2:2
Zakończony
Cracovia
90+4'

2:2! Gotal uderzył bliżej lewego rogu, Sandomierski miał piłkę na rękach, ale nie zdołał jej odbić.

3
90+2'

Niebywałe! Rzut karny dla Piasta za faul Ferraresso na Gotalu.

3
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Piątek.

90+1'

Cracovia chyba jednak wyszarpnie zwycięstwo! Znakomicie sprzed pola karnego płasko uderzył Budziński i Szmatuła bez szans.

90'

Doliczone 2 minuty.

2
90'

Za faul taktyczny żółtą kartkę otrzymał Covilo.

88'

Z 30 metrów uderzył Dąbrowski, ale lekko i wprost w Szmatułę.

85'

Piast teraz pokrzepiony i szuka drugiego gola, a Cracovia całkowicie się pogubiła.

1
80'

A jednak mamy wyrównanie! Po przebitce w polu karnym piłka znalazła się na 20. metrze, gdzie dopadł do niej Badia i mocnym płaskim strzałem w środek bramki pokonał Sandomierskiego. Ten powinien się zachować lepiej.

2
76'

Obraz gry się nie zmienia, Cracovia prowadzi skromnie, ale Piast jej nie zagraża.

1
75'

Piątek zastąpił Wójcickiego.

73'

Jaroszyński zastąpił Jendriska.

69'

Gotal zastąpił Girdvainisa.

67'

Szeliga nie opanował piłki w polu karnym po podaniu Zivca.

1
66'

Cracovia kontroluje przebieg meczu, Piast bez pomysłu na zaskoczenie rywala.

1
62'

Za faul żółtą kartkę otrzymał Polczak.

60'

Gra się teraz uspokoiła i nie ma sytuacji.

1
57'

Szeliga ładnie podał do Zivca, ale ten zgubił piłkę w polu karnym.

1
54'

Z 30 metrów huknął Budziński i Szmatuła wybił piłkę na rzut rożny.

1
54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
53'

Piast gra odważniej niż w pierwszej połowie, ale nadal mało konkretnie.

1
50'

Z 25 metrów uderzył Badia, ale lekko i obok słupka.

1
48'

Kombinacyjna akcja Pasów, Wójcicki wycofał piłkę do Jendriska i po jego uderzeniu na linii bramkowej interweniował Pietrowski.

1
47'

Sandomierski złapał piłkę po dośrodkowaniu Mokwy z prawego skrzydła.

1
46'

Z obrębu pola karnego mocno uderzył Jendrisek, ale Szmatuła odbił piłkę.

1
46'

Zivec zastąpił Masłowskiego.

46'

Badia zastąpił Barisicia.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Z dystansu płasko uderzył Pietrowski, ale piłka minęła słupek w bezpiecznej odległości.

1
45'

1
45'

Za faul na Bukacie żółtą kartkę otrzymał Dąbrowski.

41'

Seria rzutów rożnych dla Pasów, ale zabrakło groźnego strzału.

1
38'

Gliwiczanie próbują odrobić straty, ale na razie w ofensywie są całkowicie bezradni.

1
34'

Fatalne dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego. Piłka nie doleciała nawet do pola karnego Piasta.

1
31'

Bukata zamknął dośrodkowanie Barisicia, uderzył jednak nieczysto i Sandomierski nie musiał interweniować.

1
29'

1:0 dla Cracovii! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Covilo główkował nie do obrony, mimo że obok niego znajdowało się dwóch rywali.

29'

Piast próbuje uspokoić grę, ale wciąż wyraźną przewagę optyczną ma Cracovia.

1
1
25'

Jeszcze jeden strzał z większej odległości. Tym razem płasko uderzył Szczepaniak - celnie, ale Szmatuła był na posterunku.

1
23'

Z dystansu bardzo wysoko nad bramką uderzył Wołąkiewicz.

1
21'

Od kilku minut lepsze wrażenie sprawia Cracovia, która oddaje sporo strzałów.

1
1
19'

Teraz potężnie sprzed pola karnego uderzył Brzyski, ale pomylił się dość znacznie.

1
16'

Po dośrodkowaniu Wójcickiego niecelnie głową uderzył Jendrisek. To była bardzo dobra sytuacja.

1
15'

Polczak zajął miejsce Malarczyka.

15'

Malarczyk już nie wróci do gry, za chwilę pierwsza zmiana w ekipie Pasów.

1
13'

Przerwa w grze, w powietrznej walce ucierpiał Malarczyk. Medycy na boisku.

1
9'

Soczyście z narożnika pola karnego uderzył Jendrisek i Szmatuła zmuszony do sporego wysiłku.

1
7'

Dość wyrównany początek i niezłe tempo. Oba zespoły miały już swoje szanse.

1
3'

Po rzucie rożnym celnie uderzył Hebert, ale dokładnie tam, gdzie stał Sandomierski.

1
2'

Cracovia wysoko zaatakował rywala. Goście przejęli piłkę, akcję niecelnym strzałem z ok. 30 metrów zakończył Budziński.

1
17:23

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).

1
17:23

W meczu otwierającym 16. kolejkę Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice podejmie Cracovię. Będzie to starcie tegorocznych pucharowiczów, którzy w tym sezonie liczyli na zdecydowanie więcej.