Francja
20' Blaise Matuidi  (1:0) 41' Olivier Giroud  (2:1) 53' Bacary Sagna 80' Patrice Evra 90' Dimitri Payet  (3:2)
Kamerun
22' Vincent Aboubakar  (1:1) 33' Eyong Enoh 36' Allan Nyom 88' Eric Choupo-Moting  (2:2)
3:2

Koniec meczu w Nantes. Druga połowa rozczarowała. Zwycięstwo Francuzom uratował kunszt Payet'a.

Ondoa świetnie obronił strzał z 5. metrów Cabaye'a.

Gol! Strzelił Dimitri Payet. Ależ zwrot akcji! Payet bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał Ondoę, który w tej sytuacji mógł zachować się zdecydowanie lepiej.

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Anatole Abang. Mamy wyrównanie! Ondoa zagrał długą piłkę w kierunku Abanga, ten oszukał Koscielnego i odegrał do niepilnowanego Choupo-Motinga, który pewnie pokonał Llorisa.

Cabaye był blisko pokonania golkipera Kamerunu, ale ten popisał się świetną interwencją.

Wolne tempo w ostatnich minutach. Obie drużyny wyczekują na ostatni gwizdek arbitra.

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Payeta.

Po dośrodkowaniu Sissoko piłkę na rzut rożny wybił Djetei.

Kamerun. Schodzi: Aurelien Chedjou. Wchodzi: Mohamed Djetei.

Żółtą kartkę otrzymał Patrice Evra.

Francja. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Yohan Cabaye.

Kamerun. Schodzi: Karl Toko Ekambi. Wchodzi: Franck Kom.

Ostatnie 15 minut było zdecydowanie bardziej nudne niż pierwsze minuty drugiej części gry. Francuzi już nie mają tak ogromnej przewagi, ale wciąż na niewiele pozwalają rywalom.

Kamerun. Schodzi: Georges Mandjeck. Wchodzi: Clinton N'Jie.

Kamerun. Schodzi: Vincent Aboubakar. Wchodzi: Anatole Abang.

Po dośrodkowaniu Payeta z rzutu rożnego faulowany był bramkarz Kamerunu.

Pomocy medycznej potrzebuje Mandjeck.

Francja. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Moussa Sissoko.

Oyongo z rzutu wolnego trafił prosto w Llorisa.

Świetna akcja Francuzów. Najpierw Ondoa interweniował po technicznym strzale Pogby, a następnie niecelnie uderzył Kante.

Francuzi mają znaczną przewagę, Kameruńczycy głównie się bronią.

Koszmarny błąd w obronie Chedjou. Piłkę przejął Giroud, był w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale trafił w Ondoę. Nadal jest 2:1 dla Francji.

Ekambi dośrodkował w kierunku Chedjou, ale ten niecelnie strzelił.

Żółtą kartkę otrzymał Bacary Sagna.

Payet zagrał do Matuidiego, ale było to niecelne podanie. Sporo niedokładności w szeregach Francuzów.

Evra złapany na spalonym.

Sagna zatrzymał akcję Kamerunu. Swojej szansy próbował Oyongo.

Kamerun. Schodzi: Edgar Salli. Wchodzi: Eric Choupo-Moting.

Francja. Schodzi: Lassana Diarra. Wchodzi: N'Golo Kante.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Mecz w Nantes stoi na wysokim poziomie. Francuzi mają przewagę, a gole zdobyli po dwóch świetnych akcjach.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Payet wrzucił z rzutu wolnego spod linii końcowej. Piłkę na kornera zdołał wybić kameruński obrońca.

Fatalne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Tym samym nie powtórzył się scenariusz sprzed 20 minut, gdy Kameruńczycy błyskawicznie doprowadzili do wyrównania.

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Paul Pogba. Świetne dośrodkowanie Pogby w kierunku niepilnowanego Girouda. Francuzi długo próbowali sforsować defensywę rywali i w końcu im się to udało.

Lloris pewnie złapał piłkę po zblokowanym strzale Salliego.

Payet efektownie minął dwóch rywali i odegrał do Matuidiego. Sporo ryzykował Nyom, który odważnym wejściem wybił piłkę na rzut rożny.

Żółtą kartkę otrzymał Allan Nyom.

Powinno być 2:1 dla Francuzów. Po dośrodkowaniu Payeta z rzutu wolnego, głową uderzył Pogba, ale strzał był minimalnie niecelny.

Żółtą kartkę otrzymał Eyong Enoh.

Dośrodkowanie Comana ze skrzydła, ale nie znalazło drogi do żadnego z Francuzów.

Francuzi szukają wszelkich sposobów na to, by znaleźć sposób na defensywę rywali. Ich akcje są jednak zatrzymywane przez obrońców Kamerunu.

Zbyt mocne dośrodkowanie Payeta z rzutu wolnego w kierunku Girouda.

Dwie groźne akcje Kamerunu. Najpierw niecelnie uderzył Salli, a następnie Aboubakar.

Gol! Strzelił Vincent Aboubakar. Asystował mu Edgar Salli. Krótko z prowadzenia cieszyli się Francuzi. Kameruńczycy szybko doprowadzili do wyrównania. Po składnej akcji ze skrzydła płasko dograł Salli, a Aboubakarowi pozostało tylko dostawienie nogi. Lloris był bez szans.

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Kingsley Coman. Ależ akcja Francuzów! Trójkolorowi wymienili kilkanaście podań w obrębie pola karnego rywali. Coman tuż przed linią końcową wrzucił piłkę w pole karne, a tam z pierwszego kontaktu nie do obrony uderzył Matuidi!

Kolejna groźna akcja Kamerunu. Vincent Aboubakar uderzył głową z 11. metra tuż nad bramką. Francuzi muszą uważać na akcje rywali.

Evra dośrodkował ze skrzydła, piłkę zdołał wybić Chedjou.

Kamerun był blisko zdobycia pierwszej bramki. Z 18. metra po ziemi uderzył Toko Ekambi. Lloris końcówkami palców wybił piłkę na rzut rożny.

Payet dośrodkował z rzutu wolnego, ale - choć na raty - Kameruńczycy zapobiegli groźnej akcji rywala.

Nieudane dośrodkowanie Payeta, który wcześniej otrzymał podanie od Pogby. Od bramki rozpoczął golkiper Kamerunu.

Kameruńczycy wolno operują piłką, a Francuzi nie mogą znaleźć sposobu na ich defensywę. Spokojne pierwsze 10 minut meczu.

Akcja gości została zatrzymana przez Koscielnego.

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Payeta. Piłkę przejęli Kameruńczycy.

Pewna interwencja Ondoi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Spokojny początek spotkania w Nantes. Częściej przy piłce są Francuzi. Chedjou w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny i zapobiegł niebezpieczeństwu pod swoją bramką.

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Mecz rozpoczęli grający w zielono-czerwono-żółtych strojach Kameruńczycy. Francuzi na niebiesko-czerwono.

Mecz poprzedziła minuta ciszy.

Kibice zgromadzeni na trybunach głośno odśpiewali Marsyliankę. Za chwilę początek spotkania.

Dla reprezentacji Francji jest to jeden z ostatnich etapów przygotowań do zbliżających się mistrzostw Europy. Na stadionie w Nantes rozbrzmiały hymny narodowe obu krajów.