Przed wielką szansą stanął teraz Sturaro, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Stefano Sturaro również został ukarany przez arbitra.

Żółtą kartkę otrzymał Juan Bernat.

Bayern Monachium
1
110'

Kingsley Coman na 4:2!!! Fantastyczny kontratak Francuza wykończony perfekcyjnym strzałem w róg bramki zasłoniętego Buffona!

9
109'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara.

108'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Thomas Mueller.

Bayern na prowadzeniu! Mueller przytomnie zostawił piłkę Alcantarze, który płaskim uderzeniem z obrębu pola karnego nie dał szans bramkarzowi Juventusu!

106'

Początek II połowy dogrywki.

3
103'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Pereyra.

1
1
101'

Świetna akcja Comana na skrzydle, ale już dośrodkowanie Francuza przed bramkę nie było dokładne.

99'

Osaczony przez trzech rywali Ribery nie zdołał przedrzeć się w polu karnym Juventusu.

1
98'

Inicjatywa po stronie monachijczyków, jednak piłkarze Juventusu wciąż walczą bez wytchnienia w obronie.

1
96'

Buffon musiał interweniować po dośrodkowaniu Ribery'ego spod linii końcowej. Sparował piłkę, a następnie zaasekurowali go obrońcy.

3
93'

Świetna akcja Juventusu! Mandzukić wystawił piłkę Lichsteinerowi, którego strzał z trudem obronił Neuer.

3
91'

Początek dogrywki i wielkich emocji!

1
1
90+3'

Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Wszystko wskazuje na dogrywkę w Monachium!

3
90+1'

A jednak Bayern zdołał odrobić stratę! Coman idealnie dośrodkował z prawego skrzydła, a Thomas Mueller był zupełnie niekryty i głową pokonał Buffona. 2:2!

13
1
89'

Nieznacznie chybił teraz Costa. Bayern się nie poddaje!

2
1
87'

Teraz byłoby naprawdę groźnie dla Buffona, gdyby arbiter liniowy nie odgwizdał spalonego.

2
1
84'

Bardzo aktywny na prawym skrzydle jest Coman, ale nie potrafi poradzić sobie z obrońcami Juventusu.

2
82'

Od czasu zdobycia bramki lepiej zaczęła wyglądać gra Bayernu. Czy jednak miejscowym nie zabraknie czasu?

1
81'

Lewandowski nie znajdował się na spalonym, wbrew temu co sugerowali obrońcy, jednak nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

4
1
78'

Z kilkudziesięciu metrów mocno i niecelnie uderzył Vidal. Śpieszy się Bawarczykom, którzy potrzebują jednego gola, by doprowadzić do dogrywki.

2
77'

Ależ ogromne zamieszanie pod bramką Buffona! Ostatecznie obrońcy zdołali przed linią bramkową zablokować strzał Ribery'ego!

2
2
73'

Jest nadzieja dla Bayernu! Po dośrodkowaniu Costy Lewandowski uwolnił się spod opieki obrońców i strzałem głową nie dał szans Buffonowi!

21
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado.

1
70'

Costa nie miał pomysłu na dogranie piłki w pole karne i postanowił strzelać, ale został przyblokowany.

1
66'

Dośrodkowanie Ribery'ego z lewego skrzydła poszybowało wprost w ręce Buffona.

1
63'

Nic nie wskazuje na to, by Bayern miał odrobić stratę. Gospodarze nie mają recepty na defensywę Juve.

1
60'

Kingsley Coman zmienił Alonso.

59'

Lewandowski w pojedynku powietrznych faulował Evrę i tak zakończyła się akcja Bayernu.

2
58'

Strzał głową Moraty po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie mógł zaskoczyć Neuera.

1
57'

Morata mógł rozstrzygnąć losy dwumeczu, ale po ograniu dwóch obrońców przeniósł piłkę nad poprzeczką. Mnóstwo szczęścia miał teraz Bayern.

1
56'

Morata odebrał piłkę Alabie i popędził na bramkę. Jego płaski strzał bez większych problemów obronił Neuer

1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

52'

Lewandowski był faulowany, a następnie zdaniem sędziego zbyt ekspresyjnie protestował. Żółta kartka dla Polaka.

