Mocny strzał Naniego z 25 metrów i minimalne pudło!

Estonia. Schodzi: Sander Puri. Wchodzi: Maksim Gussew.

Żółtą kartkę otrzymał Ken Kallaste.

87'

Wypad Estończyków mógł zakończyć się golem honorowym! Puri huknął z 25 metrów tuż nad poprzeczką.

86'

Portugalczycy nadal atakują i dążą do strzelenia ósmego gola. Kapitalny występ zespołu Santosa.

82'

Gomes teraz stanął oko w oko z Londakiem, lecz ten umiejętnie skrócił kąt i odbił piłkę.

80'

Gol! Strzelił Eder. Asystował mu Andre Gomes. I jest gol numer siedem! W pole karne dograł Gomes, a niekryty Eder bez trudu wygrał pojedynek z bramkarzem.

Portugalia

Gol! Strzelił Ricardo Quaresma. Nieprawdopodobna forma 32-latka! Quaresma otrzymał podanie w pole karne i perfekcyjnym strzałem przy słupku pokonał Londaka!

75'

Portugalczycy myślami są już przy pierwszym meczu na Euro 2016. 14 czerwca czeka ich pojedynek z Islandią.

72'

Quaresma znów szarżował w polu karnym, ale został podwojony i zgubił piłkę.

69'

Estonia. Schodzi: Ragnar Klavan. Wchodzi: Andreas Raudsepp.

Andreas Raudsepp #19
70'
67'

Portugalczycy nadal w natarciu, a na skrzydle szaleje Ricardo Quaresma. Co za występ pomocnika Besiktasu!

66'

Estonia. Schodzi: Dmitri Kruglov. Wchodzi: Pavel Marin.

Pavel Marin #17
63'

Estonia. Schodzi: Aleksandr Dmitrijew. Wchodzi: Rauno Sappinen.

Rauno Sappinen #20
61'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Karol Mets. Piąty gol dla Portugalii i znów duża zasługa Quaresmy. Po jego wrzutce Londak interweniował w taki sposób, że trafił w Metsa i piłka po chwili wpadła do siatki.

Karol Mets #8
Estonia
58'

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Eder.

58'

Portugalia. Schodzi: Pepe. Wchodzi: Ricardo Carvalho.

55'

Gol! Strzelił Danilo Pereira. Asystował mu Ricardo Quaresma. Kolejna bramka i po raz drugi asystował Quaresma! Z jego dośrodkowania przed bramkę skorzystał Danilo.

51'

Mocna próba Vieirinhi z dystansu i piłka nieznacznie minęła słupek!

50'

Kolejne efektowne zagranie Quaresmy. Gwiazdor Besiktasu uderzał "raboną", ale tym razem niedokładnie.

48'

Przed szansą stanął Nani, ale jego "główka" okazała się niecelna.

46'

Portugalia. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Nani.

46'

Portugalia. Schodzi: Cedric Soares. Wchodzi: Vieirinha.

47'

Fatalny błąd popełnił Rui Patricio i Puri uderzał niemal na pustą bramkę! Ostatecznie piłka wylądowała na poprzeczce.

46'

Początek II połowy.

45'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Joao Mario. Portugalia prowadzi już trzema golami! Tym razem z prawej strony boiska w pole karne dograł Mario, a Ronaldo strzałem z 12 metrów pokonał Londaka.

43'

Długo rozgrywali piłkę Estończycy wokół pola karnego Portugalii, ale nie oddali strzału.

39'

Gol! Strzelił Ricardo Quaresma. 2:0 dla Portugalii! Quaresma z narożnika pola karnego oddał techniczne uderzenie, po którym piłka przeszła ponad rękami Londaka i wpadła do siatki przy słupku.

36'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Ricardo Quaresma. 1:0! Kapitalne dośrodkowanie Quaresmy z lewej strony boiska do Ronaldo, który mocnym strzałem głową otworzył wynik!

33'

Kolejna próba Ronaldo, tym razem z dystansu. Londak nie musiał interweniować.

32'

Cristiano Ronaldo wybiegł sam na sam z bramkarzem, ale nie pokonał Londaka! Świetna interwencja estońskiego golkipera!

28'

Estończycy radzą sobie ze wszystkimi, licznymi dośrodkowaniami przed bramkę Londaka.

24'

Sporo ofensywnych prób podejmują Portugalczycy, ale nie potrafią stworzyć dogodnej sytuacji.

21'

Piłka dotarła na środek pola karnego Joao Moutinho, ale pomocnika w ostatniej chwili przyblokował jeden z obrońców.

20'

Estończycy przenieśli ciężar gry do środka boiska. Po jednej z ich akcji interweniować musiał Rui Patricio.

17'

Ricardo Quaresma wpadł w pole karne i oddał płaski strzał, ale został przyblokowany.

15'

Nie potrafią wypracować sobie pozycji strzeleckiej kadrowicze Fernando Santosa.

13'

Zelżały ataki Portugalczyków i spadło tempo rywalizacji w Lizbonie.

10'

Po centrze z kolejnego kornera głową strzelał Pepe, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

10'

Portugalczycy zepchnęli rywali do głębokiej obrony i okrążyli ich bramkę.

8'

Andre Gomes wywalczył korner dla gospodarzy. Estonia gra twardo i agresywnie w obronie.

4'

Dwa dośrodkowania w pole karne Estonii z prawego skrzydła. Oba okazały się niedokładne.

2'

Skuteczna interwencja Pepe w polu karnym po akcji Kruglova. Do strzału szykował się już Anier.

20:35

W dotychczasowych meczach kontrolnych Portugalia pokonała 3:0 Norwegię i uległa 0:1 Anglii.