1:0
Zakończony
Wisła Płock
90+3'

Ależ PUDŁO! Piątek przedarł się i przebiegł sam przez pół boiska, miał przed sobą bramkarza, ale jego płaski strzał trafił w słupek! To powinien być gol.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Piątek nabiegł na dośrodkowanie Deleu, ale z dziewięciu metrów uderzył nad poprzeczką.

86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Malarczyk.

86'

Furman dośrodkował z rzutu rożnego na piąty metr, ale tam nie było żadnego z jego kolegów.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Brzyski.

83'

Piękna interwencja Kiełpina, który sparował strzał Piątka z 17 metrów. Korner dla gospodarzy.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Stępiński.

80'

Wisła przejęła nieco inicjatywę. Czy będzie jednak w stanie doprowadzić do wyrównania?

75'

Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach meczu.

73'

Cracovia pewnie czuje się na murawie, a Wisła gra tak jakby było wciąż 0:0.

71'
ZMIANA
67'

Cracovia miała rzut wolny, ale po dośrodkowaniu w pole karne żaden gracz Pasów nie oddał strzału.

65'

Kontra Wisły i zagotowało się w polu karnym Cracovii. Chwilę później Kriwiec mocno uderzył sprzed pola karnego - dobra interwencja Sandomierskiego.

62'

Kiełpin opuszkami palców sparował futbolówkę po bombie Brzyskiego sprzed pola karnego.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgi Merebaszwili.

58'

Strzał Krzysztofa Piątka, ale wyraźnie obok bramki.

57'

Cracovia zaczyna się czuć coraz pewniej.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Wójcicki.

1:0 dla Cracovii! Po rzucie rożnym Kiełpin sparował strzał z pięciu metrów Krzysztofa Piątka, ale dobitka Wójcickiego była już skuteczna.

53'

Teraz w nos oberwał Polczak. Więcej fauli niż strzałów w drugiej połowie.

51'

Kontra Wisły Płock i z linii pola karnego uderzył Iliev. Został zablokowany.

48'

Nerwowo zrobiło się na murawie. Najpierw po kartce Covilo, a teraz przy linii bocznej leżał Kante.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

44'

Ależ okropny błąd Polczaka, który podał w szerz boiska do Malarczyka. Piłkę przejął Kante, ale Malarczyk dogonił napastnika Wisły Płock i powstrzymał go w polu karnym.

44'

Cracovia po tym jak Wisła Płock nie wykorzystała rzutu karnego, nie potrafi już poważniej zagrozić bramce gości.

42'

Sporo fauli w ostatnich minutach meczu.

39'

Covilo faulował w środkowej strefie boiska, ale nie otrzymał żółtej kartki.

38'

Próba ataku Cracovii, ale akcja zatrzymana przed polem karnym.

36'

Piątek zdołał uprzedzić obrońcę w polu karnym Wisły, ale nie przyniosło to żadnego efektu.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Rogalski.

31'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dominik Furman!

Pomocnik Wisły Płock z rzutu karnego uderzył nad poprzeczką Pasów!

Wisła Płock
1
30'

Iliev faulowany w polu karnym Cracovii! Przewinił Malarczyk.

1
29'

Znów Szczepaniak. Tym razem strzelił metr obok słupka po dośrodkowaniu Piątka.

28'

Pierwszy celny strzał. Wójcicki dośrodkował z prawego skrzydła, jednak lekkie uderzenie głową Szczepaniaka padło łupem bramkarza.

26'

Wisła w kontrze, jednak Furman nie miał za bardzo do kogo dośrodkować.

24'

Korner dla Cracovii i pewna interwencja bramkarza po dośrodkowaniu Cetnarskiego.

23'

Przyblokowany strzał Szczepaniaka z 15 metrów i piłka w rękach bramkarza.

22'

Cracovia ma 57 procent posiadania piłki.

21'

Wisła stara się szybkimi kontrami stworzyć okazje, ale na razie żadnej gościom nie udało się przeprowadzić.

18'

Lekki i niegroźny strzał Szymińskiego po centrze Furmana z rzutu wolnego.

1
16'

Rzut wolny dla Cracovii. Dośrodkowanie Cetnarskiego i Szczepaniak nie miał łatwej pozycji do oddania strzału. Ostatecznie uderzył obok bramki.

1
15'

Przewinienie Rogalskiego w środkowej strefie boiska, ale szybko oddalił się od miejsca przestępstwa i sędzia nie ukarał go żółtą kartką.

1
13'

Ostre wejście Polczaka. Krótka rozmowa z arbitrem, ale bez kartki dla piłkarza Pasów.

10'

Próba kontry w wykonaniu Wisły Płock, ale Kante został zatrzymany przez Wójcickiego.

9'

Cracovia miała rzut wolny. Dośrodkowywał Brzyski i po zamieszaniu piłka została wybita.

7'

Goście nie dają się zepchnąć do defensywy.

5'

Wójcicki walczył na skrzydle z rywalem i nie dał odebrać sobie piłki.

4'

Szczepaniak po rzucie wolnym otrzymał cios w plecy i wyraźnie cierpi. Na boisku pojawili się medycy.

2'

Akcja lewym skrzydłem Wisły Płock, ale powracający Szczepaniak faulował rywala.

17:27

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

1
1
17:27

W meczu otwarcia 12. kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia podejmie przy Kałuży 1 Wisłę Płock. Przed przerwą reprezentacyjną Pasy rozbiły Koronę Kielce 6:0, a Nafciarze pechowo ulegli Wiśle Kraków 2:3.