Bayern atakuje, w polu karnym goście bronią się niemal całym zespołem.

90+3'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Koke. Wchodzi: Stefan Savić.

90+2'

Po wrzutce z rogu małe zamieszanie w polu karnym, ale goście wyszli cało z opresji.

2
2
90+1'

Zgadzacie się?

11
3
90'

Oblak utyka, gra wznowiona, a arbiter doliczył 5 minut.

1
89'

Jan Oblak leży na murawie, a turecki sędzia pokazuje wszystkim, że ma na ręku zegarek. Zrobi z niego użytek?

3
89'

Kingsley Coman powinien dogrywać do partnerów, ale nie uczynił tego i strzelił ponad poprzeczką.

3
88'

Alaba z woleja uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się po drodze od jednego z graczy i Jan Oblak świetnie interweniował!

1
2
87'

Thomas Mueller zgrał do Lewandowskiego, a ten ponownie źle trafił w piłkę i Oblak spokojnie ją złapał.

4
3
86'

Turecki sędzia nie ma zbyt dobrego dnia we wtorkowy wieczór.

5
1
84'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Fernando Torres! Niesamowite! Neuer obronił strzał Torresa!

Atletico Madryt
4
1
3
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Javi Martinez.

Bayern Monachium
2
2
84'

Rzut karny dla Atletico! Faul miał jednak miejsce przed polem karnym! Panie Turek...

2
2
83'

Sprzed pola karnego lewą nogą uderzył Kingsley Coman, Oblak pewnie obronił.

1
82'
ZMIANA
81'

Takie rzeczy to chyba tylko w Ekstraklasie.

4
80'

Wchodzimy w końcowy fragment meczu, więc jeszcze jedna statystyka. Przypomnijmy, że Bayernowi do awansu potrzeba jednego gola.

2
78'

Asysta Vidala niezbyt często spotykana.

77'

Atletico mogło wyrównać, ale po dograniu Koke Fernando Torres uderzył niecelnie.

1
1
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Arturo Vidal. Bayern wraca do gry. Niemal kopia sytuacji z meczu z Juventusem. Dogrywał Alaba, Vidal głową zgrał, a Lewandowski z trzech metrów wpakował piłkę do bramki!

21
3
73'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Kingsley Coman.

70'

Z pierwszej piłki po dograniu Vidala uderzył Robert Lewandowski. Jednak Polak niezbyt czysto trafił i Oblak złapał strzał.

3
1
69'

Zegar tyka, a mur Atletico zamiast kruszeć jeszcze bardziej twardnieje. Trudna sytuacja gospodarzy, którzy muszą zdobyć dwa gole.

1
67'

Robert Lewandowski znalazł się z piłką w polu karnym, ale rywale mu ją wybili. Kilka sekund później Xabi Alonso uderzył i Jan Oblak pewnie obronił.

2
2
64'

Bayern w ataku, ale Atletico wciąż nie pozwala na zbyt wiele. Goście grają wysokim pressingiem, a to niezbyt pasuje Bawarczykom.

3
1
63'

Z cyklu "zdjęcie dnia".

2
1
62'

Bayern próbuje zaatakować, ale gospodarzom nie jest tak łatwo przebić się przez mur gości.

60'

Lepiej po przerwie prezentują się goście. Z ok. 22 metrów potężnie uderzył Juanfran, piłka przeszła tuż obok słupka.

2
57'

Chyba należy się zgodzić z tezą.

4
5
56'

Bayern do awansu potrzebuje dwóch goli. Bawarczycy są jednak w małym szoku, a w Atletico wstąpiły nowe siły.

2
2
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Fernando Torres. Szok w Monachium! Torres z własnej połowy podał do Griezmanna, ten był na minimalnym spalonym, ale sędzia nakazał grać dalej. W sytuacji sam na sam zawodnik Atletico trafił do siatki!

9
12
52'

Douglas Costa przetestował Oblaka, po chwili po drugiej stronie Neuer w swoim stylu głową interweniował poza polem karnym.

1
51'

Najpierw Robert Lewandowski uciekał Godinowi, ale nie dał rady opanować piłki, po chwili ją odzyskał i podał do Muellera, który chciał wbiec w pole karne.

2
49'

Ależ walczą w polu karnym rywala zawodnicy Bayernu. Dla nich nie ma straconych piłek.