Pogoń Szczecin
90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

88'

Pogoń jeszcze próbuje, ale przed polem karnym gospodarzy nie ma zbyt dużo miejsca.

85'

Gol! Strzelił Jose Kante.

Piękna akcja napastnika Nafciarzy! Kante przerzucił piłkę nad rywalem, "klepnął" z Iliewem, po czym huknął z 18 metrów po długim rogu.

Wisła Płock
82'

Pogoń. Schodzi: Jakub Piotrowski. Wchodzi: Dawid Kort.

79'

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Dominik Furman.

Gospodarze napoczęli wynik! Piłkę wzorowo wyprowadził Furman. Tuż przed polem karnego zagrał na lewo, do Kante. Ten przyjął futbolówkę, nawinął obrońcę i uderzył po długim rogu. Celnie, do siatki!

75'

W polu karnym gospodarzy szarżował Gyurcso, ale został osaczony przez rywali i stracił piłkę.

71'

Dobra akcja Pogoni lewym skrzydłem. Ricardo Nunes dośrodkował w szesnastkę, gdzie pojedynek ze Stępińskim wygrał Spas Delew. Strzał głową był jednak niecelny.

66'

Cezary Stefańczyk w ofensywnej akcji. Strzał lewą nogą sprzed szesnastki, ale piłka wyraźnie mu "zeszła".

1
63'

Chwila przerwy. Nunes zderzył się z Kriwcem. Białorusin opatrywany przez lekarzy.

1
60'

Wyborna okazja przed Pogonią, zmarnowana przez Drygasa. Pomocnik idealnie wbiegł na piłkę, którą z lewej flanki zacentrował Gyurcso. Piękna parada Kiełpina!

58'

Kapitalne podanie Delewa. Lewą stroną pobiegł Adam Gyurcso. Wycofanie piłki na 18. metr gdzie mocno uderzył Murawski. Obrona Kiełpina i zasłużone oklaski z trybun.

1
55'

Chytre rozegranie stałego fragmentu. Dominik Furman prostopadłym podaniem uruchomił Merebaszwiliego, ale ten nie był w stanie dokładnie dograć spod linii końcowej.

1
53'

Kilka centr w pole karne Pogoni, ale żadna nie przyniosła realnego zagrożenia.

1
50'

Koszmarny strzał Nunesa, po którym piłka "zwiedziła" sektor za bramką Kiełpina.

1
47'

Komiczne zagranie Kante. Napastnik dość przypadkowo otrzymał piłkę tuż przed polem karnym Pogoni. Zrobił olbrzymi zamach, ale tylko "przeciął" powietrze. Oderwał sie przy tym od ziemi i o mały włos, a straciłby równowagę.

46'

Gra wznowiona.

42'

Giorgi Merebaszwili "kropnął" z powietrza. Do bramki było około 22 metrów, ale na linii strzału znalazł się jeden z rywali. To musiało boleć!

39'

Krótko rozegrany rzut rożny. Rafał Murawski wstrzelił piłkę w pole karne, ale ta padła łupem bramkarza.

36'

Do bezpańskiej piłki dopadł Adam Frączczak, ale powinien uderzyć celniej. Nikt go nie niepokoił, ale mimo tego spanikował przy strzale.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Lewandowski. Faulowany Kriwiec.

30'

Spas Delew ładnie ściął z piłka do środka pola karnego i soczyście uderzył lewą nogą w kierunku dalszego słupka. Brawa dla Kiełpina, który popisał się w tej sytuacji widowiskową paradą.

28'

Teraz dla odmiany zatrudniona prawa flanka. Patryk Stępiński przegrał jednak fizyczny pojedynek z Frączczakiem.

27'

Przewaga po stronie gospodarzy. Wisła często atakuje prawym skrzydłem, gdzie mocno udziela się Giorgi Merebaszwili.

23'

Prostopadłe podanie Recy do Stępińskiego. Ten uderzył z ostrego kąta w kierunku dalszego rogu, ale świetnie spisał się Henger. Młody bramkarz końcami palców zmienił kierunek lotu piłki.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Cezary Stefańczyk. Faul na Delewie.

18'

Kontra Portowców zapoczątkowana przez Gyurcso. Węgier zagrał na srodek boiska, po czym szybko pobiegł prawym skrzydłem. Doczekał się podania, ale piłki nie przejął. Dobre wyjście z bramki Kiełpina.

15'

Kolejna centra Furmana. Tym razem dobrą pozycję wypracował sobie Tomislav Bozić, ale chybił celu.

14'

Dośrodkowanie z kornera trafiło na 18. metr. Mocny strzał Kriwca został jednak podbity.

10'

Stefańczyk uciekł prawą stroną i poszukał podaniem Kriwca. Białorusin uderzył głową, ale intuicyjną interwencją błysnął Adrian Henger. Pierwszy sprawdzian młodego bramkarza zaliczony!

6'

Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony boiska, na wysokości pola karnego. Furman wstrzelił piłkę w szesnastkę, ale było to zbyt płaskie zagranie i dobrze interweniowali obrońcy.

3'

Bardzo spokojne pierwsze minuty. Nikt się na nikogo nie rzucił. Trwa bezpieczna wymiana podań z daleka od bramek.