Akcja już po drugiej stronie boiska. Strzelał Jarosław Rakickij, Halldorsson wybił piłkę na róg.

1
1
1
85'

Po dośrodkowaniu z rogu do piłki doszedł Gudmundsson, jednak strzał zdołał obronić Andrij Piatow.

1
1
4
1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksandr Zinczenko.

1
3
1
2
1
80'

Ukraińcy starają się stworzyć zagrożenie pod bramką gospodarzy. Jednak w ich zagraniach coraz więcej chaosu niż przemyślanych akcji.

2
3
2
2
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Kowalenko.

2
3
1
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Gylfi Sigurdsson.

4
2
3
4
3
76'
74'

Ukraińcy niewiele potrafią zdziałać. Islandczycy mając zapas dwóch goli mają pojedynek pod kontrolą.

3
2
2
2
2
71'

Ukraina. Schodzi: Attem Besedin. Wchodzi: Artem Kraweć.

Attem Besedin #11
3
2
2
2
3
71'

Ukraina. Schodzi: Rusłan Malinowskij. Wchodzi: Ołeksandr Zinczenko.

Rusłan Malinowskij #6
2
1
1
1
3
67'

Islandia. Schodzi: Jon Dadi Bodvarsson. Wchodzi: Bjorn Sigurdsson.

Bjorn Sigurdsson #16
5
1
2
1
2
66'

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson. Asystował mu Jon Dadi Bodvarsson. Co się odwlecze... Płaskie dogranie z prawej strony, piłkę zatrzymał Bodvarsson, a w bramce z ok. 14 metrów umieścił ją Sigurdsson. 2:0!

29
14
7
5
5
63'

Mogło być po meczu! Strzał Gudmundssona zatrzymał się na poprzeczce bramki Ukraińców!

5
5
5
5
5
60'

Ukraińcy dążą do wyrównania, jednak gospodarze nie pozwalają im na zbut wiele.

4
2
2
2
2
56'

W dobrej sytuacji znalazł się Andrij Jarmolenko, dobrze zachował się jednak bramkarz gospodarzy.

1
3
1
2
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Rusłan Malinowskij.

Ukraina
2
3
1
1
1
52'

Islandia chce pójść za ciosem. Strzelał Gunnarsson, ale nie trafił w bramkę.

1
1
1
2
2
48'

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson. Kapitalny początek drugiej części w wykonaniu Islandczyków. Dośrodkowanie z lewej strony, bramkarz wyszedł do piłki, ale zderzył się z jednym z graczy gospodarzy. Do futbolówki doszedł Sigurdsson i lekkim uderzeniem skierował do bramki! 1:0!

26
11
5
2
5
46'

Gra wznowiona po przerwie.

4
2
2
2
1
43'

W pierwszej części brakuje przede wszystkim celnych uderzeń. Zespoły miały kilka okazji ku temu, ale piłkarze mają fatalnie nastawione celowniki.

1
2
1
1
1
39'

Niewiele wskazuje na to, że przed przerwą padną gole. Wciąż nikt nie chce ryzykować i zaatakować większą liczbą zawodników.

1
3
34'

Ofiarna interwencja obrońcy gospodarzy uratowała Islandczyków. Groźny strzał Kovalenki został zablokowany.

1
2
1
1
29'

Z ok. 25 metrów uderzył Bjarnason, piłka przeleciała daleko od bramki gości.

1
25'

Żadna z drużyn nie zamierza otwierać się przed rywalem i podejmować ryzyka. Gol zdobyty przed jeden z zespołów na pewno dodałby rumieńców spotkaniu.

2
1
1
22'

Wciąż czekamy na celne uderzenia. Przed momentem strzał Sigurdssona trafił w obrońcę gości.

3
1
1
19'

Mocno z dystansu uderzył Jewhen Konoplianka. Piłka po raz kolejny minęła bramkę.

2
1
16'

Po dość interesujących pierwszych minutach gra przeniosła się w kierunku środku pola. Niewiele akcji w okolicach pola karnego. Brakuje uderzeń.

1
12'

Wciąż więcej z gry mają goście, Islandczycy w swoim stylu zamierzają wyczekać rywala, a potem zadać mu bolesny cios.

3
1
1
1
1
9'

W końcu odgryzają się gospodarze. Z ok. 15 metrów przymierzył Bjarnason, ale nie trafił w bramkę. To była dobra szansa, akcja powinna zakończyć się golem.

3
1
1
1
1
6'

Od początku Ukraińcy w natarciu. Pod bramką gospodarzy co chwilę jest gorąco. Przed momentem strzał Rakitskiego zablokował obrońca, chwilę później uderzenie Konplianki było niecelne.

3
1
1
1
1
3'

Malinovskij dogrywał z rzutu wolnego, do piłki doszedł Taras Stepanenko, ale uderzył niecelnie.

1
1
3
1
1
2'

Żółtą kartkę otrzymał Emil Hallfredsson. Sędzia od razu zareagował na ostrą grę gospodarzy.

6
4
3
3
2
20:44

Spotkanie poprowadzi William Collum (Szkocja).

1
1
3
1
1
20:44

Najbardziej wyrównana rywalizacja jest w grupie I. O awans walczą Chorwacja, Ukraina, Islandia i Turcja. W sobotę Ukraina pokonał Turcję, Islandia niespodziewanie straciła punkty w potyczce z Finlandią.