Jeszcze będzie rzut wolny dla Śląska na połowie Arki.

Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej.

1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka przypadkowo trafiła do Rafała Siemaszki. Ten od razu strzelił w kierunku bramki. Pawełek nie zdołał zatrzymać piłki. 2:0 dla Arki!

87'

Pomocy medycznej potrzebuje Mateusz Szwoch. Wygląda to na problem z ręką u piłkarza Arki.

85'

Alvarinho dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Z pola karnego Arki wybił ją Michał Marcjanik.

85'

W ostatnich minutach mało płynnej gry, a dużo fauli.

83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Biliński.

Śląsk Wrocław
80'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Kokoszka.

76'

Złe podanie Adama Marciniaka. A zanosiło się na groźną akcję Arki.

75'

Ambitnie walczą piłkarze Śląska, lecz Arka bardzo pewnie gra w defensywie i nie dopuszcza do zagrożenia we własnym polu karnym.

1
71'

W ostatniej chwili zablokowany został Rafał Siemaszko. To była dobra akcja piłkarza Arki.

1
71'

Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Śląska. Od bramki zaczął Mariusz Pawełek.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Madej.

67'

Marcus Vinicius da Silva umieścił piłkę w bramce Śląska po podaniu Mateusza Szwocha. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego i gola nie uznał.

65'

Śląsk nieco śmielej ruszył do ataku. Przed chwilą niecelnie główkował Adam Kokoszka.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Ostoja Stjepanović.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Bożok.

59'

Bence Mervo doszedł do strzału, ale miał trudną pozycję do oddania uderzenia. Było ono niecelne.

57'

Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska niecelnie strzelał Dariusz Zjawiński. To była dobra okazja dla Arki.

1
57'

Z ostrego kąta strzelał Dariusz Zjawiński. Pawełek wybił piłkę na rzut rożny.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec.

52'

Śląsk Wrocław cały czas ma problemy z wyprowadzeniem groźnego ataku.

50'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Tam doszło do lekkiego zamieszania, lecz ostatecznie piłkę złapał Mariusz Pawełek.

48'

Faulowany był Marcus Vinicius da Silva. Będzie rzut wolny dla Arki na połowie Śląska.

46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

1
42'

W ostatnich minutach dużo niedokładności na boisku.

1
1
38'

W ostatnich minutach mnożą się faule. Sędzia co chwilę przerywa grę.

1
36'

Yannick Kakoko ma problem zdrowotny. Potrzebna będzie zmiana.

1
35'

Kolejny rzut wolny dla Śląska. Alvarinho oddał ładny, aczkolwiek niecelny strzał.

1
33'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Mateusz Szwoch.

1
32'

Śląsk ma problemy z wyprowadzeniem groźnej akcji ofensywnej.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Dariusz Zjawiński.

28'

Mateusz Szwoch dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Tę pewnie złapał Mariusz Pawełek.

1
26'

Z rzutu wolnego strzelał Alvarinho. Piłkę pewnie złapał bramkarz Arki.

1
25'

Śląsk Wrocław ma rzut wolny. 25 metrów do bramki Arki.

1
22'

Piłkarze Arki spokojnie rozgrywają piłkę. Śląsk cofnięty do defensywy.

1
19'

Bence Mervo ma rozcięty łuk brwiowy. Węgier chwilowo poza boiskiem.

1
18'

Znów zamieszanie w polu karnym Śląska. Akcje Arki są jak na razie zdecydowanie groźniejsze.

1
16'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Piłkę pewnie złapał Konrad Jałocha.

1
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Vinicius da Silva. Pewnie wykonana "jedenastka". Mariusz Pawełek był bez szans.

13'

Rzut karny dla Arki! Kamil Dankowski faulował Marcina Warcholaka w polu karnym.

1
11'

Z dystansu niecelnie strzelał Mateusz Szwoch.

1
9'

To powinien być gol! Brak krycia w polu karnym Śląska, Michał Marcjanik był niepilnowany i w znakomitej sytuacji przestrzelił z kilku metrów!

1
9'

Damian Zbozień oddał mocny strzał z dystansu z powietrza z pierwszej piki. Mariusz Pawełek nie dał się zaskoczyć.

1
8'

Groźne są dośrodkowania gospodarzy w pole karne Śląska. Na razie brakuje jednak strzału na bramkę Mariusza Pawełka.

1
7'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Gospodarze wybili jednak piłkę.

1
4'

Arka stara się grać wysokim pressingiem, co sprawia problemy zawodnikom z Wrocławia.

1
2'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1
14:51

Lotto Ekstraklasa w tej kolejce celebruje Święto Wojska Polskiego. Piłkarze przed rozpoczęciem meczu na boisko wyszli z biało-czerwonymi szalikami.

14:51

W Śląsku Wrocaw ostatniej chwili w miejsce Łukasza Madeja do jedenastki wskoczył Adam Kokoszka. To nie wynik kontuzji, tylko zmiana decyzji przez szkoleniowca.

14:51

W meczu 1/16 finału Pucharu Polski z Sandecją Nowy Sącz bolesnej kontuzji nabawił się Augusto, obrońca Śląska Wrocław. - Musiał na 24 godziny zostać w szpitalu - wyjaśnia Mariusz Rumak

14:51

Dariusz Zjawiński sprawdza się w roli "dziesiątki" w zespole Arki Gdynia. Po czterech kolejkach na swoim koncie ma dwie bramki, a zapowiada, że to dopiero początek strzelania. - Moja forma nie jest najwyższa - mówi