Doliczone 3 minuty.

6
1
90'

Zbyt lekko sprzed pola karnego uderzył Darko Jevtić. Piłkę złapał Vanja Milinković-Savić.

1
87'

To mogła być zabójcza odpowiedź Lechii! Paulus Arajuuri pogubił się we własnym polu karnym, Grzegorz Kuświk oddał strzał z bardzo ostrego kąta i Marcin Kamiński odprowadził piłkę sunącą wzdłuż linii bramkowej.

1
86'

Zakotłowało się w polu karnym Lechii! Vanja Milinković-Savić skrócił kąt i obronił strzał Jóźwiaka, piłkę chciał jeszcze przejąć Karol Linetty, jednak upadł po interwencji Krasicia. Sędzia nie podyktował rzutu karnego, a akcja gospodarzy spaliła na panewce.

1
85'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Kamil Jóźwiak.

82'

Mario Maloca zablokował potężny strzał z dystansu Kownackiego.

1
80'

Karol Linetty ładnie wrzucił piłkę za plecy obrońców do Kownackiego, ten jednak główkował nad poprzeczką.

2
1
78'

Flavio Paixao chciał wykorzystać złe ustawienie Buricia, ale odległość była bardzo duża i po strzale napastnika gości Bośniak zdążył skorygować pozycję i złapać piłkę.

1
2
77'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Szymon Pawłowski. Wchodzi: Darko Jevtić.

77'

Na trybunach Inea Stadionu pojawiło się 10 770 widzów.

1
76'

Z dystansu tyleż mocno co niecelnie uderzył Karol Linetty.

1
73'

Po rzucie rożnym tuż obok słupka główkował Vladimir Volkov! Centymetrów zabrakło Lechowi do objęcia prowadzenia.

1
72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Haraslin.

Lechia Gdańsk
1
70'

Lech atakuje, ale robi to dość siermiężnie, Lechia nastawiona tylko na kontry.

1
64'

Z boku pola karnego w boczną siatkę uderzył Adam Buksa.

1
62'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Sebastian Mila. Wchodzi: Adam Buksa.

61'

Fantastyczna interwencja bramkarza Lechii, który obronił strzał głową z bliska Gajosa! Co za refleks! Sytuacja zrodziła się po rzucie rożnym.

1
61'

Vanja Milinković-Savić z najwyższym trudem przeciął głębokie dośrodkowanie Volkova, a po tej interwencji piłkę poza boisko wybił Lukas Haraslin.

1
57'

1:0 dla Lecha? Nie! Niepotrzebnie w całą sytuację wmieszał się będący na spalonym Nicki Bille Nielsen. Duńczyk powinien zostawić piłkę Lovrencsicsowi. Po interwencji Milinkovicia-Savicia piłkę do siatki skierował Karol Linetty, ale sędzia nie uznał gola.

1
57'

Nicki Bille Nielsen dostał dobre prostopadłe podanie, ale szybko osaczyło go czterech rywali i stracił piłkę.

1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Abdul Aziz Tetteh. Z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Grzegorz Kuświk.

53'

Dość niemrawy początek drugiej części w wykonaniu obu zespołów, brakuje sytuacji.

1
52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vladimir Volkov.

1
47'

Z prawej strony boiska płasko zagrywał Milos Krasić, ale Grzegorz Kuświk, który próbował tę akcję zamknąć, nie sięgnął piłki.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

2
44'

Lech miał teraz wielkie szczęście! Po strzale Peszki piłka odbiła się od Krasicia, a następnie niespodziewanie dotarła do stojącego przed bramką Kuświka. Ten chybił będąc na ewidentnym spalonym, którego chyba nie zauważył sędzia asystent, bo bośniacki bramkarz gospodarzy miał do niego ogromne pretensje.

1
42'

Zablokowany strzał Lovrencsicsa sprzed pola karnego.

40'

Mario Maloca znakomicie zatrzymał wybiegającego sam na sam z bramkarzem Nielsena.

1
39'

Maciej Gajos dopadł do piłki na 18. metrze, trafił w nią jednak nieczysto i strzał był kompletnie nieudany.

1
38'

Sebastian Mila zdecydował się na uderzenie z dystansu. Wyglądało to kąśliwie, lecz piłka minęła bramkę w bezpiecznej odległości.

1
37'

Teraz Gergo Lovrencsics dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, piłka spadła na głowę Arajuuriego, ale ten posłał ją dokładnie tam, gdzie stał Vanja Milinković-Savić.

1
36'

Koszmarne dośrodkowanie Lovrencsicsa z rzutu wolnego. Piłka minęła wszystkich w polu karnym.

1
34'

Lech przeważa, atakuje częściej niż ekipa z Gdańska, ale szwankuje ostatnie podanie.

1
30'

Odpowiedź Lechii: równie słabo z większej odległości uderzył Rafał Janicki i tym razem łatwą interwencję zaliczył Burić.

1
29'

Anemicznie z dystansu strzelił Karol Linetty i piłkę spokojnie złapał Vanja Milinković-Savić.

1
26'

Fantastyczna szansa gospodarzy! Z boku pola karnego potężnie uderzył Szymon Pawłowski i Lechię uratowała poprzeczka!

1
25'

Mogło być groźnie w polu karnym Kolejorza, ale płaskie dośrodkowanie Haraslina przeciął Jasmin Burić. Na piłkę czekał już Grzegorz Kuświk.

1
22'

Z dystansu w trybuny uderzył Vladimir Volkov.

1
20'

W olbrzymim tłoku w polu karnym przedzierał się Maciej Gajos. Nie miał jednak miejsca na oddanie strzału, a jego dośrodkowanie przeciął obrońca.

1
18'

Przerwa w grze. Mario Maloca w ostatniej chwili uprzedził na lewym skrzydle Nielsena, ale w starciu z Duńczykiem dość boleśnie ucierpiał.

1
16'

Z lewej strony pola karnego do nikogo dośrodkował Lukas Haraslin.

1
15'

Z prawego skrzydła centrował Gergo Lovrencsics i niezbyt pewnie piłkę wypiąstkował Vanja Milinković-Savić.

1
12'

Gospodarze kombinacyjnie rozegrali rzut wolny, ale po dośrodkowaniu Lovrencsicsa Paulus Arajuuri zgrywał piłkę już zza linii końcowej. Sędzia przerwał grę.

1
10'

Ależ szansa Lechii! Piękny soczysty strzał z rzutu wolnego z 30 metrów oddał Sławomir Peszko i gospodarzy uratowała efektowna parada Buricia!

1
6'

Nieco żwawiej w pierwszych minutach atakuje Lech, gdańszczanie nie stworzyli jeszcze zagrożenia pod bramką rywala.

1
5'

Nicki Bille Nielsen mógł wyjść na czystą pozycję, jednak sędzia uznał, że w walce o piłkę sfaulował Malocę.

1
3'

Niezła akcja Lecha. Szymon Pawłowski poszukał na prawym skrzydle Lovrencsicsa, jednak dośrodkowanie Węgra przeciął w polu bramkowym Rafał Janicki.

1
17:38

Oba zespoły wyszły już na boisko, frekwencja bardzo słaba, trybuny Inea Stadionu świecą pustkami.

1
1
17:38

Karol Linetty - pytany o transfer - podkreśla, że zanim podejmie decyzję co do swojej przyszłości, ma jeszcze jeden ważny cel.

1
17:38

Mecz z Lechią to dla Lecha ostatnia realna szansa na uratowanie sezonu w Ekstraklasie.