Zagłębie wciąż mało produktywne w ofensywie, znacznie groźniejsze są kontry Korony.

Nabil Aankour chciał teraz przelobować Forenca i trafił w górną część poprzeczki!

82'

Zbigniew Małkowski złapał piłkę po zbyt głębokiej centrze Cotry. Zagłębie rzadko zagraża bramce Korony.

2
78'

Kiepskie dośrodkowanie Woźniaka z rzutu wolnego i kielczanie łatwo wybili piłkę.

3
78'

Piotr Stokowiec i cała ławka Zagłębia mają pretensje do sędziego, bo uważają, że Dejmek powinien zostać wyrzucony z boiska.

1
1
77'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Buksie otrzymał Radek Dejmek.

Korona Kielce
1
1
73'

Po dośrodkowaniu Palanki z rzutu wolnego obok słupka główkował Radek Dejmek.

2
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dorde Cotra.

KGHM Zagłębie Lubin
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Papadopulos.

2
70'

Zagłębie. Schodzi: Martin Nespor. Wchodzi: Dorde Cotra.

69'

Martin Nespor zepsuł kontrę Zagłębia bardzo niedokładnym dośrodkowaniem z prawego skrzydła.

1
1
68'
65'

Jacek Kiełb zamknął akcję oskrzydlającą, lecz główkował niecelnie.

2
65'

Martin Nespor sfaulował w środku pola Palankę. Zapachniało drugą żółtą kartką, jednak sędzia oszczędził napastnika Miedziowych.

1
1
64'

Groźną akcję przeprowadził Grzelak, jednak lubinianie zablokowali jego centrę z lewej strony pola karnego.

1
61'

Na trybunach stadionu w Kielcach pojawiło się 4774 widzów.

3
60'

Miguel Palanca mógł skompletować hat-trick, ale Forenc skrócił kąt i obronił jego strzał!

3
59'

Bardzo otwarte spotkanie w Kielcach. Teraz sprzed pola karnego technicznie strzelił Michal Papadopulos, jednak na posterunku Zbigniew Małkowski.

2
1
58'

Możdżeń zablokował strzał Piątka sprzed pola karnego.

1
1
56'

Gol! Strzelił Łukasz Piątek.

2:1! Koszmarnie na własnej połowie interweniował Możdżeń, wyszło z tego podanie do Piątka i ten pokonał Małkowskiego płaskim strzałem przy dalszym słupku.

1
1
54'

Martin Nespor zamknął dośrodkowanie Dziwniela spod końcowej linii, ale w świetnej sytuacji główkował nieczysto i piłka poleciała obok słupka.

1
53'

Arkadiusz Woźniak zdecydował się na strzał z dystansu. Zabrakło jednak mocy i Zbigniew Małkowski interweniował bardzo pewnie.

1
1
51'

Zakotłowało się w polu karnym Miedziowych po dośrodkowaniu Grzelaka z rzutu wolnego, ale piłkę złapał ostatecznie Konrad Forenc.

2
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
50'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Jarosław Jach.

2
49'

Zagłębie przejęło inicjatywę, Korona gra teraz z kontry.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
46'
45'

Doliczona 1 minuta.

2
43'

Zbigniew Małkowski kapitalnie obronił strzał Nespora z rzutu wolnego z 18 metrów! To mogło być 2:1.

1
1
42'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Martin Nespor.

1
1
42'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Bartosz Rymaniak.

2
40'

Gol! Strzelił Miguel Palanca. Asystował mu Nabil Aankour.

Już 2:0! Guldan chciał wybić piłkę jak najdalej od własnej bramki, trafił w Aankoura i ten zaliczył dość przypadkową asystę przy pewnym strzale Palanki z ostrego kąta.

39'

Fatalnie z dystansu uderzył Mateusz Możdżeń i piłka poszybowała w trybuny. Tę akcję należało jeszcze rozegrać.

1
37'

Teraz mogło być groźnie pod bramką Korony, ale Radek Dejmek zablokował strzał Woźniaka.

2
35'

Zagłębie z mozołem próbuje zbudować jakąś składną akcję. Efektów na razie brak.

1
31'

Miedziowi z trudem poradzili sobie z płaską centrą Aankoura spod końcowej linii.

1
1
29'

Korona nie zwalnia, a Zagłębie na razie kompletnie zagubione.

2
25'

Gol! Strzelił Miguel Palanca.

Kapitalna indywidualna akcja i 1:0 dla Korony! Palanca zbiegł z lewego skrzydła w pole karne i pokonał Forenca precyzyjnym technicznym uderzeniem przy dalszym słupku.

2
21'

Soczysty płaski strzał z dystansu oddał Nabil Aankour i minimalne pudło. Poderwały się trybuny w Kielcach.

1
20'

Kapitalna okazja Korony! Michał Przybyła wybiegł sam na sam z Forencem, ale górą bramkarz Zagłębia! Świetna obrona.

2
19'

Lubinianie zbyt krótko wybili piłkę po dośrodkowaniu Kiełba z rzutu rożnego. Po małym zamieszaniu mocno, ale niecelnie z 20 metrów strzelił Miguel Palanca.

1
1
14'

Teraz płasko z ostrego kąta strzelił Łukasz Janoszka - obok dalszego słupka. Miedziowi zaczynają się rozkręcać.

1
1
12'

Pierwsza groźna akcja gości. Martin Nespor oddał mocny strzał sprzed pola karnego, ale pomylił się dość wyraźnie.

1
1
8'

Wyraźna przewaga Korony w pierwszych minutach, Zagłębie skupione tylko na defensywie.

2
6'

Vanja Marković padł w polu karnym po starciu z Tosikiem, ale faulu nie było i sędzia puścił grę.

1
5'

Jeszcze jedno dośrodkowanie Gabovsa, tym razem dużo groźniejsze, ale piłkę wypiąstkował Konrad Forenc.

2
3'

Długie dośrodkowanie Gabovsa z głębi pola. Piłka poleciała w pole karne, ale nie było tam żadnego z zawodników Korony.