1
1
51'

Nie widać poprawy w grze Bayernu i po zmianie stron to Juventus jest stroną przeważającą.

1
48'

Również Stephan Lichtsteiner został ukarany przez arbitra.

47'

Ostry faul Vidala na Cuadrado i żółta kartka dla Chilijczyka.

1
1
46'

Zmiana w Bayernie. Schodzi: Medhi Benatia. Wchodzi: Juan Bernat.

46'

Początek drugiej połowy. Czy Bayern podniesie się po dwóch ciosach Juventusu?

1
45+1'

Sprzed pola karnego płasko i niecelnie uderzył Ribery.

2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich.

2
2
42'

Ogromne zamieszanie pod bramką Buffona! Najpierw po zagraniu Muellera interweniował Buffon, a następnie Evra wybijał piłkę w taki sposób, że trafił w Lewandowskiego i niewiele zabrakło, by Polak strzelił gola!

3
1
39'

Goście na dłuższą chwilę zostali zamknięci w polu karnym, ale z akcji Bayernu znów nic nie wynikło.

1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

Juventus FC
4
1
36'

Biją głową w mur podopieczni Guardioli, a Juventus znakomicie się broni.

2
1
33'

Wysoki pressing Włochów skutecznie utrudnia zadanie Bayernowi. Lewandowski i Mueller odcięci od podań.

3
2
31'

Bayern potrzebuje teraz dwóch goli, by doprowadzić do dogrywki, a póki co nie miał ani jednej dogodnej okazji strzeleckiej!

2
27'

Obiecująca akcja w wykonaniu Ribery'ego niezakończona groźnym strzałem. Piłka w rękach Buffona.

1
23'

Piłka w bramce Bayernu po błędzie Neuera! Golkiper gospodarzy nie popisał się przy wykopie, jednak na jego szczęście arbiter dopatrzył się niewielkiego spalonego.

1
22'

Morata znajdował się na ofsajdzie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale Juventus zyskał cenne sekundy.

1
19'

Vidal miał dobry pomysł, ale ostatecznie niecelnie zagrywał do Lewandowskiego.

1
18'

Techniczny strzał Costy z dystansu w stylu Robbena. Wykonanie niezbyt udane i Buffon nie musiał interweniować.

1
17'

Piłka zbyt wolno krąży między gospodarzami, by mogli oni stworzyć zagrożenie dla Buffona. Brakuje jak dotąd błysku w akcjach Bayernu.

1
14'

Ataki Bawarczyków nie robią na razie wrażenia na linii obrony Juventusu. Przypomnijmy, że w Serie A Buffon nie skapitulował już od ponad 900 minut!

2
11'

Mocno z powietrza z kilkunastu metrów uderzył Ribery, jednak wyraźnie przestrzelił.

1
1
8'

Bayern będzie musiał teraz bardziej zdecydowanie zaatakować. To zwiększa szanse Juventusu na zaskoczenie gospodarzy z kontrataku.

1
6'

[p][b]Gol! Strzelił Paul Pogba.

[/b]

Juventus na prowadzeniu! Z nieporozumienia Alaby z Neuerem skorzystał Lichtsteiner, który dograł do Pogby, a Francuz nie pomylił się, uderzając niemal na pustą bramkę.[/p]

Juventus FC
4
4
3'

Gdyby Arturo Vidal czysto trafił w piłkę po dograniu Costy, byłoby bardzo groźnie dla Buffona.

2
2'

Już kilkadziesiąt podań w okolicach środka boiska wymienili Bawarczycy.

1
19:50

Bayern Monachium zagra dzisiaj m.in. bez Martineza, Boatenga, Badstubera i Robbena, z kolei w Juventusie brakuje Chielliniego, Marchisio i Dybali.

1
19:50

Rezerwowi Juventusu: Neto - Rugani, Asamoah, Sturaro, Pereyra, Mandzukić, Zaza.

19:50

W pierwszym meczu padł remis 2:2. Bayernowi do awansu wystarcza zatem wynik 0:0 albo 1:1 w rewanżu.