90+3'

Techniczny strzał Prijovicia, piłka o centymetry mineła słupek bramki Korony.

1
90+3'

Malarz obronił strzał Rymaniaka po dograniu z rzutu wolnego, ale sędzia uznał, że zawodnik gospodarzy był na spalonym.

1
90+2'

Vadis Odjidja-Ofoe powinien otrzymać kartkę za faul taktyczny, ale sędzia z nieiwiadomych powodów nie ukarał go.

1
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

1
1
89'

Broź już widział nagłówki w stylu: gol roku. Zamiast podawać uderzył i przestrzelił.

1
1
89'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Ken Kallaste. Estończyk nie zagra w kolejnym meczu.

Korona Kielce
1
1
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Cebula.

1
1
87'

Niebywałe, Korona w sezonie straciła już 33 gole!

2
1
85'

Abalo znalazł się w dobrej sytuacji, ale uderzył obok słupka. Korona mogła złapać kontakt.

1
83'

Gol! Strzelił Aleksandar Prijović. Asystował mu Miroslav Radović. Kucharczyk prostopadle w pole karne do Radovicia, ten dograł do Prijovicia, który spokojnie do bramki. Gdzie była defensywa Korony? Kielczanie stali i... podziwiali.

81'

Korona Kielce. Schodzi: Vanja Marković. Wchodzi: Marcin Cebula. Ostatnia zmiana w meczu.

80'

Małkowski wyszedł daleko w pole karne, a następnie wybiegł z piłką kilka metrów w kierunku środka pola. Bramkarz nie zdecydował się jednak na ułańską szarżę.

1
78'

Dwa strzały na bramkę Małkowskiego, groźniejszy był ten w wykonaniu Vadis Odjidja-OfoeZbigniew Małkowski obronił.

1
77'

Czerwona kartka dla Michała Pazdana nie eliminuje zawodnika Legii z występu z Realem. Zawodnik nie zagra jednak w kolejnym meczu ligowym, ponieważ druga żółta kartka była dla Pazdana 4. w sezonie.

1
75'

Niczym dwa byczki stanęli naprzeciwko siebie Dejmek i Prijović. Gracz Korony miał pretensję do rywala o agresywną grę w stosunku do bramkarza. Do akcji wkroczył sędzia i nie doszło do awantury.

1
75'

Prijović sam na sam z bramkarzem, ale Małkowski lepszy.

72'

Kolejna akcja kielczan, uderzał Możdżeń, ale przestrzelił.

1
71'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do piłki szczupakiem rzucił się Dejmek, ale chyba naoglądał się Łukasza Teodorczyka i jego prób strzelenia gola w pojedynku z Armenią i nie trafił!

1
70'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Michał Pazdan. Siły wyrównane. Reprezentant Polski sfaulował Markovicia.

Legia Warszawa
3
1
komentarz

Znamy takich, którzy z 0:5 na 6:5 wyszli. Jednak wirtualnie...

1
66'

Legioniści rozgrywają piłkę na połowie Korony. Gospodarze nie potrafią odzyskać futbolówki.

1
63'
61'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Bartosz Rymaniak. Kolejna strata kielczan, tym razem w środku pola. Piłka dorzucona pod pole karne, a następnie do Radovicia, który w sytuacji sam na sam uderzył w Małkowskiego. Piłkę do bramki dobijał Prijović, ale futbolówka wyleciałaby na aut. Pechowo dla kielczan do własnej bramki skierował ją Rymaniak.

2
3
60'

Rzeźniczak nieatakowany wybił piłkę daleko w trybuny. Nerwowe zachowanie defensora.

1
1
57'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Guilherme. Korona chciała wyprowadzić piłkę, ale gracz gospodarzy stracił piłkę. Z futbolówką w polu karnym po chwili znalazł się Radović, który dograł do Guilherme. Brazylijczyk skiksował i... przypadkowo podał do Nikolicia, a ten niepilnowany pewnie trafił do bramki kielczan!

3
1
55'

Czerwona kartka, którą otrzymał Palanca uspokoiła piłkarzy Legii, którzy już nie atakują tak zdecydowanie. Goście wydają się pewni, że w końcu doprowadzą do remisu.

1
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Pazdan.

5
51'

Ruszyła Legia, z ok. 17 metrów uderzył Thibault Moulin, Małkowski odbił piłkę.

1
1
50'

Schodząc do szatni Hiszpan miał pretensje do sędziów. Palanca jest jednak sam sobie winny.

1
49'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Miguel Palanca. Bezsensowne wejście w nogi Guilherme i gospodarze będą grali w osłabieniu!

1
3
47'

Groźnie w polu karnym Korony, strzał Radovicia został jednak zablokowany przez... Nikolicia.