Lotto Ekstraklasa: 23. kolejka
24 lut 2017 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Dominik Hofbauer.

Już 4:1! Borjan obronił uderzenie Szwocha, ale piłka trafiła jeszcze pod nogi Hofbauera i ten skierował ją do pustej bramki.

13
3
90'

Doliczone 4 minuty.

4
4
90'

W dużym zamieszaniu lekki płaski strzał z kilku metrów oddał Bartosz Kwiecień i piłkę złapał Konrad Jałocha.

1
2
89'

Oglądamy jeszcze szarpane akcje Korony, ale przełomu już nie będzie.

3
84'

Kielczanie zaangażowali w wykonanie rzutu wolnego czterech zawodników i wyszła z tego kompromitacja, bo żaden nie oddał strzału.

3
3
82'
79'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Dariusz Formella.

3:1 dla Arki! Ogromny kocioł w polu karnym gości. Borjan poradził sobie z mocnym strzałem Łukasiewicza, ale po chwili Formella dośrodkował spod końcowej linii do Siemaszki i ten dopełnił formalności z bliska.

78'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Bartosz Rymaniak.

1
1
75'

Na trybunach stadionu w Gdyni pojawiło się 5213 widzów.

6
1
73'

Groźnie teraz pod bramką Arki! Konrad Jałocha z kłopotami obronił mocny strzał Grzelaka z narożnika boiska i musiał go asekurować Przemysław Stolc.

2
1
72'

Milan Borjan poradził sobie z mocną centrą Hofbauera z rzutu wolnego.

3
69'
66'

Kiepskie dośrodkowanie Palanki z rzutu wolnego i piłka zatrzymała się na głowie pierwszego obrońcy Arki.

1
1
64'

Korona próbuje zaatakować, ale na razie robi to niedokładnie.

2
60'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch.

2:1 dla Arki! Szwoch zmylił Borjana i pokonał go płaskim strzałem bliżej prawego rogu.

16
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Borjan.

Korona Kielce
3
59'

Rzut karny dla Arki! W sytuacji sam na sam Borjan sfaulował Viniciusa.

4
58'

Po dośrodkowaniu Kiełba z rzutu rożnego daleko obok słupka główkował Radek Dejmek.

1
1
57'

Mateusz Szwoch doszedł do piłki w polu karnym, jednak był osaczony przez kilku rywali, w dodatku popełnił prosty techniczny błąd. Nic z tej akcji nie wyszło.

54'

Po dośrodkowaniu Kiełba z rzutu rożnego obok słupka główkował Bartosz Kwiecień.

1
1
53'

Bartosz Kwiecień zablokował dośrodkowanie Viniciusa z prawej strony boiska.

3
49'

Z kilkunastu metrów obok słupka uderzył Mateusz Szwoch.

2
49'

Pierwsze minuty drugiej połowy to głównie twarda walka z obu stron.

1
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
46'

Początek drugiej połowy. Bez zmian.

2
1
44'

Dominik Hofbauer zablokował na linii pola karnego groźne uderzenie Micanskiego.

1
2
43'

Po dośrodkowaniu Hofbauera z rzutu wolnego lot piłki przedłużył Marcus Vinicius da Silva i ostatecznie złapał ją Milan Borjan.

5
40'

Gol! Strzelił Ilijan Micanski.

1:1! Po rzucie rożnym piłkę zgrywał Kwiecień, nieporadnie interweniował jeszcze obrońca Arki i z ostrego kąta gola zdobył Micanski.

38'

Mogło być 1:1! Z rzutu wolnego dośrodkował Jacek Kiełb, dość nieszczęśliwie przeciął to głową Marcus Vinicius da Silva i piłka poleciała tuż obok słupka.

2
2
36'

Gol! Strzelił Dariusz Formella. Asystował mu Przemysław Trytko.

Świetna akcja Arki i 1:0! Po podaniu Viniciusa, Trytko znakomicie wypatrzył w polu karnym Formellę i ten ostatni pokonał Borjana uderzeniem z ostrego kąta.

35'

Z rzutu wolnego uderzył Mateusz Możdżeń, piłka lekko zrykoszetowała, mimo to Konrad Jałocha ją odbił.

2
34'

Michał Marcjanik przeciął w polu karnym centrę Grzelaka z lewej strony boiska.

1
2
32'

Jeszcze raz Milan Borjan! Teraz bramkarz gości zatrzymał uderzenie Szwocha z ostrego kąta.

3
31'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma bramki! Marcus Vinicius da Silva uderzył płasko w prawy róg, ale Borjan wyczuł jego intencje i obronił!

4
4
30'

Rzut karny dla Arki! Mateusz Szwoch oszukał na skrzydle dwóch rywali, wpadł w szesnastkę i został tam sfaulowany przez Grzelaka.

2
26'

Ależ groźnie pod bramką Korony! Z lewego skrzydła płasko dośrodkował Dariusz Formella, celowo nie przeciął tego Radek Dejmek i Przemysław Trytko omal nie skierował piłki do siatki. Na szczęście dla kielczan napastnik Arki nie przewidział rozwoju wypadków, interweniował tam jeszcze Bartosz Kwiecień i ostatecznie sytuację wyjaśnił pewnym chwytem Milan Borjan.

2
1
21'

Dość wyrównane spotkanie w Gdyni, ale niezbyt porywające, bo momentami mnożą się proste błędy w obu zespołach.

4
17'

Milan Borjan przytomnie obronił potężny strzał Marciniaka z ostrego kąta.

5
15'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Tadeusz Socha.

Arka Gdynia
2
2
13'

Ostatnie minuty upłynęły pod znakiem przewagi Korony. Arka klarownej sytuacji jeszcze nie miała.

2
1
10'

Teraz już powinno być 1:0 dla Korony! Miguel Palanca perfekcyjnie dośrodkował do Możdżenia, lecz ten z kilku metrów główkował wprost w Jałochę!

3
1
9'

Dobra okazja Korony. Jacek Kiełb miał sporo swobody na 16. metrze, ale uderzył zdecydowanie za lekko i piłkę złapał Konrad Jałocha.