0:1
Zakończony
Juventus FC
120+2'

Ależ huknął Mauri z 20 metrów! Na szczęście dla Juventusu piłka o centymetry minęły bramkę Starej Damy.

1
120'

II część dogrywki przedłużona o trzy minuty.

1
119'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

Juventus FC
1
119'

Gra wznowiona.

1
118'

Przerwa w grze. Na boisku leży Mario Mandzukić, który otrzymał przypadkowy cios w szczękę od jednego z rywali.

1
116'

Cristian Zapata uderzył mocno z 18 metrów, ale nie trafił w światło bramki Juventusu.

1
113'

Milan. Schodzi: Juraj Kucka. Wchodzi: Mario Balotelli.

110'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Juan Cuadrado.

Fantastyczna kontra Juventusu! W jej końcowej fazie Cuadrado dośrodkował z prawej strony do Moraty, a ten pokonał Donnarummę strzałem z 10 metrów!

109'

Juventus. Schodzi: Hernanes. Wchodzi: Alvaro Morata.

109'

Milan. Schodzi: Riccardo Montolivo. Wchodzi: Jose Mauri.

108'

Po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Montolivo, który z 18 metrów uderzył daleko od bramki Juventusu.

1
106'

Początek II części dogrywki.

1
105'

Nieudany, bardzo nieudany strzał Kucki z rzutu wolnego z 30 metrów.

1
105'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Barzagli.

1
104'

Teraz Carlos Bacca uderzył przewrotką z 7 metrów, ale Neto nie musiał interweniować, bowiem Kolumbijczyk posłał piłkę nad bramką Juventusu.

1
103'

Paul Pogba uderzył groźnie sprzed pola karnego, ale Gianluigi Donnarumma wyciągnął się jak struna i zdołał obronić strzał Francuza.

1
100'

Żółtą kartkę otrzymał M'Baye Niang.

99'

Milan wciąż jest zespołem dominującym. Juventusowi pozostaje chyba liczyć tylko na konkurs rzutów karnych.

1
96'

Keisuke Honda zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z ok. 35 metrów, ale Neto nie dał się zaskoczyć i sparował piłkę poza światło swojej bramki.

1
93'

Finał Pucharu Włoch nie jest specjalnie porywającym widowiskiem. Nie wypada powiedzieć, że piłkarzom Juventusu i Milanu brakuje jakości, ale to zdecydowanie nie jest ich dzień.

1
91'

Początek I części dogrywki. Od środka Juventus.

1
90'

II połowa przedłużona o dwie minuty.

1
89'

Teraz Dybala uderzył płasko z 25 metrów, ale obok bramki Milanu.

1
87'

Piłkarzom obu drużyn brakuje precyzji w kluczowych momentach. Teraz Bonaventura popsuł kontrę Milanu, choć miał do wyboru podania do Bacci i Nianga.

1
85'

Milan. Schodzi: Andrea Poli. Wchodzi: M'Baye Niang.

83'

Wszystko wskazuje na to, że o losach trofeum zadecyduje dopiero dogrywka.

1
80'

Paul Pogba huknął sprzed pola karnego, ale Gianluigi Donnarumma nie miał problemu z interwencją.

1
78'

Fatalny strzał Montolivo z 25 metrów. Kapitan Milanu uderzył bliżej narożnika boiska niż bramki Juventusu.

1
73'

Po centrze Paula Pogby z lewego skrzydła Stephan Lichtsteiner zagłówkował na bramkę Milanu, ale Gianluigi Donnarumma nie dał się zaskoczyć.

1
71'

Juventus przejął inicjatywę i zdołał zamknąć Milan na jego połowie. Stara Dama w końcu zaczęła grać jak na hegemona Serie A przystało.

1
68'

Świetna interwencja Gianluigiego Donnarummy po strzale Paula Pogby! Młody Włoch zdołał obronić uderzenie Francuza, po którym piłka odbiła się jeszcze od jednego z mediolańczyków, co mogło zmylić golkipera.

1
64'

Teraz Hernanes uderzył niecelnie z 20 metrów.

