II połowa została przedłużona o trzy minuty.

GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miroslav Covilo. Asystował mu Mateusz Wdowiak.

Covilo pokonał Szmatułę głową po centrze Wdowiaka z prawego skrzydła.

90'

Jendrisek wprowadził Wdowiaka w pole karne Piasta, ale strzał wychowanka Pasów został zablokowany.

89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Badia.

89'

Badia mógł zamknać mecz, ale Sandomierski w ostatniej chwili przeciął podanie Mraza do Hiszpana.

86'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Martin Nespor. Wchodzi: Josip Barisić.

83'

Cracovia ma coraz mniej czasu i robi wszystko, by odrobić stratę, ale Piast broni się bardzo sprawnie.

82'

Po dośrodkowaniu Wdowiaka Zjawiński doszedł do pozycji strzeleckiej, ale z pięciu metrów zagłówkował obok bramki Piasta.

77'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Gerard Badia.

75'

Na stadionie zjawiło się 5644 kibiców.

72'

Jendrisek uderzył z 20 metrów, ale Szmatuła nie musiał interweniować.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Szeliga.

69'

Zabrakło cierpliwości Nesporowi. Czech otrzymał piłkę na 25. metrze od bramki Cracovii i miał wolną strefę, by wbiec z nią w pole karne, ale zdecydował się na strzał sprzed "16" i posłał piłkę daleko od bramki.

66'

Cetnarski strzelił z 18 metrów prosto z powietrza, ale choć uderzył soczyście, to nie zagroził Szmatule, bowiem posłał piłkę obok jego bramki.

65'

Bukata z prawej strony pola karnego dograł przed bramkę do Vacka, który w idealnej sytuacji uderzył fatalnie i Sandomierski nie musiał interweniować.

64'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Paweł Moskwik. Wchodzi: Martin Bukata.

60'

Kapustka zdecydował się na strzał z 25 metrów, ale uderzył daleko od bramki Piasta.

58'

Kamil Vacek posłał dośrodkowanie, po którym piłka dokręcała się w kierunku bramki Cracovii, ale ostatecznie pofrunęła nad poprzeczką Pasów.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo.

54'

Kapitalna akcja Vestenicky'ego! W jej końcowej fazie młody Słowak ograł dwóch rywali na linii pola karnego, ale jego strzał obronił Szmatuła.

52'

Pierwsze minuty po przerwie pod znakiem dominacji Cracovii.

50'

Piłka w siatce Piasta po strzale Jendriska, ale Słowak był na spalonym i sędziowie się nie pomylili, nie uznając gola.

46'

I Vestenicky już miał pierwszą okazję, ale po tym jak oszukał Osyrę, z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę bramki Piasta.

46'

Początek II połowy.

44'

Po rzucie rożnym Deleu nie trafił czysto w piłkę, przez co nie wybił jej poza pola karne. Ta trafiłą do Moskwika, który uderzył prosto z powietrza, ale tuż nad bramką Cracovii.

1
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Mak.

Po strzale Nespora z 20 metrów piłka odbiła się od Maka, co zmyliło Sandomierskiego, który zdołał nogami odbić piłkę, ale dopadł do niej Mak i "podcinką" wbił ją do siatki.

1
39'

Mraz efektownie, piłkarską "chochlą", wrzucił piłkę w pole karne Cracovii do Maka, który uderzył prosto z powietrza, ale Sandomierski nie musiał interweniować.

35'

Vacek ruszył środkiem pola, ale jego uderzenie z 17 metrów ofiarnym wślizgiem zablokował Bejan.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

32'

Piłka w siatce Cracovii po strzale Maka, ale pomocnik Piasta był na wyraźnym spalonym, co zauważył sędzia liniowy.

2
30'

Wójcicki zgrał piłkę głową na 10. metr do Jendriska, który z półobrotu, prosto z powietrza uderzył obok bramki Szmatuły.

1
27'

Mraz znalazł się w pozycji strzeleckiej w polu karnym Cracovii, ale z ostrego kąta uderzył obok bramki Sandomierskiego.

1
23'

Do tej pory kibice Piasta nie prowadzili dopingu i rozpoczną go symbolicznie w 24. minucie meczu.

1
20'

Osyra zablokował łokciem strzał Cetnarskiego, ale sędzia Raczkowski nie wskazał na "wapno".

1
17'

Fragment przewagi Cracovii, ale Jakub Szmatuła jeszcze nie musiał interweniować na linii.

1
14'

Ciekawe, otwarte z obu stron spotkanie, choć na razie brakuje podbramkowych sytuacji.

1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kapustka.

8'

I odpowiedź Piasta! Mraz dośrodkował z lewego skrzydła do Nespora, który z 11 metrów zagłówkował tuż nad bramką Cracovii.

1
5'

Po centrze Cetnarskiego z rzutu rożnego Wójcicki zagłówkował obok bramki Piasta.

1
4'

Wyrównane pierwsze minuty przy Okrzei 20. Na razie spokojny mecz w Gliwicach.

1
20:19

Pierwszy gwizdek poprzedzi minuta ciszy ku pamięci zmarłego kibica Piasta.

20:19

Piłkarze są już na murawie. Piast zagra w niebiesko-czerwonych koszulkach, a Cracovia wystąpi na czarno.

20:19

Oba zespoły przystąpią do spotkania osłabione brakiem podstawowych zawodników. W Piaście nie mogą zagrać m.in. Ipsa i Pietrowski, a w Cracovii Polczak i Dąbrowski.

20:19

Cracovia nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich spotkań, zdobywając w nich tylko dwa punkty.