87'

Prostopadłe podanie Vestenicky'ego w pole karne Arki, ale do nikogo. Piłkę przejął Konrad Jałocha.

1
85'

Trudno będzie Pasom uratować remis, bo stwarzanie sytuacji przychodzi im z trudem.

1
81'

Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Tomasz Brzyski, po zamieszaniu sprzed pola karnego próbował jeszcze strzelać Mateusz Cetnarski, jednak został zablokowany.

1
76'

Żółtą kartkę za zdjęcie koszulki otrzymał Marcus Vinicius da Silva.

76'

Gol! Strzelił Marcus Vinicius da Silva. Asystował mu Adam Marciniak.

Radość kibiców gospodarzy! Marciniak dograł z prawego skrzydła do Viniciusa, ten uderzył w krótki róg i Sandomierski skapitulował, bo zmylił go jeszcze niewielki rykoszet od Malarczyka.

74'

Co za wymiana ciosów! Teraz z ostrego kąta uderzał Dariusz Zjawiński, został jednak przyblokowany i piłka poleciała nad poprzeczką.

1
73'

Nieźle z dystansu uderzył Marcin Budziński, ale Konrad Jałocha znów na posterunku.

1
72'

Konrad Jałocha kapitalnie obronił potężny strzał Cetnarskiego z ostrego kąta!

1
71'

Piłka w siatce po strzale z bliska Sołdeckiego, ale zawodnik Arki był na spalonym i gol nie został uznany.

1
69'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Krzysztof Piątek - celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Jałochę.

1
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Malarczyk.

64'

Konrad Jałocha przeciął dośrodkowanie z prawego skrzydła, uprzedzając składającego się do główki Covilo.

1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Dąbrowski.

60'

Przebudziła się nieco Arka, po przewadze Pasów nie ma już śladu.

1
56'

Jeszcze jedna dobra interwencja Sandomierskiego. Tym razem zatrzymał strzał głową Marcjanika po centrze Bożoka z rzutu rożnego.

1
55'

Z rzutu wolnego z 26 metrów nieźle uderzył Mateusz Szwoch, piłka leciała przy słupku, ale Grzegorz Sandomierski odbił ją po efektownej paradzie.

1
53'

Od początku drugiej części Cracovia sprawia zdecydowanie lepsze wrażenie, ale brakuje jej szczęścia pod bramką Jałochy.

1
50'

Cracovia coraz bliżej gola! Konrad Jałocha instynktownie obronił strzał Szczepaniaka z 5 metrów, zaś dobitka Piątka z ostrego kąta została zablokowana.

1
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
48'

Mogło być 1:0 dla Pasów! Dwukrotnie z ostrego kąta uderzał Jakub Wójcicki, ale za każdym razem przytomnie blokował go obrońca Arki.

1
47'

Krzysztof Piątek zamknął dośrodkowanie Deleu, główkował jednak lekko i z dużej odległości. Na posterunku Konrad Jałocha.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Miroslav Covilo.

45+1'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Dawid Sołdecki.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
43'

Próbowali zaatakować skrzydłem gdynianie, ale rozgrywali piłkę bardzo niedokładnie. Słaby fragment, z boiska wieje nudą.

1
40'

Teraz kilka minut, w których gra toczyła się głównie w środkowej strefie.

1
36'

Z rzutu wolnego z 23 metrów niemal w okienko uderzył Mateusz Szwoch, ale fenomenalnie obronił to Grzegorz Sandomierski, który jeszcze wpadł na słupek. Konieczna była interwencja medyków.

32'

W polu karnym Arki Jakub Wójcicki przekazał piłkę Szczepaniakowi, ale ten fatalnie spudłował z 14 metrów.

1
30'

Dariusz Zjawiński dośrodkował z prawego skrzydła do Marciniaka, ten był jednak kompletnie nieprzygotowany do oddania strzału i z 13 metrów posłał piłkę w trybuny.

1
29'

Niegroźny płaski strzał Szczepaniaka z narożnika boiska, to Jałochy zaskoczyć absolutnie nie mogło.

1
26'

Z 18 metrów płasko strzelił Krzysztof Piątek. To nie było zbyt mocne uderzenie, mimo to Konrad Jałocha miał kłopoty.

1
24'

Odpowiedź Pasów: kąśliwie pod poprzeczkę uderzył Tomasz Brzyski, bez zarzutu interweniował jednak Konrad Jałocha.

1
23'

Duży błąd popełnił teraz Grzegorz Sandomierski, który zbyt krótko wybił piłkę. Strzał Szwocha został jednak zablokowany.

1
21'

Cracovia prowadzi teraz atak pozycyjny na połowie gospodarzy.

1
17'

Wielkie szczęście Arki! Z ostrego kąta w dalszy róg uderzał Krzysztof Piątek i beniaminka uratował słupek!

1
16'

Teraz było groźnie w polu karnym gości, ale efektowny strzał Zjawińskiego z 12 metrów został zablokowany.

1
15'

Z lewego skrzydła fatalnie, poza boisko dośrodkował Miroslav Bożok.

1
14'

Luiz Santos Deleu wypuścił na skrzydle Covilo, ten jednak nie biegł do piłki zbyt szybko i już jej nie dogonił. Na razie słaby mecz w Gdyni.

1
10'

Mateusz Szwoch znakomicie przedarł się prawym skrzydłem, wypracował sobie pozycję do dośrodkowania, ale to ostatnie zagranie było już niedokładne.

1
7'

Kiepskie dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego i arkowcy sobie bez trudu poradzili.