Ruch. Schodzi: Mariusz Stępiński. Wchodzi: Jakub Arak.

90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

87'

Wisła Kraków ma problem ze stworzeniem sobie stuprocentowej sytuacji podbramkowej. Czasu na uratowanie wyniku jest coraz mniej.

85'

Pojedynek doświadczonego Arkadiusza Głowackiego z młodym Mariuszem Stępińskim. Reprezetant Polski sprowokował weterana do faulu.

84'

Próbował Rafał Pietrzak, który zdobył gola z podobnej pozycji w meczu z Pogonią Szczecin. Tym razem były piłkarz GKS Katowice uderzył katastrofalnie.

83'

Michał Koj zachował się nieodpowiedzialnie. Po jego faulu na Rafale Boguskim gospodarze mają znakomitą szansę, by wyrównać ze stałego fragmentu.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grodzicki.

78'

Paweł Oleksy wybił źle centrę Adama Mójty i piłka spadła pod nogi Zdenka Ondraska. Wprowadzony w przerwie piłkarz nie zorientował się w sytuacji i nie trafił do bramki.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński.

75'

12703 kibiców ogląda na żywo mecz w Krakowie. Na razie większość kibiców nie jest zadowolona z wyniku.

74'

Mateusz Zachara nie mógł doczekać się podania, więc zbiegł głębiej po futbolówkę. Ruch Chorzów natychmiast skasował tę inicjatywę faulem.

73'

Wisła Kraków powinna atakować, tymczasem piłka na jej połowie. Łukasz Moneta został zatrzymany tuż przed strzałem przez Macieja Sadloka, który interweniował wślizgiem.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Mójta.

Wisła Kraków
69'

Ruch. Schodzi: Kamil Mazek. Wchodzi: Łukasz Moneta.

68'

Jeszcze raz ostemplowany słupek w tym spotkaniu. Tyle minimalnie chybionych strzałów! To Martin Konczkowski mierzył po zgraniu Rafała Grodzickiego.

63'

Ruch Chorzów wymienia podania od nogi do nogi. Teraz nigdzie nie spieszy się podopiecznym Waldemara Fornalika.

60'

Maciej Urbańczyk strzelił brawurowo z woleja. Próba bardzo odważna i równie niecelna.

55'

Gol! Strzelił Paweł Oleksy.

Bardzo duże zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Michał Miśkiewicz dwoił sie i troił, by zapobiec nieszczęściu, aż w końcu do piłki dopadł Paweł Oleksy i skierował ją do bramki. Ruch Chorzów prowadzi w Krakowie!

Ruch Chorzów
1
1
53'

Kamil Mazek dotknął piłkę ręką i Denis Popović miał możliwość oddania bezpośredniego strzału z rzutu wolnego. Były pomocnik Olimpii Grudziądz kopnął dokładnie tam, gdzie stał Kamil Lech.

1
50'

Dwie akcje zespołu z Reymonta. Pierwszą zahamował Patryk Małecki, a drugą Mateusz Zachara. Napastnik Wisły Kraków otworzył wynik tego spotkania.

47'

Michał Miśkiewicz interweniował zaraz po przerwie. Zmienili się rolami Piotr Ćwielong z Mariuszem Stępińskim. Drugi wrzucał, a skrzydłowy strzelał w światło bramki.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

17:04

Zacięta walka o ligowe punkty.

17:04

W pierwszej połowie 54 procent posiadania piłki po stronie Ruchu Chorzów, ale zdecydowanie częściej strzelali gospodarze. Wisła Kraków oddała łącznie dziewięć uderzeń, z których pięć było celnych. Ruch trafił w światło bramki raz, a skutecznie.

42'

Słupek po strzale Krzysztofa Drzazgi! Fura szczęścia Ruchu Chorzów w końcówce pierwszej połowy. Dośrodkowywał Jakub Bartosz.

41'

Jedna z ostatnich akcji w pierwszej połowie. Przerwana przez Denisa Popovicia faulem i sędzia Szymon Marciniak mógł pokazać kartkę Słoweńcowi.

