Ładny strzał oddał Zwoliński. Dobrze spisał się jednak bramkarz Wisły.

Teraz znów śmielej do ataku ruszyli piłkarze Pogoni.

78'

W ostatnich minutach Wisła atakuje. Pogoń cofnęła się do defensywy.

1
75'

Z rzutu wolnego z 19 metrów perfekcyjny strzał oddał Adam Mójta. W Szczecinie 6:2.

Wisła Kraków
2
1
74'

Żółtą kartką ukarany Fojut (Pogoń).

Pogoń Szczecin
1
72'

Adam Gyurcso opuścił boisko. Zmienił go Marcin Listkowski.

69'

Pogoń kontroluje losy tego spotkania. Gospodarze nie atakują już tak śmiało.

1
66'

Na boisko wszedł Piotr Żemło (Wisła).

63'

Na boisko wszedł Kamil Drygas (Pogoń).

60'

Z około 25 metrów niecelnie strzelał Denis Popović.

1
59'

Wisła co prawda stara się atakować, lecz nie może przedostać się w obręb pola karnego Pogoni.

1
55'

Kolejna dobra szansa Pogoni. Tym razem jednak strzał Murawskiego obronił bramkarz Wisły.

1
54'

Pogoń utrzymuje się przy piłce i dalej śmiało atakuje.

2
51'

Niesamowite! Wisła totalnie rozbita! 6:1 dla Pogoni! Po strzale Delewa Adam Gyurcso dobił piłkę do pustej bramki.

3
48'

5:1 dla Pogoni! Ricardo Nunes popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego!

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
44'

Z dystansu niecelny strzał oddał Adam Mójta.

1
41'

Zdecydowanie groźniejsze akcje przeprowadza Pogoń. Defensywa Wisła popełnia wiele błędów.

1
37'

Zespołowa akcja Wisły. Kudła zdołał wybić piłkę, ale prosto pod nogi Bartosza, który skierował ją do bramki. 4:1! Co za mecz w Szczecinie.

1
35'

Żółtą kartką za faul ukarany Mączyński (Wisła).

1
1
34'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celny strzał głową oddał Mateusz Matras. 4:0 dla Pogoni Szczecin!

1
1
32'

Tempo meczu nieco opadło. Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę.

1
28'

Z dystansu minimalnie obok słupka strzelał Krzysztof Mączyński.

1
25'

3:0 dla Pogoni! I znów ten sam piłkarz! Spas Delev ze skrzydła zagrał do Adama Frączczaka, ten został przyblokowany, lecz piłka trafiła do Adam Gyurcso, który skierował ją pustej bramki.

2
20'

Co za kapitalna akcja Adam Gyurcso! Skrzydłowy Portowców otrzymał podanie z głębi pola, minął Bartosza i oddał efektowny, techniczny strzał z ostrego kąta! To była piękna bramka!

3
18'

Pogoń śmiało atakuje. Wisła natomiast ma problemy z rozegraniem akcji.

1
15'

Po dośrodkowaniu w pole karne Delewa Adam Gyurcso zamknął akcję i z bliska skierował piłkę do bramki.

3
1
14'

Mączyński świetnie zagrał do Brożka. Ten w dobrej sytuacji oddał niecelny strzał głową.

12'

Po indywidualnej akcji świetny strzał z dystansu oddał Adam Gyurcso. Uderzenie było jednak minimalnie niecelne.

10'

Spore zamieszanie w polu karnym Wisły. Dobrą interwencją popisał się jednak bramkarz drużyny z Krakowa.

9'

Spas Delev strzelał z linii pola karnego. Uderzenie zostało zablokowane, a piłka wyszła poza boisko.

8'

Wyrównany początek meczu. Aktualnie Wisła rozgrywa piłkę na własnej połowie.

6'

Żółtą kartką ukarany został Brlek (Wisła).

1
4'

Wisła stara się atakować, lecz Portowcy bardzo pewnie prezentują się w defensywie.

1
2'

Z dystansu strzelał Adam Mójta. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

16:48

Spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył (Kluczbork).

16:48

Wisła do Szczecina przyjechała osłabiona. Przez kartki nie zagrają Boban Jović i Patryk Małecki, a z powodu kontuzji Rafał Pietrzak, Maciej Sadlok, Mateusz Zachara oraz Zdenek Ondrasek. Za poukładanie rozrzuconych puzzli zabrał się duet Radosław Sobolewski oraz Kazimierz Kmiecik, którzy prowadzą Białą Gwiazdę zamiast Dariusza Wdowczyka.

16:48

W poprzedniej kolejce Duma Pomorza mierzyła się z Lechią Gdańsk i zremisowała 1:1. Portowcy mają za sobą długą serię bez porażki i na pewno chcieliby ją przedłużyć o kolejne starcie. Wisła Kraków przed przerwą reprezentacyjną podejmowała Górnik Łęczna i wygrała 3:2.

16:48

Pogoń Szczecin zajmuje 7. miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Wisła Kraków po słabym początku sezonu wydostała się ze strefy spadkowej i przesunęła się do środka zestawienia. Biała Gwiazda jest na 11. pozycji z dorobkiem w postaci 18 oczek. To zaledwie 3 punkty mniej, niż ma Pogoń.