Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Mokwa.

Piast Gliwice
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Grzelczak. Piast sam prosił się o gola i go w końcu stracił. W zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Grzelczaka, a ten strzałem pod poprzeczką wprawił w euforię Franciszka Smudę.

Górnik Łęczna
19
2
90+2'

Płaski strzał z ok. 15 metrów oddał Piesio, Szmatuła oczywiście obronił.

1
1
90+1'

Bartosz Śpiączka główkował z pięciu metrów z ostrego kąta. Na posterunku jednak był Szmatuła.

90'

Doliczone zostało 5 minut.

1
1
90'

Śpiączka wbiegł z piłką w pole karne, ale przewrócił się o własne nogi i rozkładając ręce niczym ksiądz... domagał się rzutu karnego.

1
1
89'

Hernandez w sytuacji sam na sam do siatki. Franciszek Smuda w skowronkach. Trener Górnika już widział tytuły prasowe. Nagle! Gwizdek arbitra, spalony i gola nie ma. Sędzia miał rację.

4
2
88'

"Mr Wolej" zrobił to, co potrafi najlepiej. Strzał z woleja z ok. 17 metrów w wykonaniu Grzelczaka poszybował jednak ponad bramką.

2
2
86'

Mocny strzał z dystansu Bonina, piłka poszybowała jednak ponad bramką.

1
2
84'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Lukas Cmelik. Wchodzi: Hebert.

83'

Dośrodkowanie Hernandeza,  strzał Śpiączki głową instynktownie obronił Szmatuła.

2
1
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Aleksandar Sedlar.

3
1
78'

To na pewno jak na razie najłsabszy mecz trwającej serii spotkań. Piłkarzom nie można odmówić woli walki, jednak widać, że niskie miejsce w tabeli nie jest przypadkowe.

2
2
75'

Śpiączka w ostatnim momencie wybił sprzed bramki Górnika. Odgryza się Piast. Wydaje się, że jedna bramka może zadecydować o wygranej.

72'

Obraz gry uległ zmianie. Górnik cały czas atakuje. W przeciągu kilkunastu sekund uderzali Śpiączka i Bonin. Szmatuła jest czujny niczym kot polujący w zamku na myszy.

2
70'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Stojan Vranjes. Wchodzi: Gerard Badia.

66'

Uderzał Hernandez, piłka trafiła w głowę jednego z graczy Piasta i ponad bramką wyszła na róg.

65'

Górnik w końcu zaatakował. Za moment gospodarze wykonają rzut wolny z ok. 18 metrów.

2
2
62'

Ładny strzał Śpiączki, piłka uderzona z powietrza minęła bramkę.

1
62'

Cmelik czubkiem buta trącił piłkę, jednak futbolówka wzdłuż bramki przetoczyła się na aut.

60'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Łukasz Sekulski. Wchodzi: Lukas Cmelik.

58'

Łukasz Sekulski ma kolejny raz problemy z barkiem. Napastnik opuścił boisko i już na nie nie wróci.

57'

Piesio wbiegł z piłką w pole karne, jego płaski strzał pewnie obronił Szmatuła. W odpowiedzi niecelnie uderzył Sekulski.

55'

Michal Papadopulos sfaulował Gersona. Czech zaskoczony decyzją arbitra. Wydaje się, że sędzia miał rację.

1
53'

Oblężenia bramki Górnika trwa. Goście jednak nie potrafią oddać celnego strzału.

2
50'

Sekulski wrócił na boisko, a Górnik miał dobrą okazję. W pole karne wszedł z piłką Piesio, jednak sfaulował rywala.

2
47'

Prusak wpadł na Sekulskiego. Oba zawodnicy potrzebowali pomocy medycznej. Większe problemy ma zawodnik Piasta.

1
15:18
2
46'

Gramy po przerwie.

45'

Doliczona została minuta.

44'

Komor w polu karnym wycofał piłkę do Bonina, ten jednak uderzył wysoko ponad bramką.

2
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Sedlar.

42'

Kontra Piasta, dośrodkowanie z prawej strony, ale do piłki nie doszedł Michal Papadopulos.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksander Komor.

38'

Ależ okazję miał Górnik. Bonin wbiegł z piłką w pole karne, ale zamiast uderzać podawał do partnera i futbolówkę przejęli goście.

36'

Mocny strzał Murawskiego z ok. 20 metrów. Prusak końcami palców sparował piłkę na róg!

1
33'

Vranjes dobiegł do linii końcowej, wycofał do Sekulskiego, którego strzał świetnie obronił Prusak.

2
31'

Lepszy fragment w wykonaniu Górnika. Łęcznianom udało się oddalić grę od własnej bramki, zbliżyć się pod pole karne Piasta.

2
27'

Gerson przewrócił Papadopulosa. Obrońca powinien wylecieć z boiska, ale sędzia nie pokazał mu drugiej kartki.

2
24'

Tragicznie momentami zachowuje się obrona Górnika. Jednak póki co gospodarzom udaje się naprawiać błędy.

23'

Stojan Vranjes z rzutu wolnego uderzył kilka metrów ponad bramką. To była dobra okazja do zdobycia gola.

2
22'

Żółtą kartkę za faul przed polem karnym otrzymał Gerson.

2
21'

Po rzucie rożnym dla Piasta pod bramką powstało zamieszanie, ale gospodarzom udało się wyjść cało z opresji. Gliwiczanie wciąż w ataku.

18'

Vojo Ubiparip naderwał ścięgna prawej łydki i za moment opuści boisko. Zapowiada się kolejna dłuższa przerwa w grze tego zawodnika.

17'

Ubiparip wrócił na boisku, a w polu karnym Górnika Prusak zablokował strzał Papadopulosa.

16'

Przy linii bocznej opatrywany jest Vojo Ubiparip. Nie wiadomo czy Serb wróci na boisko.

1
14'

Górnikowi udało się przenieść ciężar gry w kierunku środka pola. Wciąż jednak więcej do powiedzenia mają ruchliwi goście.

10'

Kolejny strzał Vranjesa. Piłka uderzona z woleja z ok. 22 metrów wpadła prosto w ręce Prusaka. Wyraźna dominacja Piasta.

9'

Z rzutu wolnego z ok. 20 metrów uderzył Vranjes, piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
8'

Spotkanie rozgrywane jest w piknikowej atmosferze. Brakuje kiełbasek, grilla i...

2
1
4'

Z rzutu wolnego uderzył Tymiński. Piłka przeleciała daleko od celu.

2
1
2'

Od początku w ofensywie Piast. Goście oddali pierwsze uderzenie. Strzelał Sekulski, ale nie trafił w bramkę.