Lotto Ekstraklasa: 12. kolejka
14 paź 2016 20:30
90+5'

Murawski na oślep wykopał piłkę w kierunku Zwolińskiego, którego jednak nie było w tym miejscu.

1
90+3'

Zwoliński wpadł w pole karne, miał ostry kąt, ale mimo to zmusił Malarza do interwencji.

2
90'

Pięć minut doliczonych.

1
90'

Złe dośrodkowanie Guilherme, a kilku jego kolegów czekało w polu karnym na dokładne zagranie.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rzeźniczak.

1
86'

Legia atakuje bardzo dużą liczbą zawodników.

1
1
82'

Waleri Kazaiszwili ponownie spróbował strzału sprzed pola karnego - tym razem piłka poleciała obok bramki.

80'

Frączczak fauluje. Ma już żółtą kartkę na koncie, więc zawodnik Pogoni musi uważać.

2
78'

Znów Czerwiński źle wprowadzał piłkę. Tym razem odbyło się bez konsekwencji.

77'
75'

Waleri Kazaiszwili oddał strzał sprzed pola karnego, ale padł łupem bramkarza.

74'

Gol! Strzelił Miroslav Radović. Asystował mu Guilherme.

Gol dla Legii! Guilherme dośrodkował w pole karne, gdzie "machnął się" Fojut, a Radović z pięciu metrów wpakował ją do siatki.

3
2
72'

Gol! Strzelił Rafał Murawski. Asystował mu Spas Delew.

3:1! Czerwiński dał się minąć Delewowi. Ten popędził na bramkę Legii, ale podawał do Murawskiego. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od piłkarza Legii, a Malarz też ją trącił. W końcu Murawski wepchnął ją do siatki.

2
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Frączczak.

Pogoń Szczecin
1
69'

Adam Gyurcso rozpędził się na lewej flance. W pojedynku biegowym nie miał z nim szans Czerwiński, jednak zawodnik Pogoni zatrzymał się co wykorzystał obrońca Legii.

68'

Pogoń stara się wysoko atakować rywala.

2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.

62'

Moulin nie dograł do Nikolicia, który był niepilnowany w polu karnym rywala.

61'

Fatalny strzał Nikolicia z rzutu wolnego z 25 metrów. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

1
59'

Delew teraz wpadł w pole karne, ale oddał bardzo silny i niecelny strzał.

58'

Delew wykopał piłkę prosto do Czerwińskiego. Pospieszył się zawodnik Pogoni.

56'

Kucharczyk dostał dobre podanie od Bereszyńskiego, ale nieczysto trafił w piłkę. Chwilę wcześniej dobry strzał oddał Guilherme i został wybity przez golkipera.

55'

Dobra interwencja Malarza na przedpolu. Uprzedził Frączczaka.

52'

Adam Gyurcso znalazł się oko w oko z Malarzem. Uderzył bardzo mocno i prosto w twarz bramkarza. Malarz padł na murawę, jak rażony prądem. Wydawało się, że stracił przytomność, ale tylko go zamroczyło.

51'

Pogoń dobrze weszła w drugą połowę, Legia na razie nie przedziera się pod pole karne rywali.

1
49'

Frączczak przyjął piłkę w polu karnym Legii, ale strzał został zablokowany.

1
47'

Błąd Czerwińskiego, jednak złe dogranie do Delewa, który tylko czubkiem głowy sięgnął piłki.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Minuta doliczona.

1
42'

Stoperzy Pogoni tak wybijali piłkę, że trafiony został nią Moulin i futbolówka przeleciała tuż obok słupka.

1
40'

Gol! Strzelił Adam Frączczak.

2:1! Pewny strzał pod poprzeczkę Frączczaka!

4
1
40'

Rzut karny dla Pogoni Szczecin! Rzeźniczak faulował Matrasa.

1
1
35'

Korner dla Pogoni Szczecin, ale piłka bez problemu została wybita.

1
33'

Frączczak upadł w polu karnym Legii. Chciał jednak wyraźnie naciągnąć sędziego na "jedenastkę".

1
32'

Frączczak wbiegł w pole karne Legii i... wpadł w Czerwińskiego. Faul.

1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński.

29'

Bardzo dobre fragmenty Legii. Portowcy mają problem zwłaszcza z Ofoe, który jest bardzo aktywny.

2
28'

Moulin zostawił piłkę Nikolicowi, ale ten nie zabrał się z nią.

2
27'

Legia stara się jeszcze podkręcać tempo, chociaż Pogoń i tak ma problem z wyjściem z własnej połowy.

2
24'

Gol! Strzelił Miroslav Radović. Asystował mu Vadis Odjidja-Ofoe.

1:1! Ofoe idealnie podał do Radovicia, który miał przed sobą tylko bramkarza. Jego płaski strzał znalazł drogę do bramki. Piękna akcja Legii.

23'

Piłkarze Legii często starają się piętą zagrywać piłkę, ale nie przynosi to efektu.

1
21'

Guilherme miał piłkę ustawioną 20 metrów od bramki Pogoni. Jednak uderzenie z rzutu wolnego poleciało nad poprzeczką.

1
20'

Hlousek nie odpuścił Delewowi i zatrzymał go na 20 metrze.

1
18'

Próba wyższego pressingu w wykonaniu Pogoni, ale Malarz po prostu wybił piłkę daleko przed siebie.

17'

Długie zagranie do Nikolicia, jednak ten w pojedynku z dwójką stoperów był bez szans.

17'

Pogoń szybko teraz pozbywa się piłki i cofa się pod własne pole karne.

15'

Guiherme kapitalnie minął rywala zakładając mu "siatkę", ale na linii strzału stanął już Fojut.

12'

Legia stara się uporządkować grę w Szczecinie, ale Pogoń jest dzisiaj dobrze dysponowana.

1
10'

Trzeba przyznać, że to ciekawe spotkanie, a tempo meczu jest bardzo żywe.

3
7'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Jarosław Fojut.

1:0 dla Pogoni! Fojut posłał dalekie podanie do Frączczaka, a Rzeźniczak nieco zlekceważył tę sytuację. Ten zszedł na lewą nogę i oddał bardzo precyzyjny strzał. Malarz bez szans.

5'

Bereszyński pogubił się w dryblingu pod polem karnym przeciwnika i stracił piłkę.

3'

Hlousek przypadkowo nadepnął na nogę Delewa, co sprawiło sporo bólu piłkarzowi gospodarzy.

2
2'

Techniczny błąd Guilherme i łatwa strata piłki.

1
1'

19 sekunda i piłkę w polu karnym otrzymał Nikolić. Jego strzał został jednak zablokowany.

1
20:07

Legia przystępuje do tego meczu po medialnej burzy. Najpierw na tapecie był spór włodarzy, a później UEFA nie zdecydowała się cofnąć kary na Legię - pojedynek z Realem Madryt w Warszawie odbędzie się przy pustych trybunach. Jak w takiej sytuacji spisze się zespół Jacka Magiery?