Co za końcówka! W zamieszaniu w polu karnym Barisić zgrał piłkę do Heberta i ten trafił do siatki głową.

90'

Doliczone 4 minuty.

90'

Gol! Strzelił Kamil Biliński.

Szmatuła wyczuł intencje Bilińskiego, ale po jego rękach piłka wpadła do siatki. 1:0 dla Śląska!

1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Hebert.

89'

Rzut karny dla Śląska! Po dośrodkowaniu Riery Biliński uciekł Hebertowi i ten ratował się faulem.

86'

Kamil Biliński szarżował prawym skrzydłem, ale pod naciskiem Heberta stracił piłkę.

82'

Obu zespołom nie można odmówić ambicji, za to jakości w ich grze nie ma w ogóle.

80'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Paweł Moskwik.

76'

Na trybunach stadionu w Gliwicach pojawiło się 4252 widzów.

75'

Piast. Schodzi: Martin Bukata. Wchodzi: Sasa Zivec.

72'

Dobrze z prawego skrzydła dośrodkował Kamil Dankowski, jednak w znakomitej sytuacji z piłką minął się Piotr Celeban. Po rykoszecie wyszła ona na rzut rożny.

69'

Z anemicznego strzału Kokoszki wyszło znakomite prostopadłe podanie do Morioki, Japończyk miał przed sobą tylko Szmatułę, ale uderzył zdecydowanie za lekko i górą bramkarz Piasta.

67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Bukata.

66'

Groźna kontra Śląska, Ryota Morioka podał do wychodzącego na czystą pozycję Alvarinho, ale tego ostatniego znakomicie powstrzymał Marcin Pietrowski.

65'

Obserwujemy jedno z najgorszych spotkań w obecnym sezonie. Oba zespoły są przeraźliwie niedokładne w ofensywie.

63'

Josip Barisić dośrodkował płasko do Jankowskiego, lecz ten wyraźnie przestrzelił z ostrego kąta.

57'

Z lewego skrzydła dośrodkował Alvarinho, w polu karnym Piasta wytworzyło się zamieszanie i kończył to wszystko niecelnym strzałem Kamil Biliński.

54'

Z dystansu na wiwat, wysoko w trybuny uderzył Ostoja Stjepanović.

51'

Piotr Celeban oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Badii z rzutu wolnego.

49'

Adam Kokoszka zablokował płaską centrę Barisicia z boku pola karnego.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Anemiczny strzał Mraza z rzutu wolnego z 25 metrów. Piłka w rękach Pawełka.

42'

Piast sprawia nieco lepsze wrażenie, dłużej utrzymuje się przy piłce i przeprowadza więcej akcji ofensywnych.

38'

Mariusz Pawelec niefortunnie blokował strzał Jankowskiego i po jego interwencji wrocławian uratowała poprzeczka!

36'

Teraz dobra okazja Śląska! Po centrze z rzutu wolnego tyłem głowy uderzył Piotr Celeban i pomylił się nieznacznie.

32'

Niezły, kąśliwy strzał Bukaty z rzutu wolnego z 22 metrów, ale piłka poleciała obok bramki.

31'

Żółtą kartkę za faul na Pietrowskim otrzymał Adam Kokoszka.

27'

Teraz piłka trafiła na 15. metr do niekrytego Dwaliego, ten oddał groźny strzał i Jakub Szmatuła interweniował na raty.

26'

Koszmarny błąd w tyłach gliwiczan, Ryota Morioka mógł wyjść sam na sam ze Szmatułą, ale pogubił się i stracił piłkę po interwencji Sedlara.

22'

Po dośrodkowaniu Mraza z rzutu wolnego nieudanie główkował Hebert i piłka poleciała obok słupka.

19'

Teraz celnie, ale niezbyt mocno główkował Maciej Jankowski. To nie mogło zaskoczyć Pawełka.

18'

Patrik Mraz groźnie centrował do Badii, ale na posterunku był obrońca Śląska.

17'

Frekwencja w Gliwicach nie jest oszałamiająca, mecz na razie nie dostarcza emocji i to wszystko tworzy sparingową atmosferę.

14'

Teraz po drugiej stronie boiska Hebert zastopował dośrodkowanie z lewego skrzydła.

13'

Niezłe dośrodkowanie Mraza z rzutu wolnego z narożnika boiska, ale zagrożenie oddalił Lasza Dwali.