Wisła Kraków
6
4
90+1'

Gol! Strzelił Damian Szymański. Asystował mu Konstantin Vassiljev. Miękkie dośrodkowanie Vassiljeva z rzutu wolnego i z kilku metrów Szymański głową wpakował piłkę do siatki.

18
16
90'

Trzy minuty doliczone.

6
2
90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ivan Gonzalez. Kolejny faul defensora Wisły, ale za odkopnięcie piłki dostał drugą żółtą kartkę.

7
10
88'

Mało widoczny jest dzisiaj Konstantin Vassiljev. Estończyk zupełnie odcięty od podań.

2
5
86'
82'

Jagiellonia prowadzi grę, lecz ma problem ze stworzeniem sobie okazji strzeleckiej.

6
1
79'

Szymański oddał bardzo niecelny strzał sprzed pola karnego.

6
2
78'

Rzut wolny dla Jagiellonii, ale Gonzalez wybił piłkę i z konrą wyszła Wisła Kraków.

5
3
74'
74'

Małecki dograł przed bramkę i o mały włos, a Guti wpakowałby piłkę do własnej siatki.

8
3
72'

Teraz Brlek potrzebuje pomocy medycznej, ale zostanie mu ona udzielona już poza boiskiem.

5
3
70'

Pol Llonch musi na chwilę opuścić boisko, ponieważ ma rozciętą skórę na twarzy.

7
3
66'

Brożek miał ostry kąt, a mimo to zdecydował się na strzał. Piłka trafiła w boczną siatkę.

6
5
64'

Goście mieli korner, lecz nie byli w stanie oddać nawet strzału.

13
1
62'

Jaga nadal prowadzi grę, a Wisła czeka na kolejne kontry.

7
1
59'

Runje faulował Brożka i tym razem jemu się upiekło. Nie otrzymał drugiej żółtej kartki.

8
5
55'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Runje.

Jagiellonia Białystok
4
6
52'

Gol! Strzelił Rafał Boguski. Asystował mu Paweł Brożek. 3:0! Piękne podanie Brożka do Boguskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem podciął piłkę nad bramkarzem.

36
10
49'

Faul Gonzaleza, który ma już żółtą kartkę na koncie i wydaje się, że sędzia oszczędził piłkarza Wisły.

5
5
47'

Cywka był na prawym skrzydle, jednak Tomasik zablokował jego dośrodkowanie.

4
4
46'

Początek drugiej połowy.

11
45'

Zakotłowało się w polu karnym Wisły po rzucie wolnym. Dwukrotnie dobrze interweniował Załuska, ale ostatecznie sędzia i tak pokazał spalonego.

9
4
44'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Gonzalez. Faulowany Cernych.

6
5
43'

Wisła Kraków miała rzut wolny w okolicach pola karnego Jagi. Sadlok zdecydował się na bezpośredni strzał, który poszybował nad poprzeczką. Niezadowolony z takiej decyzji był Małecki, który tylko rozłożył ręce.

3
2
38'

Jagiellonia cały czas atakuje - stara się jeszcze przed przerwą zdobyć kontaktowego gola.

5
4
35'

Gol! Strzelił Patryk Małecki. 2:0! Po rzucie rożnym piłka została wybita przed pole karne, gdzie przejął ją Małecki i z 14 metrów uderzył z lewej nogi nie do obrony.

49
17
35'

Małecki był na lewym skrzydle i zagrał piłkę na piąty metr, lecz piłka została wybita na korner.

3
4
34'

Arvydas Novikovas zdołał oddać celny strzał, ale Załuska nie dał się pokonać.

1
2
32'

Konstantin Vassiljev oddał mocno niecelny strzał z dystansu.

5
4
31'

Jagiellonia dominuje w ostatnich minutach, częściej jest na połowie rywala, ale póki co brakuje klarownych okazji.

4
3
28'

Burliga po jednym ze starć pechowo upadł na murawę i uderzył głową o nią. Na szczęście nie była potrzebna pomoc medyczna.

3
3
26'

Ofensywna akcja Jagiellonii, ale bardzo dobry powrót Cywki, który na dodatek był faulowany.

4
1
24'

Wyrównany pojedynek w Krakowie, ale to Wisła prowadzi.

3
3
21'

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Asystował mu Petar Brlek. 1:0 dla Wisły! Piękne podanie Brleka do Brożka, który uderzył obok bramkarza. Boguski mógł jeszcze dołożyć nogę, ale wyraźnie chciał, żeby to była bramka Brożka.

43
13
20'

Ivan Gonzalez bardzo dobrze się ustawił tuż przed polem karnym, przechwytując piłkę kierowaną do napastników gości.