Z dystansu niecelnie strzelał Miguel Palanca.

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Rafał Grzelak.

Korona całym zespołem broni się na własnej połowie. Wisła rozgrywa piłkę.

Po strzale z rzutu wolnego dobrze interweniował bramkarz Korony.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń.

82'

Gol! Strzelił Radek Dejmek. Asystował mu Elhadji Pape Diaw. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Diaw zgrał piłkę, a tę z pięciu metrów prosto do bramki skierował Radek Dejmek! 2:1 dla Korony!

81'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Kun.

Wisła Płock
79'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło.

Wisła Płock
78'

Wisła dalej śmiało atakuje. Korona zepchnięta do defensywy.

74'

Gol! Strzelił Dimitar Iliew. Asystował mu Piotr Wlazło. Piotr Wlazło świetnie zagrał przed bramkę Korony, gdzie na piłkę nabiegł Dimitar Iliew i z kilku metrów strzelił nie do obrony!

74'

Sporo ożywienia do gry Wisły wniósł Giorgi Merebaszwili.

71'

Korona oddała inicjatywę i broni się we własnym polu karnym.

68'

Furman dośrodkował z rzutu rożnego, główkował Jose Kante, ale kapitalną interwencją popisał się Maciej Gostomski.

65'

Z około 25 metrów strzelał Siergiej Kriwiec. Został jednak zablokowany.

60'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski.

Fatalny błąd popełnił Cezary Stefańczyk, który tak wycofywał piłkę do własnego bramkarza, że przejął ją Łukasz Sekulski, minął Kiełpina i strzelił gola!

57'

Ależ okazję miał Łukasz Sekulski! Po dośrodkowaniu w pole karne napastnik Korony nie trafił w piłkę! To powinien być gol.

57'

Bardzo dużo niedokładności w ostatnich minutach. Rzadko które podanie trafia do adresata.

54'

Arkadiusz Reca wyprzedził obrońcę Korony w polu karnym, zdołał oddać strzał, ale uderzenie było już niecelne.

52'

Jacek Kiełb dośrodkował z rzutu wolnego. Sędzia dopatrzył się jednak faulu jednego z zawodników Korony i przerwał akcję.

49'

Korona Kielce zdecydowanie lepiej rozpoczęła drugą połowę spotkania.

47'

Kolejne dośrodkowanie Kiełba. Tym razem główkował Radek Dejmek, a piłkę znów pewnie złapał Kiełpin.

47'

Jacek Kiełb dośrodkował z rzutu rożnego. Ładny strzał z kilkunastu metrów oddał Mateusz Możdżeń, lecz świetnie obronił Seweryn Kiełpin .

46'

Począte drugiej połowy.

45+2'

Z rzutu wolnego strzelał Jacek Kiełb. To było celne uderzenie, ale dobrze interweniował bramkarz Wisły.

45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

45'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie strzelał Jose Kante.

44'

Z ostrego kąta strzelał Jose Kante. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

42'

Patryk Stępiński strzelał z narożnika pola karnego. Został jednak zablokowany.

41'

Po dośrodkowaniu Rymaniaka Łukasz Sekulski składał się do strzału. Szybszy był jednak Seweryn Kiełpin.

40'

Wisła chciała zagrać wysokim pressingiem na połowie Korony. Kielczanie zdołali jednak wyprowadzić piłkę z własnej połowy.

37'

Śmielej do ataku w ostatnich minutach ruszyli kielczanie. Brakuje im jednak dokładności w rozegraniu akcji.

36'

Bardzo mocno, ale i tak samo niecelnie strzelał Marcin Cebula.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

Korona Kielce
35'

Teraz lekkie zamieszanie w polu karnym Wisły. Ken Kallaste został jednak zablokowany.

34'

Korona praktycznie nie wyprowadza groźnych akcji ofensywnych.

32'

Po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego groźny strzał głową oddał Przemysław Szymiński. To było jednak niecelne uderzenie.

29'

Bardzo mocny, ale tym razem bardzo niecelny strzał oddał Siergiej Kriwiec.

27'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował jeden z zawodników Korony.

25'

Wisła atakuje. Korona skupiła się bardziej na grze z kontry.

23'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu rożnego. Kielczanie znów wybili piłkę.

21'

W ostatnich minutach zdecydowanie częściej atakują gospodarze. Przed chwilą znów niecelnie strzelał Siergiej Kriwiec.

18'

Ładny, minimalnie niecelny strzał z około 25 metrów oddał Siergiej Kriwiec.

16'

Jose Kante wywalczył piłkę i dośrodkował w pole karne Korony. Kielczanie pewnie ją jednak wybili.

14'

Wyrównany początek meczu. Raz stara się atakować Wisła, raz Korona.

11'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Dominik Furman.

9'

Żółtą kartkę otrzymał Siergiej Pilipczuk.

8'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu rożnego, lecz piłka wyszła za boisko.

7'

Groźna kontra Wisły Płock. Piłkę wybił jednak Ken Kallaste. Rzut rożny dla gospodarzy.

4'

Jak na razie wyrównany początek spotkania. Gra toczy się głównie w środku boiska.

3'

Z rzutu wolnego dośrodkował Dominik Furman. Piłkę pewnie wybił jednak bramkarz Korony.