Doliczona 1 minuta.

2
1
90'

Szybka kontra Jagi i podanie Cernycha na 16. metr do Góralskiego. Ten ostatni miał sporo swobody, ale skiksował przy próbie strzału.

3
1
86'

Gospodarze przepięknie wymienili kilka podań pod bramką Górnika, w końcu płasko uderzył Fiodor Cernych i Sergiusz Prusak obronił końcami palców!

1
4
83'

Przerwa w grze, Fiodor Cernych ucierpiał w starciu z dwoma rywalami. Interwencja lekarska nie była jednak konieczna.

1
4
79'

Z 22 metrów obok słupka uderzył Piotr Grzelczak.

1
3
77'
ZMIANA
75'

Na trybunach stadionu w Białymstoku pojawiło się 5531 widzów.

4
3
75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gutieri Tomelin.

Jagiellonia Białystok
2
3
74'
ZMIANA
73'

Zablokowany płaski strzał z dystansu Hernandeza.

4
72'

Po płaskiej centrze z lewego skrzydła piłka trafiła ostatecznie na 9. metr do Mystkowskiego, ale ten w asyście obrońcy uderzył nad bramką.

1
3
71'

Górnik straszliwie rozbity, a Jagiellonia wyraźnie ma ochotę na kolejne bramki.

2
1
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fiodor Cernych.

5:0! Po koszmarnym błędzie Komora Cernych wykorzystał sytuację sam na sam z Prusakiem, choć piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od bramkarza Górnika.

16
3
63'

Przemysław Frankowski zagrywał w pole karne do Vassiljeva i w ostatniej chwili piłkę poza boisko wybił Javi Hernandez.

1
61'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
58'

Z narożnika pola karnego na wiwat, w trybuny uderzył Leandro.

3
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konstantin Vassiljev. Asystował mu Fiodor Cernych.

4:0! Cernych perfekcyjnie podał do wychodzącego na czysta pozycję Vassiljeva i ten z zimną krwią pokonał Prusaka w sytuacji sam na sam.

17
6
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Taras Romanczuk. Asystował mu Konstantin Vassiljev.

3:0! Vassiljev zagrał z rzutu wolnego na 8. metr, a stamtąd płaskim strzałem do siatki trafił Romanczuk. Co robili obrońcy Górnika? Katastrofa!

15
3
50'

Żółtą kartkę za faul na Tomasiku otrzymał Paweł Sasin.

Górnik Łęczna
3
2
50'

Górnik stara się teraz przejąć inicjatywę, Jagiellonia nastawiona na kontry.

1
48'

Z rzutu wolnego wprost w mur obrońców Jagi uderzył Javi Hernandez.

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+5'

Prusak złapał piłkę po płaskim strzale Vassiljeva z rzutu wolnego z 32 metrów.

3
45+4'

Jeszcze jedna skuteczna interwencja Komora, tym razem po kontrataku zatrzymał w polu karnym Cernycha.

2
45+1'

Łukasz Burliga chciał przedłużyć centrę Góralskiego z prawego skrzydła, skutecznie jednak kilka metrów przed bramką interweniował Aleksander Komor.

1
45'

Doliczone 4 minuty.

4
45'

Znów mamy przerwę, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Piotr Tomasik.

1
41'

Łęcznianie nie oddali dotąd ani jednego celnego strzału.

2
2
39'

Maciej Szmatiuk przeciął bardzo groźną centrę z lewej strony boiska. Na piłkę czekało już dwóch graczy Jagi.

2
1
38'

Piłkarze Górnika całkowicie stracili animusz i Jagiellonia ma pełną kontrolę nad meczem.

1
2
34'

Przerwa w grze, Sergiusz Prusak musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

1
3
33'

Prusak obronił strzał Cernycha z ostrego kąta, a poprawka lobem Chomczenowskyja była niecelna.

2
1
31'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie z bardzo ostrego kąta główkował Ivan Runje.

1
2
31'

Zablokowana płaska centra Tomasika z lewego skrzydła. Jagiellonia nadal w natarciu.

2
2
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konstantin Vassiljev.

2:0! Vassiljev zmylił Prusaka i pokonał go pewnym płaskim strzałem w prawy róg.

23
5
28'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Danielewicz.

2
4
28'

Rzut karny dla Jagiellonii! Krzysztof Danielewicz sfaulował Góralskiego.

1
2
27'

Po dośrodkowaniu Burligi z prawego skrzydła Guti chciał oddać strzał z ostrego kąta, jednak został zablokowany.

1
24'

Dobrze po objęciu prowadzenia grają gospodarze, Górnik wyraźnie przygaszony.

1
3
21'

Teraz Dmytro Chomczenowskyj mógł mieć asystę! Po jego podaniu mocno z ostrego kąta uderzył Piotr Tomasik, ale na posterunku Sergiusz Prusak.

1
3
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dmytro Chomczenowskyj. Asystował mu Konstantin Vassiljev.

1:0 dla Jagi! Zawalili w tyłach łęcznianie, Vassiljev podał na czystą pozycję do Chomczenowskyja i ten pokonał Prusaka precyzyjnym płaskim strzałem z 15 metrów.

23
5
19'

Po rzucie rożnym osamotniony w narożniku pola karnego Grzegorz Bonin huknął nad bramką.

2
1
18'

Teraz podobną pozycję w polu karnym białostoczan miał Krzysztof Danielewicz, ale nie wiadomo czy chciał strzelać, czy centrować. Nic z tego nie wyszło.

1
1
16'

Mocno z narożnika pola karnego uderzył Piotr Tomasik - piłka jeszcze zrykoszetowała i Sergiusz Prusak miał trochę problemów z interwencją.

2
3
13'

Teraz Jaga próbuje trochę uspokoić swoją grę, ale ma problem z wymianą kilku dokładnych podań.

4
1
11'

Lekka przewaga gości, to oni częściej są pod bramką przeciwnika.

3
2
8'

Z głębokiego dośrodkowania Tymińskiego z rzutu wolnego wyszedł strzał za kołnierz Kelemena, ale bramkarz Jagi odbił piłkę.

5
2
6'

Jagiellonia zaczęła dość spokojnie i mimo że jest faworytem, na razie nie zepchnęła Górnika do defensywy.

3
8
3'

Goście mieli pierwszy rzut wolny, ale dośrodkowanie przeciął piąstkowaniem Marian Kelemen.

4
4
17:56

Dla łęcznian to dopiero pierwszy wiosenny mecz, bo tydzień temu ich starcie z KGHM Zagłębiem Lubin zostało odwołane. Na ławce ekipy z Lubelszczyzny debiutuje Franciszek Smuda.