Vadis Odjidja-Ofoe uderzył, Hrdlicka odbił. W polu karnym powstało zamieszanie, ale chorzowianie oddali niebezpieczeństwo.

10
9
90+1'

Waleri Kazaiszwili uderzył z ok. 25 metrów. Gruzin strzelił metr ponad poprzeczką.

16
11
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

13
15
89'

Po wrzutce z rogu głową uderzał Pazdan, ale wprost w ręce Hrdlicki.

17
8
89'

Legia na połowie Ruchu, Niebiescy wciąż zwalniają grę. Gospodarzom pozostało niewiele czasu.

19
8
87'

Strzał sprzed pola karnego Kucharczyka zablokował jeden z obrońców Ruchu.

13
6
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miroslav Radović. Asystował mu Artur Jędrzejczyk. Sprzed pola karnego uderzył Jędrzejczyk, Radović zmienił toru lotu piłki i jest 1:3.

84'

90 sekund trwała przerwa. Sędzia wznowił mecz.

9
13
83'

Gra została przerwana. Boisko jest zadymione.

11
11
82'

Waleri Kazaiszwili dośrodkował, Hamalainen głową uderzył wprost w bramkarza.

5
2
82'

Boisko w Warszawie jest częściowo zadymione, ale sędzia nie przerwał gry.

6
4
81'

Po kornerze ponad bramką uderzył Pazdan.

6
9
80'

Grodzicki ofiarnie zablokował Radovicia. Piłka wybita została na róg.

5
1
78'

Groźny strzał oddał z trudnej pozycji Waleri Kazaiszwili, piłka minęła bramkę Ruchu.

8
4
77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

22
9
77'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grodzicki.

12
9
76'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Adam Pazio. Gracz Ruchu sprowokowany przez Jędrzejczyka uderzył gracza Legii w twarz.

Ruch Chorzów
46
1
43
76'

Mecz ogląda 17409 widzów.

7
5
75'

Strzał lewą nogą oddał Jędrzejczyk, jednak nie trafił w bramkę.

6
7
75'

Piłka przeleciała wzdłuż bramki Ruchu, ale żaden z Legionistów nie potrafił jej wbić do siatki.

5
7
74'

Z woleja z ok. 17 metrów uderzał Kopczyński, trafił w Helika.

4
1
72'

Ruch dłużej rozgrywał piłkę, ale w końcu Urbańczyk zagrał niedokładnie i ponownie w ataku Legia.

3
3
71'

Chorzowianie zaczynają grać na czas i wybijają gospodarzy z rytmu.

9
4
70'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Libor Hrdlicka.

15
6
68'

Niezgoda w pole karne do Przybeckiego, płaski strzał pomocnika spokojnie złapał Malarz.

2
3
67'

Odpowiedź Legii, sprzed pola karnego niecelnie uderzył Kucharczyk.

4
5
67'

Kontra Ruchu, Kowalczyk wpadł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany.

2
3
65'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Waleri Kazaiszwili.

65'

Vadis Odjidja-Ofoe przedarł się w pole bramkowe, podał do Radovicia, a ten nie trafił w bramkę z kilku metrów!

6
4
63'

Piłkarze Ruchu konsekwentnie grają swoje, Legia nie potrafi zmusić chorzowian do błędu.

17
3
60'

Guilherme dośrodkował z rzutu wolnego, na bramkę uderzył Kucharczyk, ale przestrzelił.

7
6
58'

Guilherme chciał rozciągnąć grę i... wybił piłkę na aut.

10
7
57'

Błąd Helika, Vadis Odjidja-Ofoe wyprowadził akcję, dograł do Hamalainen, ale uczynił to niedokładnie.

8
6
57'

Bardzo ostro gra Michał Pazdan. Zawodnik Legii po raz kolejny sfaulował zawodnika Ruchu.

6
8
56'

Żółtą kartkę otrzymał Vadis Odjidja-Ofoe.

13
10
54'

Sporo podań w niedzielnym meczu przecinają obrońcy Ruchu Chorzów. Legia bije głową w mur, a goście kontrują mistrzów Polski.

17
4
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Miłosz Przybecki. Kapitalna akcja chorzowian. Przybecki uciekł w polu karnym Pazdanowi, wycofał do Niezgody, a ten z ok. 11 metrów uderzył do bramki. Malarz odbił futbolówkę, ale silny strzał przełamał mu ręce i padła bramka.

48'

Legia stara się zepchnąć Ruch pod bramkę, ale chorzowianie pokazują, że nie zamierzają stać we własnym polu karnym.

