Kamerun
90+2'

Ondoa świetnie obronił strzał z 5. metrów Cabaye'a.

90'

Gol! Strzelił Dimitri Payet. Ależ zwrot akcji! Payet bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał Ondoę, który w tej sytuacji mógł zachować się zdecydowanie lepiej.

88'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Anatole Abang. Mamy wyrównanie! Ondoa zagrał długą piłkę w kierunku Abanga, ten oszukał Koscielnego i odegrał do niepilnowanego Choupo-Motinga, który pewnie pokonał Llorisa.

Eric Choupo-Moting #13
Kamerun
Asysta:
Anatole Abang #8
87'

Cabaye był blisko pokonania golkipera Kamerunu, ale ten popisał się świetną interwencją.

86'

Wolne tempo w ostatnich minutach. Obie drużyny wyczekują na ostatni gwizdek arbitra.

83'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Payeta.

82'

Po dośrodkowaniu Sissoko piłkę na rzut rożny wybił Djetei.

80'

Kamerun. Schodzi: Aurelien Chedjou. Wchodzi: Mohamed Djetei.

wchodzi Wchodzi
Mohamed Djetei #3
schodzi Schodzi
80'

Żółtą kartkę otrzymał Patrice Evra.

76'

Francja. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Yohan Cabaye.

76'

Kamerun. Schodzi: Karl Toko Ekambi. Wchodzi: Franck Kom.

Franck Kom #4
Karl Toko Ekambi #15
74'

Ostatnie 15 minut było zdecydowanie bardziej nudne niż pierwsze minuty drugiej części gry. Francuzi już nie mają tak ogromnej przewagi, ale wciąż na niewiele pozwalają rywalom.

71'

Kamerun. Schodzi: Georges Mandjeck. Wchodzi: Clinton N'Jie.

Clinton N'Jie #7
Georges Mandjeck #20
71'

Kamerun. Schodzi: Vincent Aboubakar. Wchodzi: Anatole Abang.

70'

Po dośrodkowaniu Payeta z rzutu rożnego faulowany był bramkarz Kamerunu.

68'

Pomocy medycznej potrzebuje Mandjeck.

65'

Francja. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Moussa Sissoko.

63'

Oyongo z rzutu wolnego trafił prosto w Llorisa.

62'

Świetna akcja Francuzów. Najpierw Ondoa interweniował po technicznym strzale Pogby, a następnie niecelnie uderzył Kante.

59'

Francuzi mają znaczną przewagę, Kameruńczycy głównie się bronią.

55'

Koszmarny błąd w obronie Chedjou. Piłkę przejął Giroud, był w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale trafił w Ondoę. Nadal jest 2:1 dla Francji.

54'

Ekambi dośrodkował w kierunku Chedjou, ale ten niecelnie strzelił.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Bacary Sagna.

52'

Payet zagrał do Matuidiego, ale było to niecelne podanie. Sporo niedokładności w szeregach Francuzów.

50'

Evra złapany na spalonym.

48'

Sagna zatrzymał akcję Kamerunu. Swojej szansy próbował Oyongo.

46'

Kamerun. Schodzi: Edgar Salli. Wchodzi: Eric Choupo-Moting.

46'

Francja. Schodzi: Lassana Diarra. Wchodzi: N'Golo Kante.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

45'

Payet wrzucił z rzutu wolnego spod linii końcowej. Piłkę na kornera zdołał wybić kameruński obrońca.

44'

Fatalne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Tym samym nie powtórzył się scenariusz sprzed 20 minut, gdy Kameruńczycy błyskawicznie doprowadzili do wyrównania.

41'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Paul Pogba. Świetne dośrodkowanie Pogby w kierunku niepilnowanego Girouda. Francuzi długo próbowali sforsować defensywę rywali i w końcu im się to udało.

39'

Lloris pewnie złapał piłkę po zblokowanym strzale Salliego.

37'

Payet efektownie minął dwóch rywali i odegrał do Matuidiego. Sporo ryzykował Nyom, który odważnym wejściem wybił piłkę na rzut rożny.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Allan Nyom.

34'

Powinno być 2:1 dla Francuzów. Po dośrodkowaniu Payeta z rzutu wolnego, głową uderzył Pogba, ale strzał był minimalnie niecelny.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Eyong Enoh.

32'

Dośrodkowanie Comana ze skrzydła, ale nie znalazło drogi do żadnego z Francuzów.

29'

Francuzi szukają wszelkich sposobów na to, by znaleźć sposób na defensywę rywali. Ich akcje są jednak zatrzymywane przez obrońców Kamerunu.

26'

Zbyt mocne dośrodkowanie Payeta z rzutu wolnego w kierunku Girouda.

25'

Dwie groźne akcje Kamerunu. Najpierw niecelnie uderzył Salli, a następnie Aboubakar.

22'

Gol! Strzelił Vincent Aboubakar. Asystował mu Edgar Salli. Krótko z prowadzenia cieszyli się Francuzi. Kameruńczycy szybko doprowadzili do wyrównania. Po składnej akcji ze skrzydła płasko dograł Salli, a Aboubakarowi pozostało tylko dostawienie nogi. Lloris był bez szans.

20'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Kingsley Coman. Ależ akcja Francuzów! Trójkolorowi wymienili kilkanaście podań w obrębie pola karnego rywali. Coman tuż przed linią końcową wrzucił piłkę w pole karne, a tam z pierwszego kontaktu nie do obrony uderzył Matuidi!

17'

Kolejna groźna akcja Kamerunu. Vincent Aboubakar uderzył głową z 11. metra tuż nad bramką. Francuzi muszą uważać na akcje rywali.

16'

Evra dośrodkował ze skrzydła, piłkę zdołał wybić Chedjou.

14'

Kamerun był blisko zdobycia pierwszej bramki. Z 18. metra po ziemi uderzył Toko Ekambi. Lloris końcówkami palców wybił piłkę na rzut rożny.

13'

Payet dośrodkował z rzutu wolnego, ale - choć na raty - Kameruńczycy zapobiegli groźnej akcji rywala.

11'

Nieudane dośrodkowanie Payeta, który wcześniej otrzymał podanie od Pogby. Od bramki rozpoczął golkiper Kamerunu.

10'

Kameruńczycy wolno operują piłką, a Francuzi nie mogą znaleźć sposobu na ich defensywę. Spokojne pierwsze 10 minut meczu.

7'

Akcja gości została zatrzymana przez Koscielnego.

6'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Payeta. Piłkę przejęli Kameruńczycy.

4'

Pewna interwencja Ondoi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

3'

Spokojny początek spotkania w Nantes. Częściej przy piłce są Francuzi. Chedjou w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny i zapobiegł niebezpieczeństwu pod swoją bramką.

czas Start meczu
20:39

Mecz poprzedziła minuta ciszy.

20:39

Kibice zgromadzeni na trybunach głośno odśpiewali Marsyliankę. Za chwilę początek spotkania.

20:39

Dla reprezentacji Francji jest to jeden z ostatnich etapów przygotowań do zbliżających się mistrzostw Europy. Na stadionie w Nantes rozbrzmiały hymny narodowe obu krajów.