanie! Centra z lewej strony i Zeca uprzedza obrońcę.

14
8
5
2
8
70'

Gol! Strzelił Jan Vertonghen. Asystował mu Moussa Dembele.

Wydawało się, że to się nie może udać, a jednak! Z przeszło 25 metrów huknął Vertonghen i zaskoczył Karnezisa.

18
12
5
5
4
69'

Grecja. Schodzi: Kostas Stafylidis. Wchodzi: Charalambos Lykogiannis.

Charalambos Lykogiannis #15
1
1
1
1
1
66'

Anastasios Donis podwójnie ośmieszył Verthongena i Carrasco, dryblując niczym w grze podwórkowej. Skończyło się faulem jednego z podirytowanych rywali.

1
64'

Belgia zamknęła Grecję w jej polu karnym, ale z tej przewagi kompletnie nic nie wynika.

2
2
1
62'

Postraszył strzałem zza "szesnastki" Fellaini, ale skończyło się na zagraniu na lewo do Carrasco. Skrzydłowy przegrywa w pojedynku z Maniatisem.

60'

Nie zachwycają nas piłkarze po przerwie. Szykowaliśmy się na wielkie emocje, a mamy zonka.

2
2
2
1
1
57'

Długo utrzymywali się przy piłce Grecy, by nagle przyspieszyć akcję. Otwierające podanie do Zecy, ale ten był na minimalnym spalonym.

2
1
1
2
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Samaris. "Wycięcie" Carrasco na lewym skrzydle.

2
2
2
3
4
53'

Uderzenie głową Tziolisa przelatuje metr nad poprzeczką. Dobrze z prawej strony boiska centrował Maniatis.

51'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Belgów, ale tam pierwszy przy piłce był Marouane Fellaini.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Dembele. Przytrzymywanie Stafylidisa.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier. Podcięcie Donisa.

49'

Prostopadłe podanie do Meuniera, ale Kostas Stafylidis ofiarnie wybił piłkę na rzut rożny.

1
46'

Gra wznowiona.

Czy po przerwie doczekamy się goli?
Tak, Belgowie zaczną strzelać
Tak, za sprawą Greków
Nie, będzie bezbramkowy remis
1
43'

Dembele podciął wyprowadzającego kontrę Donisa. Marciniak jest dzisiaj bardzo wyrozumiały, bo wydawało się, że to pewne "żółtko".

1
40'

Kostas Fortounis z piłką w polu karnym Belgii! Mija jednego z rywali, ale futbolówkę spod nóg wybija mu bramkarz.

1
1
38'

Kevin De Bruyne lekko zagrywa na środek greckiego pola karnego, ale tam nie ma żadnego z jego kolegów.

1
1
36'

Romelu Lukaku i Georgios Tzavellas skoczyli do siebie niczym koguciki, a poszło o sytuację, w której faulowany był Mertens. Polski sędzia rozdzielił piłkarzy, nie decydując się na wyciągnięcie kartek.

33'

Podbity strzał Verthonhgena. Piłka leciała pionowo do góry i walczyli o nią Lukaku z Karnezisem. Napastnik przesadził z agresją i Marciniak przerwał grę gwizdkiem.

1
31'

Bardzo mocny, ale i bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Kevin De Bruyne.

27'

Protestowali Belgowie. Lukaku w polu karnym gospodarzy nabił piłkę w rękę Papastathopoulosa, ale Szymon Marciniak nie podyktował rzutu karnego... słusznie.

2
25'

Kevin De Bruyne dośrodkował na głowę Vermaelena, ale pewnie obronił Karnezis.

1
1
23'

Długa piłka na wolne pole do Donisa. Napastnik ścigał się z Vermaelenem, górą obrońca.

1
20'

Blisko gola samobójczego! Giannis Maniatis przedarł się prawym skrzydłem.  Mocne wstrzelenie piłki przed belgijską bramkę trafia w nogi jednego z obrońców, ale piłka szczęśliwie mija cel.

1
2
1
2
1
18'

Ależ uderzenie z 30 metrów! Kostas Stafylidis poszukał dalszego rogu, a piłka trafiła w słupek!

3
1
1
1
1
16'

Anastasios Donis sprawia gościom dużo problemów. Szybki, zdecydowany, biegający do każdej piłki.

1
1
1
1
1
15'

Ryzykowna wymiana podań belgijskich obrońców z własnym bramkarzem. Grecy zastosowali pressing i bliscy byli przechwycenia piłki.

1
1
1
1
1
12'

Kontra Greków zakończona celnym strzałem Donisa. Thibaut Courtois odbił piłkę zmierzającą tuż przy bliższym słupku.

10'

Od pierwszych minut zarysowała się przewaga gości. Belgia cierpliwie buduje ataki pozycyjne.

7'

Centra w greckie pole karne z prawej strony boiska, ale Maniatis uprzedził Mertensa.

3'

Podobną akcją odpowiadają Belgowie, ale Kevin De Bruyne został nieprawidłowo zatrzymany przez Stafylidisa. Słowna utarczka między oboma graczami.

3
1'

Lewą stroną popędził Donis, ale jego dogranie na 12. metr przeciął Marouane Fellaini.

2
20:31

Grecja zagra w białych strojach, Belgowie na czerwono-czarno.

1
19:51

Będziemy mieli polski akcent. Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak.

3
1
1
19:51

Witamy w niedzielny wieczór i zapraszamy na wspólne emocje w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Na stadionie imienia Jeorjosa Karaiskakisa w Pireusie Grecy podejmą Belgów.