Gol! Strzelił Kasper Hamalainen. Asystował mu Aleksandar Prijović.

Legia bawi się! Po dalekim zagraniu Jędrzejczyka Hamalainen zagrał w powietrzu do Prijovicia, który od razu głową odegrał piłkę Finowi, a ten huknął z 10 metrów, nie dając Sandomierskiemu szans na interwencję.

76'

Po centrze Cetnarskiego z rzutu rożnego Covilo zagłówkował obok bramki Legii.

75'

Ostatni kwadrans, ale tylko kataklizm odbierze Legii zwycięstwo. Czują to też piłkarze Cracovii, którzy grają już bez specjalnego przekonania.

71'

Gra wznowiona. Guilherme wrócił na boisko.

69'

Przerwa w grze. Na boisku leży Guilherme korzysta z pomocy lekarzy.

66'

Guilherme kapitalnym podaniem uruchomił Hlouska, który spod końcowej linii odegrał piłkę do Nikolicia, ale strzał Węgra zatrzymał Polczak. Piłka trafiła jeszcze do Dudy, ale z 10 metrów tylko ostemplował słupek bramki Cracovii!

65'

Komiczna sytuacja. Sandomierski nabił piłką pędzącego do niego Nikolicia, ale na szczęście dla golkipera Pasów piłka wróciła w jego ręce.

62'

I kolejne dośrodkowanie w kierunku Covilo, po którym piłka padła łupem Malarza.

59'

Bez zagrożenia pod bramką Legii po centrach Cetnarskiego. Legioniści odcinają Covilo od podań.

56'

Cracovia nie jest w stanie zagrozić Legii.

52'

Po strzale Guilherme z rzutu wolnego z 18 metrów Sandomierski "wypluł" piłkę przed siebie, ale dobitkę Hlouska zatrzymał Polczak.

50'

Trwa dominacja Legii.

46'

Po zmianach w przerwie Cracovia gra w takim ustawieniu: Sandomierski - Wołąkiewicz, Bejan, Polczak, Wójcicki - Covilo, Kapustka - Jendrisek, Cetnarski, Zejdler - Vestenicky.

46'

Początek II połowy. Od środka Legia.

44'

Kucharczyk i Hlousek rozklepali obronę Cracovii, a następnie Czech zagrał z lewej strony przed bramkę do Nikolicia, który z pięciu metrów uderzył nad bramką!

42'

Legia ma apetyt na kolejne gole. Cracovia w poważnych tarapatach.

41'

Guilherme uruchomił w polu karnym Nikolicia, ale strzał Węgra wślizgiem zdołał zablokować Wołąkiewicz.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Luiz Santos Deleu.

37'

Nikolić świetnym prostopadłym podaniem uruchomił Prijovicia, ale ten z narożnika pola karnego uderzył obok bramki Cracovii. Gospodarze rozmontowali gości jak juniorów.

33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Guilherme.

Po centrze Guilherme na bliższy słupek Nikolić uciekł Jendriskowi i głową posłał piłkę do siatki Cracovii.

1
31'

Ależ pudło Nikolicia! Legia wyszła z błyskawiczną kontrą, w końcowej fazie której Duda zagrał z prawej strony wzdłuż bramki do Węgra, a ten posłał piłkę w kierunku przeciwnym od bramki.

27'

Cracovia nie wygląda dziś na zespół, który może odwrócić losy spotkania.

25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Ondrej Duda.

Kucharczyk zdecydował się na strzał z 20 metrów, po którym piłka odbiła się od Covilo i po rykoszecie spadła Sandomierskuemu za kołnierz.

22'

Okres wyrównanej gry przy Łazienkowskiej 3.

18'

Cracovia zaczęła dochodzić do głosu i udało jej się przenieść ciężar gry do środka pola.

15'

Kapustka uderzył płasko z narożnika pola karnego, ale Malarz nie musiał interweniować.

12'

Świetna kontra Cracovii, w końcowej fazie której Mateusz Wdowiak zagrał na 10. metr do Mateusza Cetnarskiego, ale jego strzał w świetnym stylu obronił Arkadiusz Malarz.

12'

Cracovia nie ma argumentów, by odpowiedzieć Legii.

9'

Poprzeczka! Nikolić wpadł z prawej strony w pole karne Cracovii, uciekł od Bejana i uderzył z 14 metrów tak, że ostemplował poprzeczkę bramki Pasów.

6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandar Prijović. Asystował mu Nemanja Nikolić.

Po wrzucie piłki z autu Nikolić zgrał piłkę do Prijovicia, a ten z ostrego kąta huknął tak, że Sandomierski nie był w stanie skutecznie interweniować. Fatalny błąd popełnił Bejan, który potknął się, próbując odciąć Prijovicia od piłki.

5'

Zarysowywuje się przewaga Legii. Cracovia ma problem z opuszczeniem swojej połowy boiska.

3'

Wyrównane pierwsze minuty przy Łazienkowskiej 3.

20:09

Legia wystąpi na biało. Cracovia zagra w błękitnych koszulkach oraz czarnych spodenkach i getrach.

20:09

Jacek Zieliński zapowiada, że jego zespół zagra ofensywnie.

20:09

Legia musi sobie radzić bez Michała Pazdana , a Pasy zagrają bez Damiana Dąbrowskiego i Pawła Jaroszyńskiego.

20:09

Cracovia nie wygrała z Legią w Warszawie od 1951 roku.

20:09

W I rundzie sezonu zasadniczego Legia pokonała Cracovię 3:1, a w rundzie rewanżowej ograła ją w Krakowie 2:1.