5:0
Zakończony
Finlandia
90+3'

Groźnie sprzed pola karnego dośrodkował Schuller, strzał głową chciał oddać Paulus Arajuuri, ale w ostatniej chwili uprzedził go Przemysław Tytoń.

4
3
1
1
90'

Doliczone 3 minuty.

1
90'

Paulus Arajuuri zablokował dośrodkowanie Błaszczykowskiego z prawej strony pola karnego.

1
87'

Jeszcze jedna okazja, ale Lewandowski miał bardzo ostry kąt i nie trafił w bramkę!

1
85'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Bartosz Salamon.

Salamon zagrał z własnej połowy do Grosickiego, a ten wpadł w pole karne, minął bramkarza i z kilku metrów trafił do pustej siatki!

83'

Finlandia. Schodzi: Alexander Ring. Wchodzi: Janne Saksela.

wchodzi Wchodzi
Janne Saksela #17
schodzi Schodzi
Alexander Ring #19
3
82'

Zabrakło centymetrów! Z rzutu wolnego uderzył Robert Lewandowski i Finów uratowała poprzeczka!

6
1
4
80'

Żółtą kartkę otrzymał Kari Arkivuo.

Kari Arkivuo #13
Finlandia
2
1
79'
78'

Finlandia. Schodzi: Roman Eremenko. Wchodzi: Thomas Lam.

Thomas Lam #16
1
1
1
1
1
75'

Dzięki występowi w sobotnim meczu towarzyskim z Finlandią Robert Lewandowski zrównał się pod względów liczby występów w drużynie narodowej z Włodzimierzem Lubańskim, który zajmuje 10. miejsce w klasyfikacji wszech czasów reprezentacji Polski.

3
2
1
74'

Biało-Czerwoni znów przyspieszyli i powrócili do dobrej gry z pierwszej połowy.

4
1
1
69'

Mogło być 5:0! Robert Lewandowski świetnie zwiódł obrońcę, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

3
1
2
66'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek.

Starzyński kapitalnie uruchomił w polu karnym Grosickiego, który dośrodkował na 5. metr, Arajuuri wybił piłkę wprost pod nogi Wszołka i ten bez trudu skompletował dublet!

63'

Aplauz na trybunach, bo do wejścia na boisko szykuje się Robert Lewandowski.

3
1
62'
60'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

57'

Z dystansu nad poprzeczką strzelił Bartosz Kapustka.

1
56'

Polacy wyraźnie spuścili z tonu, na boisku dzieje się niewiele ciekawego.

52'

Lod przedarł się środkową strefą, uderzył potężnie sprzed pola karnego, jednak piłka poleciała w trybuny.

49'

Dość spokojny początek drugiej części, choć Finowie nie są tak bierni w ataku jak przed przerwą.

46'

Finlandia. Schodzi: Kasper Hamalainen. Wchodzi: Rasmus Schuller.

Rasmus Schuller #6
1
46'

Finlandia. Schodzi: Perparim Hetemaj. Wchodzi: Robin Lod.

Robin Lod #11
46'

Początek drugiej połowy.

1
komentarz

{"id":"","title":""}

komentarz

komentarz

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Kiepsko z rzutu wolnego z 21 metrów uderzył Roman Eremenko i piłka odbiła się od muru polskich obrońców.

43'

Żółtą kartkę za faul na Hamalainenie otrzymał Kamil Glik.

41'

Zablokowany strzał Hetemaja sprzed pola karnego, po chwili w obrębie szesnastki upadł Uronen, ale sędzia puścił grę. Słuszna decyzja, bo do faulu nie doszło.

1
39'

A teraz mogło być 3:1! Jędrzejczyk za krótko podał do Boruca, ten ratował się rozpaczliwą interwencją, z 25 metrów groźnie uderzył jeszcze Roman Eremenko i piłkę niemal z linii bramkowej wybił Michał Pazdan!

1
1
1
38'

Kamil Grosicki zacentrował głęboko w pole karne i piłka musnęła słupek! To mogło być 4:0!

37'

Krótka przerwa w grze, jakieś problemy z ręką miał Paulus Arajuuri.

35'

Finowie nie są w stanie skonstruować żadnej składnej akcji. Artur Boruc totalnie bezrobotny.

32'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Asystował mu Paweł Wszołek.

Trwa festiwal Polaków! Jędrzejczyk zagrał głową do Wszołka, ten znakomicie wycofał piłkę na 16. metr, a stamtąd pięknym technicznym strzałem do siatki trafił Starzyński!

30'

Zakotłowało się w polu karnym gości, w końcu technicznie uderzył Artur Jędrzejczyk. To był jednak lekki strzał i Lukas Hradecky łatwo obronił.

27'

Dobrze funkcjonuje pressing Polaków, przeciwnik nie jest w stanie spokojnie wymienić kilku podań.

25'

Grosicki szukał dośrodkowaniem Milika, zagrał jednak trochę za głęboko i tym razem fińska obrona sobie poradziła.

23'

Polacy zadają ciosy jak wytrawny bokser, a obraz gry w ogóle się nie zmienia. Finowie rzadko opuszczają własną połowę.

20'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Kamil Grosicki.

Ależ się rozegrali Polacy! Teraz Grosicki wystąpił w roli asystenta, dokładnie dograł z lewego skrzydła, a Wszołek wyskoczył zza pleców obrońcy i dopełnił formalności z bliska!

18'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Artur Jędrzejczyk.

Niewiele na to wskazywało, ale mamy 1:0! Jędrzejczyk dośrodkował płasko z prawego skrzydła, niekryty Grosicki idealnie zamknął akcję i trafił do siatki uderzeniem przy dalszym słupku. Hradecky bez szans.

15'

Biało-Czerwoni zmuszeni do żmudnego ataku pozycyjnego.

13'

Polacy przeważają, ale niewiele z tego wynika. Pierwszy kwadrans nie porywa.

9'

Paweł Wszołek miał dobrą pozycję do strzału z ostrego kąta, zamiast tego zdecydował się na dośrodkowanie i Finowie wybili piłkę.

1
2
8'

Na trybunach słychać dość nieśmiały doping, na boisku natomiast zdecydowanie dłużej przy piłce Polacy.

2
5'

Ostry strzał Milika z prawego narożnika, piłka zrykoszetowała i nie poleciała w światło bramki. Inicjatywa po naszej stronie.

4'

Teraz z przeciwnej strony dośrodkował Artur Jędrzejczyk, a piłkę poza boisko wybił Paulus Arajuuri.

3'

Fiński obrońca przeciął dobrą centrę Wawrzyniaka z lewego skrzydła.

3'

Bardzo spokojny początek, gra toczy się w środkowej strefie.

1'

Polacy grają w strojach biało-czerwonych, zaś Finowie na niebiesko.

2
16:56

Minuta ciszy także ku czci tragicznie zmarłych w sobotę piłkarzy III-ligowej Wólczanki Wółka Pełkińska.