Lotto Ekstraklasa: 13. kolejka
23 paź 2016 18:00
90+4'

Ostatnia minuta - Jagiellonia gra długim podaniem w pole karne Zagłębia, ale znów od bramki rozpoczął Polacek.

1
90+3'

Nawet Kelemen był w polu karnym Zagłębia przy rzucie rożnym, ale od bramki rozpoczął Polacek.

1
90+2'

Tym razem Piątek dalekim wybiciem piłki zażegnał niebezpieczeństwo.

1
90'

Cztery minuty doliczone.

1
90'

Woźniak nie kalkulował przed własnym polem karnym i wybił piłkę w aut.

89'

Najpierw rzut wolny, a po chwili korner - Jaga napiera na lubinian.

86'

Zagłębie broni się coraz głębiej, a to może być zgubne.

83'

Romańczuk oddał strzał głową (wygrał pojedynek z Guldanem), ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

81'

Utyka Jach i będzie potrzebował pomocy medycznej.

78'

Nieudane dośrodkowanie Janusa z prawej strony. Jagiellonii ucieka jednak cenny czas.

76'

Woźniak z dystansu - tym razem mocno niecelnie.

75'

Janus długo utrzymywał się przy piłce, w końcu dośrodkował, lecz futbolówkę złapał bramkarz.

73'

55 procent posiadania piłki ma Zagłębie Lubin.

72'

Dośrodkowanie Janusa z rzutu rożnego, ale piłka została wybita.

70'

Góralski z 30 metrów uderzył nad poprzeczką Zagłębia.

68'

Przyblokowany strzał Janusa i piłkę złapał Kelemen.

67'

Świetna interwencja Jacha w środkowej strefie boiska.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Dziwniel.

KGHM Zagłębie Lubin
66'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Góralski.

Jagiellonia Białystok
65'

Rzut wolny dla Jagiellonii, ale bez zagrożenia pod bramką Miedziowych.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Jagiełło.

61'

Górski przy linii bocznej nie dał rady ograć Jacha, ale ten chwilę później wypadł z piłką poza boisko.

60'

Niezła kontra Zagłębia. Jagiełło zagrał do Nespora, który był jednak na spalonym.

59'

Brzydki faul Tomelina na Nesporze, ale sędzia nie karze piłkarza gospodarzy.

57'

Dziwne zachowanie Michała Probierza przy linii bocznej. Wmawia sędziemu bocznemu, że przy pierwszym golu był spalony Zagłębia, ale to nieprawda. W ten sposób próbuje wywrzeć presję na arbitrze używając przy tym wulgarnego języka.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Janus.

55'

Składna akcja Jagiellonii, którą niecelnym strzałem z 20 metrów zakończył Konstantin Vassiljev.

54'

Dramatycznie zaczęła się druga połowa dla Jagiellonii, a wciąż przy piłce są gracze Zagłębia.

52'

Gol! Strzelił Arkadiusz Woźniak.

2:1 dla Zagłębia! Piłka spadła przed pole karne Jagiellonii, a tam z 17 metrów Woźniak kropnął jak z armaty!

1
1
50'

Błąd Jacha i przez to Cernych znalazł się oko w oko z Polackiem, ale uderzył wprost w niego.

49'

Gol! Strzelił Martin Nespor. Asystował mu Jarosław Jach.

1:1! Po centrze z rzutu wolnego Jach zgrał piłkę tuż przed bramkę, a Nespor tylko dostawił nogę.

1
1
47'

Michał Probierz nie przebierał w słowach przy linii bocznej po starciu piłkarzy tuż obok jego ławki rezerwowych.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Piłka wybita na aut, ponieważ Janoszka miał małe problemy zdrowotne.

40'

Zagłębie dobrze zareagowało, ponieważ przystąpiło do ataków.

39'

Filip Jagiełło oddał nieudany strzał z dystansu.

38'

Mogło być wyrównanie! Janoszka zagrał na 16 metr do Nespora, który uderzył silnie, ale wprost w bramkarza.

37'

Długie podanie w kierunku Nespora, ale Czech był na spalonym.

35'

Gol! Strzelił Jacek Góralski. Asystował mu Konstantin Vassiljev.

1:0 dla Jagi! Vassiljev dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a Góralski przepchnął Jagiełłę i strzałem głową zdobył swoją pierwszą bramkę w Ekstraklasie.

34'

Nieudane zagranie Frankowskiego w pole karne Zagłębia i piłka poza boiskiem.

32'

Kolejne niedokładne dośrodkowanie Dziwniela. To nie jest dzisiaj jego najmocniejsza broń.

30'

Ależ okazja dla Zagłębia! Janoszka idealnie zagrał do Nespora, który mając przed sobą tylko Kelemena, uderzył wprost w niego.

27'

Rzut wolny dla Jagiellonii i Polacek pewnie interweniuje.

25'

Z 25 metrów strzelał Janoszka, ale został przyblokowany. Bez zagrożenia pod bramką Jagiellonii.

23'

Teraz lekki strzał głową oddał Woźniak. Piłka w rękach Kelemena.

23'

Przeciągnięte dośrodkowanie Dziwniela, ale mimo to Tomasik wybił piłkę na korner.

22'

Korner dla Jagiellonii, ale Woźniak był faulowany we własnym polu karnym.

19'

Guldan i Todorovski nie byli w stanie zablokować Cernycha, ale uniemożliwili mu oddanie lepszego strzału. Piłka w rękach Polacka.

16'

Jagiellonia "dośrodkowała" piłkę po wyrzucie z autu, ale górą stoperzy Zagłębia.

15'

Zagłębie przedobrzyło przy kornerze i nawet nie dośrodkowało piłki w pole karne.

13'

Konstantin Vassiljev oddał leciutki strzał z 20 metrów. Piłka w koszyczku Polacka.

13'

Woźniak strącił piłkę w kierunku Nespora, ale Grzyb był na posterunku.

10'

Nie ma nawet chwili spokoju, obie drużyny są bardzo dobrze zmotywowane.

8'

Zagranie Frankowskiego na piąty metr - piłka wybita.

6'

Żywe tempo meczu w Białymstoku. Ciekawe jak długo piłkarze będą potrafili grać na takiej intensywności.

5'

Mogło być 1:0 dla Jagiellonii! Cernych znalazł się w polu karnym, uderzył płasko i trafił w nogę Polacka.

4'

Zagłębie w swoim stylu wysoko zaatakowało swoich przeciwników.

2'

Groźnie pod bramką Jagi! Lewą flanką przedarł się Nespor, dograł w pole karne, ale Janus nie był w stanie umieścić piłki w siatce rywali.