Adam Gyurcso sam na sam z bramkarzem, ale Węgier przestrzelił!

Ruch desperacko próbuje zagrozić Portowcom, ale goście grają chaotycznie.

Doliczone zostały 3 minuty.

1
89'
88'

Wrzutka Mazka z prawej strony, piłki w bramce omal nie umieścił Ćwielong. Ruchowi niewiele brakowało do doprowadzenia do remisu.

1
86'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, uderzał głową Fojut, ale spokojnie piłkę złapał bramkarz.

1
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Lipski.

Ruch Chorzów
1
83'

Do końca meczu coraz mniej czasu, a Ruch nie potrafi zepchnąć gospodarzy pod ich pole karne.

1
1
80'

Patryk Lipski uderzył z rzutu wolnego metr ponad bramką.

2
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Rudol.

Pogoń Szczecin
1
76'

Strzelał Kamil Drygas, Hrdlicka złapał płaskie uderzenie. Ruch postawił wszystko na jedną kartę, Pogoń może łatwo skontrować gości.

1
74'

Ruch. Schodzi: Łukasz Surma. Wchodzi: Patryk Lipski.

73'

Surma jak junior stracił piłkę, Pogoń wyszła z kontrą, Gyurcso padł w polu karnym, ale przaktorzył.

1
72'

Ruch nie ma pomysły na atak, to Pogoń wciąż jest aktywniejsza i dominuje.

1
69'

Pogoń Szczecin prowadzi i wciąż ma więcej do powiedzenia. Głową uderzał Adam Gyurcso, ale słaby strzał głową zdołał złapać bramkarz.

1
66'

Ruch. Schodzi: Łukasz Moneta. Wchodzi: Kamil Mazek.

65'

Kontra Pogoni, w dobrej sytuacji znalazł się Adam Gyurcso, ale zbyt późno uderzył. Po chwili Węgier strzelił ponad bramką.

63'

Drygas uderzył z ok. 18 metrów, ale trafił w Delewa. Piłka opuściła boisko.

1
61'

Gol! Strzelił Spas Delew. Asystował mu Mateusz Matras. Matras prostopadle podał do Delewa, a ten uderzył niemal w samo okienko. Przewaga Pogoni udekomentowana została drugim golem.

4
60'

Uderzał Adam Gyurcso, piłka strzelona z linii pola karnego minęła słupek o pół metra.

1
59'

Z pierwszej piłki z lewej strony dośrodkował Moneta, Arakowi zabrakło centymetrów, aby trafić w piłkę głową.

1
58'

Ricardo Nunes dośrodkował z rogu, Hrdlicka pewnie złapał piłkę. Słowak daje dużo spokoju obronie Ruchu.

1
1
55'

Adam Frączczak sam na sam z bramkarzem, ale szybszy był Libor Hrdlicka.

1
53'

Zespoły nie kalkulują. Zarówno Pogoń jak i Ruch są nastawione ofensywnie.

1
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Fojut.

1
48'

Kontra Ruchu, Surma dograł do Niezgody, ale ten źle przyjął piłkę. Od początku drugiej części przeważa Pogoń.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
46'

Ruch. Schodzi: Eduards Visnakovs. Wchodzi: Jakub Arak.

45'

Doliczona została minuta.

1
43'

Hrdlicka wybił piłkę po strzale Frączczaka, który był jednak na spalonym.

1
41'

Sporo niedokładności w grze obu drużyn w ostatnich minutach.

1
39'

Kolejna wrzutka Rupy, kolejna główka Frączczaka. Strzał był jednak niecelny.

2
37'

Visnakovs znalazł się z piłką w polu karnym, ale Łotysz po raz kolejny nie zdołał utrzymać równowagi i oddał anemiczny strzał.

1
36'

Sprytny strzał Adama GyurcsoLibor Hrdlicka zachował czujność i pewnie obronił.

1
35'

Groźnie pod bramką Hrdlicki, ale Spas Delew nie zdołał dojść do piłki.

1
33'

Ponownie Pogoń uzyskała optyczną przewagę. Dośrodkował Nunes, głową niecelnie uderzył Adam Frączczak.

3
30'

Takafumi Akahoshi znalazł się z piłką w polu karnym, uderzył technicznie, ale piłka przeleciała metr ponad bramką.

2
29'

Ruchowi udało się odzyskać piłkę, goście przenieśli grę na połowę Portowców.

2
26'

Z dystansu groźnie uderzył Spas Delew, piłka odbiła się przed Hrdlicką, ale Słowak nie dał się zaskoczyć.

1
24'

Precyzyjne dośrodkowanie Rupy z prawej strony, ale żaden z graczy Pogoni nie trafił w piłkę. Ruch ma spore problemy.

2
21'

Gol! Strzelił Spas Delew. Asystował mu Takafumi Akahoshi. Błyskawiczna odpowiedź Portowców! Dośrodkował Akahoshi, a głową uderzył Delew. Piłka odbiła się od słupka i wylądowała w siatce. Hrdlicka nie miał szans na skuteczną interwencję.

4
1
18'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Niezgoda wpadł z piłką w pole karne, Fojut starał się mu wybić piłkę, ale trafił nią w napastnika. Snajper niebieskich w sytuacji sam na sam podcinką uderzył nad Kudłą!

1
2
17'

Visnakovs omal nie wyszedł sam naprzeciwko bramkarza. W ostatniej chwili obrońca powstrzymał Łotysza.

1
17'

Konczkowski do Niezgody, który był jednak na spalonym.

1
15'

Ricardo Nunes uderzył z rzutu wolnego, piłka przeleciała tuż obok dalszego słupka.

1
14'

Żółtą kartkę faul taktyczny otrzymał Łukasz Moneta.

1
12'

Eduards Visnakovs świetnie urwał się rywalowi w polu karnym, ale wycofał piłkę przed pole karne, gdzie nie było żadnego z graczy Ruchu.

1
12'

Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce, spokojne tempo meczu.

1
8'

Ćwielong wyprowadzał kontrę Ruchu, ale został sfaulowany przez Drygas. Sędzia nie pokazał zawodnikowi gospodarzy żółte kartki.

1
7'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Adam Frączczak. Uderzenie było jednak niecelne.

6'

Inicjatywę przejęli Portowcy. Ruch na własnej połowie czeka na własnej połowie.

1
4'

Rafał Grodzicki zderzył się z Frączczakiem. Kapitan Ruchu potrzebuje pomocy medycznej. Obrońca ma problem z nogą.

1
2'

Kudła niepewnie wybił piłkę, futbolówkę przejęli chorzowianie, ale szczecinian uratował Drygas. Po chwili po drugiej stronie przed pole karne musiał wybiec Hrdlicka.

1
17:16

Obydwa zespoły ostatnio pewnie wygrały swoje mecze. Pogoń pokonała w Gdyni Arkę 3:0 i było to drugie z rzędu zwycięstwo Portowców. Z kolei Ruch 4:0 ograł Koronę Kielce, przerywając złą passę czterech przegranych.