Lotto Ekstraklasa: 22. kolejka
18 lut 2017 15:30
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Damian Piotrowski. Piotrowski dośrodkował, a Kante wbił piłkę do siatki.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
3
2
83'

Sporo chaosu w ostatnich minutach. Wisła stara się zagrozić Koronie, ale niezbyt jej się to udaje.

2
1
80'

Wisła czuje, że ten mecz przegrała. Korona nie kwapi się do zdobywania kolejnych goli.

4
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Mrozik.

Korona Kielce
1
2
77'

Z ostrego kąta płasko strzelił Furman, Pesković złapał piłkę.

1
75'

Groźny strzał z pola karnego oddał Szymiński, piłka przeleciała tuż obok słupka.

73'

Groźnie z woleja uderzył Ilijan Micanski, Kiełpin zdołał sparować strzał.

73'

Z dystansu lewą nogą uderzył Siergiej Pilipczuk. Piłka przeleciała metr ponad bramką.

1
70'

Uderzał Iliew, Pesković zdołał piłkę wybić na rzut rożny.

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jacek Kiełb. Kiełb stoczył walkę o piłkę z Micanskim, a następnie pewnie uderzył z rzutu karnego w lewy róg. Kiełpin ponownie znalazł się w prawym.

13
2
65'

Kolejny rzut karny dla Korony. Grzelaka sfaulował Byrtek.

5
1
64'

Wisła Płock zaatakowała, Korona czeka na możliwość wyprowadzenia decydującej o losach gry kontry.

1
63'
ZMIANA

Wisła Płock. Schodzi: Patryk Stępiński. Wchodzi: Przemysław Szymiński. To był tragiczny występ Stępińskiego.

62'

Palanca z "fochem" opuścił boisko. Niezbyt szczęśliwy po zmianie był Hiszpan, który jednak podszedł do trenera.

1
60'

Palanca krótko przed pole karne do Aankoura, a ten zamiast od razu uderzał, przełożył piłkę i trafił w rywala.

2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Stępiński. Kolejny weekend gracz Wisły ma wolny.

1
5
57'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbiła się od jednego z zawodników, ale na linii zdołał odbić ją Kiełpin. Poprawka z metra Kwietna przeleciała ponad bramką!

1
54'

Groźny strzał z woleja oddał Merebaszwili, piłka odbiła się od obrońcy i obok bramki wyszła na róg.

1
52'

Możdżeń uderzył z ok. 30 metrów. Piłka wyleciał na aut... boczny. Niezbyt często spotykane zdarzenie.

2
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miguel Palanca. Wisła miała problemy z wyjściem z pola karnego. Strzał Grzelaka zablokował Sylwestrzak, po chwili mocno z ok. 16 metrów w słupek uderzył Aankour, do piłki doszedł Palanca i umieścił ją w bramce Kiełpina!

17
4
49'

Kiełb mocno uderzył z ok. 25 metrów. Seweryn Kiełpin odbił piłkę, ale naprawił błąd i ją złapał.

1
46'

Sylwestrzak znalazł się pięć metrów przed bramką, jednak nie zdołał oddać strzału!

1
46'

Gramy po przerwie.

1
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

1
1
44'

Strzelał Możdżen, ale efektem tylko róg.

2
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Giorgi Merebaszwili. Asystował mu Dimitar Iliew. Wisła wraca do gry! Prostopadłe podanie do Iliewa, który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą i uderzyl na bramkę. Pesković dotknął piłkę, ale ta wtoczyła się przy słupku do siatki!

42'

Arkadiusz Reca uderzył z dystansu. Piłka przeleciała 2 metry ponad bramką.

41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kwiecień.

2
1
40'

Stępiński znalazł się z piłką w polu karnym, ale zamiast zagrywać z pierwszej piłki wdał się w drybling i zgubił futbolówkę. Nie jest to dobry mecz obrońcy Wisły.

39'

Korona gra tak szybko, że... sędzia Musiał nie potrafi nadążyć i przed momentem zagrał "klepkę" z Palancą.

38'

Żółtą kartkę za ostre wejście otrzymał Mateusz Możdżeń.

37'

Z dystansu uderzał Piątkowski, strzał został zablokowany przez Kwietnia.

1
35'

Całkowita dominacja Korony, Wisła po stracie drugiej bramki nie jest w stanie zagrozić gospodarzom.

1
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jacek Kiełb. Pewny strzał w prawy róg, bramkarz w lewym. 2:0 dla Korony Kielce!

15
4
32'

Rzut karny dla Korony! Po dośrodkowaniu z rogu sfaulowany został Micanski, którego łapał Stępiński.

1
30'

Kilkanaście metrów z piłką przebiegł Kiełb i uderzył sprzed pola karnego. Płaski strzał obronił Kiełpin.

1
29'

Oj, sędzia Musiał znowu wraca do dawnych, złych nawyków. Arbiter nie potrafi zauważyć ewidentnych fauli. Tym razem nie dostrzegł podcięcia Markovicia przez Stępińskiego.

26'

Merebaszwili po raz kolejny miał sporo miejsca w polu karnym i po raz kolejny nie potrafił tego wykorzystać.

1
1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilijan Micanski. Asystował mu Jacek Kiełb. Szybka akcja kielczan. Marković na prawo do Kiełba, ten z pierwszej piłki do Micanskiego. Napastnik kielczan wygrał walkę z obrońcą, minął bramkarza i pewnie trafił do bramki Wisły!

17
4
22'

Dogrywał Kiełb, Aankour klatką piersiową uderzył, ale uczynił to prosto w Kiełpina.

1
21'

Z dystansu uderzał Kiełb, piłka zatrzymała się na obrońcy Wisły. Wciąż emocji jak na lekarstwo.

1
18'

Grę zawodnikom utrudnia murawa, która jest grząska i bardzo nierówna. Piłka podskakuje, niczym samochody na niektórych odcinkach polskich autostrad.

2
14'

Pierwsze minuty zapowiadały sporo emocji, teraz jednak oglądamy kopaninę.

1
12'

Kontra Korony, piłkę prowadził Grzelak, ale przed bramką Wisły... przewrócił. Prawdopodobnie chciał wymusić faul, ale i tego nie potrafił uczynić dobrze.

2
9'

Damian Byrtek wrócił na boisku, na którym przez moment leżał Arkadiusz Reca.

2
1
8'

Bozić wstał, ale jest lekko oszołomiony, natomiast Byrtek jest opatrywany poza linią bramkową.

1
6'

W polu karnym zderzyli się Bożić i Byrtek. Polała się krew, chyba potrzebna będzie zmiana.

2
1
2'

Strzelał Vanja Marković, piłka uderzona z dystansu przeleciała tuż ponad bramką.

2'

Bardzo gorąco po drugiej stronie.  Dobrą piłkę otrzymał Ilijan Micanski, Kiełpin zdołał odbić mocny strzał.

1'

Giorgi Merebaszwili wszedł z piłką w pole karne, jego mocne dogranie złapał Pesković.

15:16

Niewielu kibiców na trybunach. Nam zaimponował jeden z sędziów liniowych, który sporo żelu nałożył na włosy.