Gospodarze mimo zmarnowanej jedenastki ambitnie walczą o wyszarpanie remisu.

90'

Pogramy dodatkowe 4 minuty.

90'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Nikola Kalinić! Ależ to wyciągnął Buffon! Znakomita interwencja ratuje Juventus!

ACF Fiorentina
1
1
1
1
1
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Rzut karny dla Fiorentiny! Fatalne wejście na boisko! Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado.

86'

Czy Viola po takim ciosie będzie jeszcze w stanie odrobić straty?

84'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Kwadwo Asamoah.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

Juventus FC
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

Niesamowita odpowiedź Starej Damy! Rozegranie rzutu rożnego, uderzenie Evry zostało zablokowane, ale futbolówka spadła pod nogi Alvaro Moraty, który z bliska uradował fanów z Turynu!

Juventus FC
82'

Jeszcze będziemy mieli emocje.

81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nikola Kalinić.

Co za błąd Bonucciego! Obrońca Juve zanotował stratę tuż przed polem karnym, piłka trafiła do Kalinicia, który precyzyjnym uderzeniem doprowadził do remisu!

79'

Minimalnie za wysokie dośrodkowanie, Nikola Kalinić mógł oddać strzał, ale zabrakło kilku centrymetrów.

77'

Nie wiemy co chciał zrobić Marcos Alonso. Pewne natomiast jest to, że Fiorentina bije głową w mur.

75'

Nic z tego nie będzie. Bardzo prosta wrzutka dla Buffona.

74'

Zarate faulowany przez Mario Mandzukicia.

73'

Marcos Alonso miał dogodną okazję, ale zamiast uderzyć w światło bramki trafił piłką w Kalinicia.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani.

71'

Kolejny błąd sędziego liniowego. Mario Mandzukić nie był na spalonym.

70'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Alvaro Morata.

68'

Gospodarze cały czas w ataku pozycyjnym. Ich akcje konstruowane są jednak zbyt wolno, ale przechytrzyć szczelnie broniący się Juventus.

65'

Mauro Zarate! Zabrakło naprawdę niewiele! Piłka o centymetry minęła słupek!

64'

Stara Dama skupiona na defensywie. Fiorentina musi się mocno napracować, aby dojść do pozycji strzeleckiej.

62'
ZMIANA

Fiorentina. Schodzi: Tello. Wchodzi: Matias Fernandez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Tello #27
61'

Błyskawiczny kontratak Fiorentiny, strzał Kalinicia na rzut rożny sparował golkiper Juve.

60'

Zarate próbował zaskoczyć Buffona strzałem przy bliższym słupku.

58'

Pogba uderzył z rzutu wolnego wyraźnie nad poprzeczką.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Rodriguez.

56'

Paul Pogba! Kapitalna kontra, która została zmarnowana przez gwiazdora Juventusu! To powinno być 2:0!

54'

Josip Ilicić podczas oddawania strzału najprawdopodobniej nabawił się kontuzji.

53'
ZMIANA
51'

Josip Ilicić dostał podanie od Tello, ale z niewygodnej pozycji uderzył bardzo niecelnie.

49'

Fiorentina nie zmieniła stylu gry, w dalszym ciągu stara się długo budować swoje akcje.

48'

Marcos Alonso zagrywa w pole karne, ale tam dobrze ustawiony był Bonucci.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

44'

Jak to nie wpadło?! Piłka po centrze z rzutu rożnego spadła na głowę pociąganego za koszulkę Marcosa Alonso! Nie ma gola, ale wydaje się, że powinien być rzut karny!

43'

Efektownie chciał to zrobić Bernardeschi! Buffon nie dał się przelobować!

42'

Jak zareagują miejscowi? Czy zejdzie z nich powietrze?

40'

Spokój i dokładność - który to już raz w tym sezonie ekipa z Turynu w ten właśnie sposób odpowiada szukającemu swojej szansy w ataku pozycyjnym przeciwnikowi?

39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Paul Pogba.

Znakomita akcja Juventusu! Górne podanie do walczącego w polu karnym Pogby, który zgrał głową do nadbiegającego Mario Mandzukicia, a ten uderzył z powietrza, nie dając żadnych sznas golkiperowi Violi!

37'

Obraz gry bez zmian. Fiorentina jest bardzo zdeterminowana, żeby jeszcze przed przerwą otworzyć wynik.

35'

Kontratak gospodarzy przerwany faulem przez Dybale.

33'

Patrice Evra został złapany na spalonym.

32'

Ależ bomba! Tello złamał akcję do środka i uderzył bardzo mocno, Gianluigi Buffon pokazał, że jest w formie.

31'

Nerwowo było przez chwilę w okolicach bramki Fiorentiny, wszystko przez złe zachowanie Tello. Skończyło się bez konsekwencji.

30'

Dośrodkowanie Evry zablokowane, korner dla Juventusu.

29'

Milan Badelj doszedł do strzału. Piłka uderzona sprzed pola karnego przeszła obok dalszego słupka.

27'

Jak na razie obserwujemy bardzo interesujący pojedynek we Florencji. Czekamy na gole.

25'

Paul Pogba znakomicie wypatrzył pędzącego prawą stroną Samiego Khedire! Zagrożenia pod bramką Violi jednak nie było, bo udany powrót zaliczył Marcos Alonso.

23'

Nabiera rumieńców to spotkanie. Tym razem to Paulo Dybala pokazał, że umie uderzyć.

22'

Ekipa Paulo Sousy jest podrażniona. Kolejna jej akcja została zatrzymana przez szczęśliwie broniącego Buffona!

20'

Ależ błąd sędziego! Piękna akcja Fiorentiny, piłka trafiła do Bernardeschiego, a ten pewnym strzałem pokonał Buffona! Gol ten nie został jednak uznany, ponieważ arbiter liniowy dopatrzył się spalonego, które - co pokazały powtórki telewizyjne - bardzo się pomylił!

18'

Fiorentina dłużej utrzymuje się przy piłce, mistrzowie Włoch z kolei w swoim stylu czekają na okazję.

16'

Piłka w siatce, ale radości w zespole Juventusu nie widać, ponieważ gol Khediry nie został uznany - spalony.

15'

Spokojna interwencja Buffona po uderzeniu zza pola karnego w wykonaniu Josipa Ilicicia.

13'

Skuteczna interwencja Astoriego przerwała oskrzydlający atak Starej Damy.

11'

Strata Pogby. Gospodarze nie zdołali wyjść z szybką kontrą.

10'

Bernardeschi posłał płaską centrę z lewego skrzydła. Do piłki próbował dojść Tello, ale szybszy był jeden z obrońców z Turynu.

8'

Wysoki pressing Violi, Juventus ma problemy z przeniesieniem ciężaru gry na drugę połowę.

5'

Zbyt spokojnie chcieli to zagrać goście. Gracze Fiorentiny nie umieli jednak wykorzystać błędu rywali.

3'

Uderzenie Ilicicia z dystansu zostało zablokowane, futbolówka trafiła do rąk Buffona.