39'

Denis Popović zapolował na wrzutkę Rafała Pietrzaka z rzutu rożnego i główkował obok bramki Ruchu Chorzów.

38'

Krzysztof Drzazga nadział się na interwencję Kamila Lecha i tylko korner dla Białej Gwiazdy.

36'

Krzysztof Mączyński zdecydował się tym razem nie ma potężne, a techniczne uderzenie z dystansu. Kamil Lech radzi sobie ze strzałami reprezentanta Polski. Próbował dobijać Krzysztof Drzazga, lecz był na spalonym.

35'

Dynamiczny pojedynek w Krakowie. Padły dwa gole, a śmiało mogło być ich więcej, biorąc pod uwagę liczbę sytuacji podbramkowych.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok.

31'

Tym razem Jakub Bartosz był pod własną bramką i dał się wkręcić w ziemię Piotrowi Ćwielongowi. Były pomocnik Śląska Wrocław pomylił się nieznacznie, a mogło być prowadzenie Ruchu Chorzów!

29'

Jakub Bartosz! Fenomenalna szansa na gola i pudło młodego Wiślaka. Próbował strzelić w narożnik bramki po dośrodkowaniu Rafała Pietrzaka, ale spudłował.

1
28'

Ponownie spalony. Tym razem za linię obrońców Ruchu Chorzów wybiegł nieco za wcześnie Krzysztof Drzazga.

26'

Mateusz Zachara chciał natychmiast odpowiedzieć Mariuszowi Stępińskiemu. Tym razem jego szarża została zatrzymana przez sędziego asystenta, który zobaczył spalonego.

24'

Gol! Strzelił Mariusz Stępiński.

Dobry fragment w grze Ruchu Chorzów udokumentowany golem na 1:1! Reprezentant Polski zapolował na dośrodkowanie z prawej strony boiska i strzelił mocno do bramki Miśkiewicza.

22'

Dużo dzieje się na stadionie Wisły Kraków. W ostatnich minutach aktywniejsi chorzowianie. Paweł Oleksy rozegrał atak z Piotrem Ćwielongiem i dośrodkował. Zabrakło wykończenia.

19'

Pokazał się również drugi młody z Chorzowa. Kamil Mazek zaatakował dynamicznie, ale chaotycznie i ostatecznie piłka wróciła w posiadanie zespołu Dariusza Wdowczyka.

16'

Piotr Ćwielong wywalczył rzut wolny blisko linii pola karnego Wisły Kraków. Do piłki podszedł Patryk Lipski i centymetrów zabrakło do szczęścia. Słupek po strzale utalentowanego pomocnika!

13'

Ruch Chorzów coraz odważniej. Akcja Macieja Urbańczyka została jeszcze zablokowana, ale była sygnałem ostrzegawczym dla krakowian.

10'

Rafał Pietrzak wywalczył, a po chwili sam wykonał rzut wolny. Zabrakło piłkarza Wisły Kraków, by oddać strzał po dośrodkowaniu.

8'

Patryk Małecki dryblował przed polem karnym. To było zbyt nonszalanckie i egoistyczne rozwiązanie byłego zawodnika Pogoni Szczecin.

7'

Ruch Chorzów próbuje odpowiedzieć gospodarzom, ale na razie wygląda ospale i nie konstruuje składnych akcji na połowie przeciwnika.

5'

Gol! Strzelił Mateusz Zachara. Asystował mu Rafał Boguski.

Wisła Kraków wyszła błyskawicznie na prowadzenie. Mateusz Zachara wbiegł przed bramkarza po akcji z udziałem Drzazgi oraz Boguskiego i strzelił celnie!

3'

Pierwsze uderzenie gospodarzy. Krzysztof Mączyński mógł podać do partnera na skrzydło, ale zdecydował się na próbę z dystansu. Kamil Lech wszedł w mecz dobrą interwencją.

2'

Drużyny w tradycyjnych strojach. Wisła Kraków w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, a Ruch Chorzów w niebieskich trykotach.

17:04

Piłkarze pojawili się na murawie. Początek meczu poprzedza Mazurek Dąbrowskiego.