1
62'

Juventus. Schodzi: Patrice Evra. Wchodzi: Alex Sandro.

61'

Niech podsumowaniem gry Juventusu będzie to, że teraz Giorgio Chiellini zdecydował się na strzał z ok. 25 metrów. Uderzenie reprezentanta Włoch zostało zablokowane przez rywala.

1
58'

Może się podobać gra drużyny Cristiana Brocchiego. Mediolańczycy zdominowali Juventus i nie pozwalają na wiele Starej Damie.

1
54'

Juventus nie przypomina zespołu, który skończył Serie A z przewagą 34 punktów nad Milanem.

1
51'

Po strzale Pogby z rzutu wolnego z 20 metrów piłka trafiła w Baccę i minęła bramkę Milanu.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Zapata.

48'

Juraj Kucka zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale posłał piłkę obok bramki Juventusu.

1
46'

Początek II połowy. Od środka Milan.

1
45'

I połowa została przedłużona o minutę.

1
42'

Rozczarowuje dziś Paul Pogba. Francuz nie może znaleźć sposobu na mediolańczyków i traci piłkę raz za razem.

1
38'

Z prawej strony pola karnego Honda zagrał na linię "16" do Poliego, ale ten w dobrej sytuacji uderzył daleko od bramki Juventusu.

1
35'

Przerwa w grze. W walce o górną piłkę Chiellini staranował Baccę.

1
33'

Juventus zaczął dochodzić do głosu. Teraz to Milan jest w odwrocie.

1
30'

Patrice Evra przedarł się lewym skrzydłem i uderzył z ostrego kąta, ale piłka odbiła się od jednego z mediolańczyków i trafił w boczną siatkę bramki Donnarummy.

1
26'

Stara Dama nie może postawić na swoim i daje się zdominować Milanowi.

1
23'

Teraz Bonaventura uderzył płasko z narożnika pola karnego, ale Neto zdołał skutecznie interweniować.

1
23'

De Sciglio złamał akcję z lewego skrzydła do środka i uderzył soczyście z 25 metrów, ale Neto nie musiał interweniować.

1
19'

Stephan Lichtsteiner nie opanował piłki i próbując ją dosięgnąć, brutalnie zaatakował Cristiana Zapatę, ale sędzia Gianluca Rocchi nie upomniał Szwajcara kartką.

1
15'

Rugani popełnił fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki spod swojego pola karnego, przejął ją Bonaventura, ale na szczęście dla obrońcy Juventusu rywale nie potrafili skorzystać z prezentu.

1
13'

Druga szansa Bonaventury, który tym razem doszedł w polu karnym Juventusu do dośrodkowanej z prawej flanki piłki, ale z pięciu metrów uderzył obok bramki Starej Damy.

1
10'

Dość zaskakujący początek spotkania. To Milan jest stroną przeważającą, a Juventus ma problem z opuszczeniem swojej połowy boiska.

1
8'

Giacomo Bonaventura pomknął środkiem pola i 20 metrów uderzył nad bramką Neto.

1
7'

Paul Pogba upadł w polu karnym Milanu, ale sędzia Gianluca Rocchi nie wskazał na "wapno".

1
4'

Wyrównane pierwsze minuty na Stadio Olimpico w Rzymie. Milan postawił Juventusowi trudne warunki.

1
20:35

Piłkarze wychodzą już na murawę. Oba zespoły wystąpią w swoich pierwszych kompletach strojów.

1
20:35

To trzeci pojedynek Juventusu z Milanem w tym sezonie. W dwóch poprzednich Stara Dama wygrała z mediolańczykami 2:1 i 1:0.

1
20:35

Dla Milanu triumf w Pucharze Włoch to ostatnia szansa na awans do Ligi Europy. Rossoneri nie wystąpili już w dwóch ostatnich edycjach rozgrywek UEFA.

1
20:29

Zdecydowanym faworytem finału 68. edycji Coppa Italia jest Juventus, który po raz drugi z rzędu chce ustrzelić dublet i do scudetto dołożyć też triumf w krajowym pucharze. Milan z kolei nie zdobył Pucharu Włoch od sezonu 2002/2003.