Doliczone 3 minuty.

1
89'

Gol! Strzelił Abdul Aziz Tetteh. Asystował mu Maciej Gajos.

3:1 dla Lecha! Z rzutu rożnego dośrodkował Gajos, świetny strzał głową oddał Tetteh, piłka odbiła się od wewnętrznej części poprzeczki i wpadła do siatki.

88'

Pogoń jeszcze szuka wyrównującego gola, ale dużo groźniejsze są kontry wyprowadzane przez gospodarzy.

1
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Bednarek.

Lech Poznań
1
82'

Trochę za głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Adam Gyurcso i gospodarze wyszli z opresji.

1
80'

Bardzo ładny strzał Gajosa z rzutu wolnego z 25 metrów, ale jeszcze lepiej interweniował Dawid Kudła!

2
76'

Medycy na boisku, bo Jan Bednarek niebezpiecznie zderzył się z Piotrowskim.

75'

Tamas Kadar przeciął niezłe dośrodkowanie Gyurcso z rzutu wolnego.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Abdul Aziz Tetteh.

70'

Szymon Pawłowski chybił uderzeniem z 17 metrów. Jęk zawodu na trybunach.

68'

Robi nam się wymiana ciosów, Pogoń coraz bardziej ryzykuje, a Lech wychodzi z kontrami.

64'

Na trybunach Inea Stadionu pojawiło się 17 247 widzów.

1
63'
NIESTRZELONY KARNY

Coś niebywałego! Putnocky obronił strzał Zwolińskiego, odbił jednak piłkę przed siebie, napastnik Pogoni miał pustą bramkę, mimo to przy próbie poprawki koszmarnie skiksował! Co za indolencja!

3
1
63'

Rzut karny dla Pogoni! Tamas Kadar sfaulował Frączczaka.

1
1
61'

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Seiya Kitano.

61'

Teraz Robak zamknął akcję oskrzydlającą, ale główkował bardzo niecelnie.

60'

Marcin Robak nieco za głęboko dośrodkował z lewego skrzydła do Majewskiego i Dawid Kudła wypiąstkował piłkę.

55'

Z rzutu wolnego z 28 metrów uderzył Radosław Majewski, piłka odbiła się od muru obrońców i poleciała obok słupka.

55'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Majewskim otrzymał Rafał Murawski.

Pogoń Szczecin
51'

Mogło być 2:2! Rafał Murawski zamknął płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale w doskonałej sytuacji uderzył z 11 metrów w boczną siatkę.

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
50'

Żółtą kartkę za faul na Kędziorze otrzymał Mateusz Lewandowski.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Kapitalna okazja Pogoni! Spas Delew zagrał w polu karnym do Zwolińskiego, ten miał przed sobą jedynie Putnocky'ego, ale skiksował przy próbie strzału i wręcz podał bramkarzowi Kolejorza.

44'

Dawid Kudła zwlekał z wybiciem piłki spod własnej bramki, natychmiast zaatakował go Marcin Robak i omal nie skończyło się to stratą.

42'

Teraz z rzutu wolnego dośrodkował Maciej Gajos, ale zagrożenie oddalił Adam Frączczak.

39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paulus Arajuuri.

37'

Jarosław Fojut łatwo przeciął dośrodkowanie Jevticia z rzutu wolnego.

34'

Lech sprawia lepsze wrażenie, gra szybciej i płynniej niż Portowcy, którzy są wyraźnie podłamani utratą dwóch bramek.

2
2
30'

Adam Gyurcso egzekwował rzut wolny z narożnika boiska, zdecydował się na bezpośredni strzał, ale chybił.

1
27'

Gol! Strzelił Marcin Robak.

Kudła wyczuł intencje Robaka, ale strzał w prawy róg był dość mocny i piłka w siatce. 2:1 dla Lecha!

Lech Poznań
3
27'

Rzut karny dla Lecha! Adam Frączczak sfaulował Pawłowskiego.

24'

Szymon Pawłowski ładnie wypracował sobie pozycję do strzału z 18 metrów, jednak huknął nad bramką.

22'

Z rzutu wolnego dośrodkował Radosław Majewski, do strzału głową doszedł Jan Bednarek, ale Dawid Kudła na posterunku, w dodatku strzelający był na spalonym. Gra przerwana.

18'

Spas Delew uderzył na wiwat z narożnika pola karnego. Wyraźne pudło.

17'

Jarosław Fojut zablokował potężny strzał z dystansu Pawłowskiego.

14'

Powinno być 2:1 dla Pogoni! Nieczysty strzał Korta z 12 metrów przerodził się w podanie do Zwolińskiego, ten miał przed sobą tylko Putnocky'ego, ale kompletnie się pogubił i górą bramkarz Kolejorza.

1
12'

Portowcy zablokowali strzał Kędziory z ostrego kąta. Lech próbuje pójść za ciosem.

10'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Darko Jevtić.

Cóż za riposta Lecha! Kapitalne prostopadłe podanie wykonał Jevtić, Robak wyszedł sam na sam z Kudłą, minął go i trafił z ostrego kąta do pustej bramki.

9'

Z rzutu wolnego z 27 metrów celnie, ale niezbyt groźnie uderzył Maciej Gajos i piłka w rękach Kudły.

7'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Adam Gyurcso.

1:0 dla Pogoni! To była znakomita kontra, Delew zagrał na wolne pole do Gyurcso, ten dośrodkował płasko przed bramkę, skąd formalności dopełnił Zwoliński.