Chorwacja
90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Zakotłowało się teraz w chorwackim polu karnym, jednak mocny strzał Lama został zablokowany.

87'

Finlandia. Schodzi: Sauli Vaisanen. Wchodzi: Roope Riski.

wchodzi Wchodzi
Roope Riski #7
schodzi Schodzi
Sauli Vaisanen #4
83'

Teraz Hradecky z dużymi kłopotami zatrzymał mocny strzał Copa z 22 metrów.

81'

Chorwacja. Schodzi: Andrej Kramarić. Wchodzi: Marko Rog.

79'

Kolejna okazja Chorwatów. Lukas Hradecky z trudem obronił strzał Copa z 15 metrów i w ostatniej chwili złapał piłkę przed dobijającym Mandzukiciem.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Sime Vrsaljko.

75'

Mogło być 0:2! Po indywidualnej akcji płasko z 16 metrów uderzył Ivan Perisić i gospodarzy uratował słupek!

72'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Moisander.

71'

Chorwacja. Schodzi: Marcelo Brozović. Wchodzi: Duje Cop.

70'

Domagoj Vida zablokował mocną centrę z prawego skrzydła.

69'

Beznadziejnie grają gospodarze. Jedyna ich szansa wynika z niskiego prowadzenia rywala. Wystarczy jeden błąd Chorwatów i być może Finowie uratują remis. Sami jednak w ofensywie praktycznie nie istnieją.

67'

Finlandia. Schodzi: Alexander Ring. Wchodzi: Thomas Lam.

Thomas Lam #14
62'

Dwukrotnie z lewego skrzydła centrował Raitala, w polu karnym gości zrobiło się gorąco, lecz zabrakło wykończenia.

59'

Paulus Arajuuri doszedł do piłki po dośrodkowaniu Moisandera z rzutu wolnego, ale przy okazji sfaulował Mandzukicia.

58'

Chorwaci widzą słabość rywala, próbują teraz zdobyć drugiego gola i on już na pewno zamknąłby rywalizację.

54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alexander Ring.

53'

Zerwał się doping fińskich kibiców, ale ich ulubieńcy są całkowicie bezproduktywni w ofensywie.

49'

Nic się na razie nie zmienia, Finowie nie potrafią zepchnąć rywali do obrony.

48'

Groźna płaska centra Mandzukicia z prawego skrzydła, ale gospodarze wyszli z opresji.

47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Finlandia. Schodzi: Kari Arkivuo. Wchodzi: Rasmus Schuller.

Rasmus Schuller #11
Kari Arkivuo #13
44'

Teraz okres przewagi gości, ale ich ataki nie przynoszą żadnego zagrożenia.

40'

Teraz Chorwaci łatwo poradzili sobie z centrą Moisandera z rzutu wolnego.

38'

Finowie wywalczyli rzut rożny, ale dośrodkowanie było zbyt głębokie i Danijel Subasić złapał piłkę przed Ojalą.

34'

Przeraźliwe nudy w Tampere, Chorwaci łatwo objęli prowadzenie, teraz nic już nie muszą, a przeciwnik jest zwyczajnie bezradny.

31'

Chorwaci spuścili z tonu, ale i tak mają kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

27'

Nieźle z lewego skrzydła centrował Paulus Arajuuri, ale żaden z jego kolegów nie zdołał oddać strzału.

24'

Nieudane dośrodkowanie Sakseli z prawego skrzydła i piłka opuściła boisko.

22'

Finowie wyszli na boisko z bardzo defensywnym nastawieniem i teraz nie mają żadnego pomysłu na odrobienie strat.

18'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Andrej Kramarić.

1:0 dla Chorwacji! Hradecky fatalnie interweniował po centrze z prawego skrzydła, z próby strzału Kramaricia wyszło zgranie do Mandzukicia i ten trafił do siatki głową z linii bramkowej.

16'

Minął pierwszy kwadrans, widowisko wciąż jest senne. Chorwaci w niemrawym ataku pozycyjnym, a gospodarze czekają na kontry.

13'

Milan Badelj zepsuł akcję gości koszmarnym zagraniem sprzed pola karnego. Piłka poza boiskiem.