Lotto Ekstraklasa: 21. kolejka
12 lut 2017 15:30
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Giorgi Merebaszwili. Kante ograł w polu karnym Celebana i w ostatniej akcji meczu strzelił gola dla Wisły! Remis 1:1!

90+4'
ZMIANA
90+2'

Z ostrego kąta strzelał Kamil Biliński. Napastnik Śląska został jednak zablokowany.

3
2
90'

Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej.

1
2
86'

Wrocławianie nie forsują temta i starają się utrzymać korzystny wynik.

2
2
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Ryota Morioka. Morioka świetnie zagrał do Picha, a ten popisał się efektownym strzałem po długim słupku. 1:0 dla Śląska! Bardzo ładna bramka zdobyta przez Picha.

Śląsk Wrocław
20
11
81'

Znów świetna akcja Merebaszwiliego. W decudującym momencie Gruzin nie trafił jednak w piłkę.

3
6
80'

Pokazał się Giorgi Merebaszwili, lecz został zablokowany przez Kokoszkę.

2
1
76'

W ostatnich minutach na boisku sporo niedokładności.

2
70'

Straciło na jakości to spotkanie. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

1
6
66'
ZMIANA
65'

Tym razem przestrzelił Aleksandar Kovacević. Do bramki miał około 30 metrów.

1
2
64'

Z dystansu strzelał Ryota Morioka. Piłka nie znalazła jednak drogi do bramki.

1
59'

Giorgi Merebaszwili dośrodkował w pole karne Śląska. Tam piłkę wybił Piotr Celeban.

3
56'

Śląsk śmiało atakuje i co chwilę jest w okolicach pola karnego Wisły.

2
52'

To powinien być gol! Po świetnym dośrodkowaniu Dankowskiego z około 6 metrów przestrzelił zupełnie niepilnowany Ryota Morioka.

3
51'

Minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Łukasz Madej. To było efektowne uderzenie pomocnika WKS-u.

2
1
50'

Śląsk zdecydowanie zaatakował od początku drugiej połowy.

2
1
49'

Robert Pich dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Piłkę pewnie złapał Seweryn Kiełpin.

46'

Pich odegrał do Morioki, ten strzelał z ostrego kąta. To było uderzenie prosto w bramkarza Wisły, który złapał piłkę.

1
46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

4
2
45'

Świetna okazja dla Wisły. Giorgi Merebaszwili strzelał z dystansu po długim słupku. Końcówkami palców piłkę odbił Mariusz Pawełek i uchronił swój zespół przed stratą gola.

5
2
44'

Fatalny strzał z dystansu oddał Kamil Sylwestrzak.

3
1
40'

Z rzutu wolnego strzelał Aleksandar Kovacević. Piłkę pewnie złapał Kiełpin.

4
3
39'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dimitar Iliew.

Wisła Płock
8
2
39'

Będzie rzut wolny dla Śląska. Do bramki Wisły około 20 metrów.

7
3
35'

Po dośrodkowaniu Dankowskiego niecelnie główkował Kamil Biliński.

2
1
33'

Przerwa w grze. Sito Riera i Damian Byrtek zderzyli się ze sobą. Obaj zawodnicy będą jednak mogli kontynuować grę.

1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło.

Wisła Płock
3
3
30'

Po dośrodkowaniu Dankowskiego strzelał Sito Riera. On także w ostatniej chwili został zablokowany.

1
28'

Groźnie teraz zrobiło się w polu karnym Śląska. Strzalał Giorgi Merebaszwili, ale po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
26'

Dobra okazja dla Śląska. Składający się do strzału z 15 metrów Ryota Morioka w ostatniej chwili został jednak zablokowany.

2
24'

Na strzał z dystansu zdecydował się Giorgi Merebaszwili. To było jednak uderzenie niecelne.

1
20'

W tym fragmencie meczu Wisła postawiła na defensywę i ogranicza się do akcji z kontry.

18'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży Giorgi Merebaszwili.

1
1
15'

Częściej przy piłce są wrocławianie, którzy starają się rozgrywać. Wisła czeka na ataki rywali.

1
13'

Zamieszanie w polu karnym Wisły, ale ostatecznie gospodarze zdołali wybić piłkę.

3
1
11'

Z 18 metrów niecelnie strzelał Arkadiusz Reca.

1
10'

Złe dośrodkowanie Sito Riery. Piłkę pewnie złapał Seweryn Kiełpin.

1
10'

Ciekawy początek meczu w Płocku. Obie drużyny starają się atakować.

2
8'

Giorgi Merebaszwili wpadł w pole karne Śląska, lecz tam skutecznie zatrzymał go Mariusz Pawełek.

1
6'

Po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego piłkę pewnie złapał Mariusz Pawełek.

1
4'

Po dośrodkowaniu Pawelca z pierwszej piłki strzelał Ryota Morioka. Słupek uratował Wisłę przed stratą gola!

2
3
2'

Z dystansu strzelał Sito Riera. Piłkę pewnie złapał jednak bramkarz Wisły Płock.

2
2'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Piłkę rozgrywają wrocławianie.

15:02

Wrocławianie byli niepokonanie w okresie przygotowań, a Nafciarze głównie przegrywali.