2:0
Zakończony
Węgry
90+2'

Dwa dośrodkowania Lovrencsicsa, ale żadne nie dotarło do stojącego przed bramką napastnika.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Zoltan Gera.

86'

Niemcy nie forsują już tempa, ale próbują strzelić jeszcze jednego gola.

82'

Węgry. Schodzi: Attila Fiola. Wchodzi: Barnabas Bese.

82'

Mocny i bardzo niecelny - taki był strzał Gery sprzed pola karnego.

79'

Niemcy. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Lukas Podolski.

78'

Mario Gomez zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału po podaniu Ozila. Zły wybór napastnika.

77'

Skuteczna interwencja Langa we własnym polu karnym. Mogło być groźnie, do strzału sposobił się Gomez.

74'

Niewiele dzieje się ciekawego na boisku w Gelsenkirchen w ostatnich minutach.

71'

Spotkanie znów się wyrównało i Węgrzy próbują dojść do głosu.

69'

Niemcy. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Leroy Sane.

65'

Węgry. Schodzi: Adam Szalai. Wchodzi: Tamas Priskin, który po kilku sekundach mógł pokonać Neuera, ale przegrał pojedynek z bramkarzem! Zaspali niemieccy obrońcy.

63'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. 32. gol w narodowych barwach Muellera! Zawodnik Bayernu pośpieszył z dobitką strzału Gomeza, który sparował przed siebie Kiraly.

1
1
1
63'

Coraz więcej przerw w grze. Na urazy uskarżają się reprezentanci Węgier.

60'

Węgry. Schodzi: Adam Pinter. Wchodzi: Zoltan Gera.

59'

Dużą przewagę mają po przerwie Niemcy i dążą do podwyższenia prowadzenia.

55'

Składna akcja Niemców, która zakończyła się kiksem Muellera. Techniczny błąd popełnił gwiazdor Bayernu.

54'

Richard Guzmics już w polu karnym powstrzymał rozpędzonego Draxlera.

53'

Kleinheisler doszedł do pozycji strzeleckiej i huknął z 20 metrów. Piłka po drodze odbiła się od Szalaia i przeszła obok słupka.

52'

Balazs Dzsudzsak popracował w obronie i uprzedził Muellera, który mógł oddać strzał z groźnej pozycji.

49'

Mało przestrzeni zostawiają Niemcom Węgrzy w obronie. Krótkie podania nie zdają rezultatu.

46'

Niemcy. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Mario Gomez.

46'

Niemcy. Schodzi: Jonas Hector. Wchodzi: Emre Can.

46'

Początek II połowy.

44'

Gergo Lovrencsics technicznie dośrodkował przed bramkę, gdzie skutecznie interweniował Neuer.

1
42'

Spore zamieszanie przed węgierską bramką po centrze Kroosa z rzutu wolnego, ale nikt z Niemców nie oddał strzału.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Laszlo Kleinheisler.

39'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Adam Lang. Po dograniu Hectora Lang próbował uprzedzić Goetze i posłał piłkę do bramki Kiraly'ego.

1
1
38'

Szarżował w polu karnym Draxler, ale obrońcy go podwoili i przerwali akcję.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos za faul na Pinterze.

33'

Sami Khedira długo leżał na murawie po starciu z Langiem, ale po przerwie wrócił na boisko.

31'

Bardzo dobrą partię rozgrywa Tamas Kadar z Lecha Poznań, który skutecznie powstrzymuje Niemców.

30'

Coś ruszyło się w grze Niemców, ale uderzenie Goetze okazało się niecelne.

27'

Jeśli Niemcy tak będą grać na Euro 2016, na pewno nie będziemy musieli się ich obawiać. Ostatnie minuty z lekką przewagą Węgier.

23'

Obiecująco wyglądają akcje Madziarów, którzy szybko wymieniają między sobą piłkę.

20'

Sprzed pola karnego niegroźnie uderzył Laszlo Kleinheisler. Słabe tempo gry w Gelsenkirchen.

17'

Węgrzy zniwelowali początkową przewagę kadry Loewa. Widać jeszcze spore braki w grze Niemców.

14'

Teraz to Węgrzy mogli prowadzić! Groźny strzał Dzsudzsaka z trudem odbił Neuer, a dobijający Szalai znajdował się na ofsajdzie.

1
1
11'

"Główka" Ruedigera z czystej pozycji. 1:0? Zawodnik pochodzący ze Sierra Leone główkował jednak obok słupka.

11'

Mocny strzał Muellera z dystansu i Kiraly z największym trudem odbił piłkę na korner!

10'

Pierwszy strzał w kierunku Neuera, ale Pinter główkował bardzo niecelnie.

10'

Efektowny strzał Draxlera z przewrotki, ale piłka minęła bramkę.

8'

Zdecydowanie lepiej wygląda gra Niemców dzisiaj aniżeli w meczu ze Słowacją, kiedy Loew wystawił "drugi garnitur".

6'

Groźnie z rzutu rożnego dośrodkował Kroos. Ostatecznie Niemcy nie oddali strzału.

4'

Z rozmachem rozpoczęli zawody podopieczni Joachima Loewa. Węgrzy zepchnięci do obrony.

1'

Ależ koszmarny błąd sędziego liniowego! Draxler w 58. sekundzie posłał piłkę do bramki, ale arbitrzy odgwizdali spalonego, którego absolutnie nie było. Szokująca pomyłka rozjemców.

17:33

Niemcy dzisiaj w niemal najsilniejszym składzie. Brakuje oczywiście nieobecnych na Euro Gundogana i Reusa, a także kontuzjowanego Hummelsa.

17:33

Trzech graczy z Ekstraklasy wystąpi w "11" Węgier: Kadar i Lovrencsics z Lecha oraz Guzmics z Wisły. Z kolei Nikolić z Legii usiądzie na ławce.

17:33

Niemcy tydzień temu w I teście przed Euro 2016 przegrali 1:3 ze Słowacją. To ich drugi i ostatni pojedynek przed inaugurację ME z Ukrainą.