12
1
4
46'

Ruch Chorzów wznowił grę po przerwie.

17
4
46'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Tomas Necid. Wchodzi: Michał Kucharczyk.

45+1'

Dogranie w pole karne, do piłki doszedł Adam Hlousek, naciskany przez Przybeckiego przestrzelił.

10
9
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

6
3
45'

Z dystansu uderzył Patryk Lipski. Piłka minęła bramkę o kilka metrów.

7
3
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Urbańczyk. Asystował mu Łukasz Surma. Cóż za bramka! Z ok. 25 metrów w samo okienko uderzył Urbańczyk!

96
1
1
40
41'

Necid wychodził sam naprzeciwko bramkarza. Sędzia przerwał grę. Powodem spalony.

5
9
40'

Necid znalazł się pięć metrów przed bramką i uderzył w wychodzącego z bramki Hrdlickę. Powinno być 1:1!

8
8
38'

Radović szalał niemal na przedpolu bramkowym, ale wywalczył tylko rzut rożny.

5
4
35'

Po raz kolejny kontrował Ruch, w pole karne wbiegał Przybecki, Pazdan chciał wybić piłkę, ale... trafił gracza Ruchu w twarz. Futbolówka odbita padła łupem Malarza.

9
3
34'

Dalekie dogranie do Radovicia, ale zawodnik Legii był na metrowym spalonym i sędzia przerwał grę.

7
8
33'

Piłka doleciała w polu karnym do Pazio, ale sytuacyjny strzał był bardzo niecelny.

7
4
32'

Kolejna groźna kontra Ruchu. Przybecki dośrodkował do Lipskiego, którego w ostatnim momencie uprzedził Jędrzejczyk.

6
6
31'

Niezgoda przejął piłkę, pomknął na bramkę Legii, ale jego strzał został zablokowany przez Dąbrowskiego.

7
5
30'

W grze Legii zaczyna pojawiać się coraz więcej niedokładności. Gospodarze wymieniają sporo podań, ale nie ma to przełożenia na wynik.

5
4
28'

Chorzowianie przenieśli grę w kierunku środka pola. Legia chce jednak ponownie zepchnąć gości ich bramkę.

6
2
25'

Legia wciąż atakuje, Ruch zwalnia grę i nie spieszy się do wyprowadzania kontr.

7
6
22'

Guilherme wbiegł z piłką w pole karne, jego strzał odbił Libor Hrdlicka, futbolówka jednak leciała do bramki, ale golkiper zdążył wrócić i wybić ją sprzed linii.

11
7
20'

Posiadanie piłki: 73% do 27% na korzyść Legii.

14
8
18'

Po objęciu prowadzenia przez Ruch obraz gry nie uległ zmianie. Legia wciąż w ataku, ale gospodarze nie grają w zbyt wysokim tempie.

12
4
16'

Vadis Odjidja-Ofoe dośrodkował w kierunku dalszego słupka, Radović głową uderzył niecelnie.

14
6
15'

Teraz okazję będzie miała Legia. Rzut wolny z ok. 20 metrów z okolic narożnika pola karnego.

11
2
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Lipski. Lipski fantastycznie uderzył z rzutu wolnego i mamy sensację! Malarz nie miał szans na obronę strzału!

106
1
1
41
13'

Kontratak gości zatrzymany faulem Pazdana na Niezgodzie ok. 20 metrów przed bramką.

14
3
12'

Legia większość akcji przeprowadza lewą stronę. Gospodarze już kilka razy przedarli się pod pole karne.

8
2
11'

Ruch wyprowadzał kontrę, którą tragicznie rozegrał Lipski. Pomocnik Niebieskich podając do Konczkowskiego... wybił piłkę w aut!

4
2
8'

Ruch w końcu zbliżył się pod bramkę Legii, ale Przybecki tak prowadził piłkę, że... ją stracił i gospodarze wyprowadzili kontrę.

5
5
7'

Konczkowski i Kopczyński zderzyli się głowami. Zawodnicy potrzebują pomocy medycznej.

10
15
4'

Necid wpadł z piłką w pole karne, ale został zablokowany przez ofiarnie interweniującego Grodzickiego.

14
6
3'

Od początku wyraźna przewaga Legii, Ruch nie potrafi wyjść z połowy.

9
4
2'

Pierwszy strzał w meczu. Z ok. 17 metrów wysoko ponad bramką przymierzył Miroslav Radović.