Kontra Ruchu, Ćwielong do Niezgody, ale ten na metrowym spalonym.

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

86'

Mazek dograł do Niezgody, ten przewrócił się z obrońcą na plecach. Arbiter uznał, że to był przypadek.

85'

Ataki Lechii trwają. Kolejną dobrą akcję gospodarzy niecelnym strzałem sprzed pola karnego zakończył Lukas Haraslin.

81'

Niebezpiecznie pod bramką Ruchu, ale chorzowianom udało się wyjść cało z opresji.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grodzicki za faul w środku pola.

80'

Gospodarze szanują piłkę, spokojnie ją rozgrywają na połowie Ruchu.

76'

Ciekawe ostatnie minuty Lechii. Chrapek dośrodkował z prawej strony, a Marco Paixao uderzył tuż obok słupka.

74'

Piotr Ćwielong miał pretensje do sędziego o przerwanie gry za zagranie ręką. Powtórki pokazały, że rację miał pomocnik Niebieskich.

72'

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Michał Chrapek.

72'

Bardzo niecelny strzał oddał Simeon Sławczew.

71'

Rafał Grodzicki w ostatnim momencie zatrzymał składającego się do uderzenia Wolskiego.

69'

Kamil Mazek zagrał wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z partnerów nie doszedł do piłki.

67'

Wojtokowiak przy linii bocznej taktycznie sfaulował uciekającego Mazka, arbiter powinien ukarać gdańszczanina kartką, ale nie uczynił tego. Nie jest to dobry mecz sędziego Musiała.

65'

Koronkowa akcja Ruchu przed polem karnym Lechii zakończona niecelnym strzałem Surmy z ok. 16 metrów.

64'

Ruch. Schodzi: Patryk Lipski. Wchodzi: Bartosz Nowak.

62'

Ależ spudłował z sześciu metrów Rafał Wolski. Lechia powinna podwyższyć prowadzenie. Obrona Ruchu znowu zaspała.

60'

Dośrodkował Simeon Sławczew, głową obok bramki uderzył Marco Paixao.

komentarz

Jeszcze o zdarzeniu sprzed kilku minut.

57'

Płaski strzał Urbańczyka złapał Vanja Milinković-Savić.

55'

Gracze Lechii domagali się podyktowania rzutu karnego, sędzia nakazał grać dalej. W opinii Tomasza Musiała Rafał Grodzicki nie zagrał ręką.

53'

Patryk Lipski uderzył z rzutu wolnego i piłka trafiła w słupek! Sporo szczęścia mieli gospodarze.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Nunes za faul na wychodzącym na czystą pozycję Niezgodzie. Gracz Lechii powinien wylecieć z boiska!

Lechia Gdańsk
51'

Zamieszanie w polu karnym Lechii, strzał Mazka został zablokowany, po chwili ponad bramką uderzył Maciej Urbańczyk.

49'

Chorzowianie starają się nie dopuszczać Lechii pod własną bramkę, ale sami również mają problemy z przedostaniem się pod pole karne gospodarzy.