Zdenek Ondrasek zagrał z prawej strony w pole karne do Donald Guerriera, ale temu zabrakło centymetrów, żeby dobrze sięgnąć piłkę.

86'

No to Wisła ma już chyba spokój.

80'

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek. Asystował mu Patryk Małecki.

To jest mecz Patryka Małeckiego! Skrzydłowy Wisły tak wystawił piłkę Ondraskowi, że ten musiał tylko dołożyć nogę!

79'

Ależ Łukasz Madej był wściekły jak schodził z boiska.

78'
#0
#0
78'

Pachnie golem dla gości...

77'

Jose Kante wypatrzył Armina Cerimagicia, ten huknął w poprzeczkę!

76'

Chwila oddechu dla bramkarza Wisły. Patryk Małecki strzelał na bramkę Górnika, piłkę zablokował Kopacz.

75'

Górnik atakuje. Kolejna wrzutka, kolejna "główka". Bartosz Kopacz jednak chybił.

73'

Ponownie zagotowało się pod bramką gospodarzy. I znowu piłka nieznacznie minęła słupek.

73'

Wisła prowadzi, ale powoli igra z ogniem. Teraz to Górnik ma przewagę.

71'

Teraz Adam Danch strzelał głową po dośrodkowaniu Kurzawy z rzutu wolnego. Zabrakło niewiele.

70'

Bartosz Kopacz główkował z bliska po rzucie rożnym. Niecelnie.

63'

Ładny strzał Małeckiego po ziemi. Tuż obok bramki.

62'

To się nazywa euforia ;)

60'

Żółtą kartkę otrzymał Armin Cerimagić. Za faul na Patryku Małeckim.

#0
Górnik Zabrze
58'

Jose Kante tańczył z piłką w polu karnym, aż jego strzał został zablokowany.

57'

Ładnie zapowiadała się kontra Górnika, ale Rafał Kurzawa źle zagrał na lewo do Jose Kante. Piłka poza boiskiem.

55'

Przewaga gospodarzy.

52'

Miśkiewicz strącił piłkę po dośrodkowaniu Kurzawy. Do piłki przed polem karnym dopadł Roman Gergel, ale strzelił wysoko ponad bramka.

50'

Tak komentowana jest parada Kasprzika z 47. minuty

48'

Dzieje się! Rafał Pietrzak strzelił miękko, technicznie. I trafił w poprzeczkę!

47'

Ależ szansa dla Wisły! Rafał Wolski był sam na piątym metrze, strzelił głową, ale Grzegorz Kasprzik kapitalnie obronił!

46'
#0
#0
1
46'

Gramy! II połowa

42'

Gol! Strzelił Rafał Wolski. Asystował mu Patryk Małecki.

Piękna akcja! Patryk Małecki miękko wrzucił piłkę do Wolskiego. Ten uderzył, ale Grzegorz Kasprzik obronił. Wobec dobitki był już bezradny!

40'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kopacz. Za faul na Wolskim.

#0
38'

Teraz Wisła zagościła w polu karnym Górnika. Gospodarze mieli rzut wolny. Rafał Wolski uderzył prosto w dwuosobowy mur.

37'

Marcin Przybylski zagrał długą piłkę do Romana Gergela, ale Michał Miśkiewicz w polu karnym był szybszy. Jego piłka.

36'

5:2 w strzałach dla Wisły.

33'

Jeśli ktoś miał pomóc Górnikowi ogarnąć się w tym meczu, to właśnie zrobiła to Wisła.

30'

I ponownie jeden z wiślaków podał piłkę rywalowi. Tyle że Jose Kante był za daleko od bramki i osaczyli go obrońcy.

28'

Gol! Strzelił Roman Gergel.

Niesłychane! Richard Guzmics tak zagrał piłkę do bramkarza, że przejął ją Gergel, minął spokojnie Michała Miśkiewicza i zdobył jednego z łatwiejszych goli w karierze!

#0
22'

A tak na Twitterze cieszy się Wisła

21'

Dobry mecz na razie w Krakowie. Przewaga Wisły i zasłużone prowadzenie.

19'

Zmieniliśmy ustawienie, bo Wisła Kraków wbrew zapowiedziom, gra tak naprawdę trójką obrońców.

16'

Dośrodkował Rafał Wolski, uderzał głową Zdenek OndrasekGrzegorz Kasprzik na posterunku! Świetna interwencja!

13'

Rafał Wolski dośrodkował z rzutu rożnego tak, że piłka leciała w bramkę. Grzegorz Kasprzik wybił futbolówkę.

12'

Wisła ma trzy kolejne rzuty rożne.

11'

Boban Jović głęboko zagrał w pole karne do Patryka Małeckiego, ale piłkę na róg wybił Paweł Golański.

6'

Gol! Strzelił Patryk Małecki. Asystował mu Denis Popović.

Ależ początek! Małecki dostał piłkę na lewym skrzydle, wpadł w pole karne, ograł jednego z obrońców i strzelił z ostrego kąta! Prosto do bramki.

2'

Rafał Wolski wpadł w pole karne, spróbował z linii końcowej dograć do Rafała Boguskiego, ale piłkę przejęli obrońcy.

17:48

Mecz się opóźnia, bo jeden z asystenów sędziego głównego źle się poczuł, jest w karetce.

17:48

Ale naprawdę mało brakowało!

17:48

Jeszcze zanim pierwszy gwizdek, to szybki skan na to o co tak naprawdę toczy się gra