Przytomna interwencja Kokoszki, który wybił piłkę poza boisko po dośrodkowaniu Przybeckiego z prawego skrzydła.

Ruch. Schodzi: Michał Koj. Wchodzi: Paweł Oleksy.

Łukasz Moneta zablokował dośrodkowanie Dankowskiego z prawego skrzydła.

1
1
84'

Śląsk oddał ponad dwukrotnie więcej strzałów (11:5), ale dziś obrona Ruchu gra bardzo solidnie i klarownych sytuacji wrocławianie nie mieli zbyt wiele.

1
1
83'
81'

Ruch. Schodzi: Jarosław Niezgoda. Wchodzi: Jakub Arak.

79'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Mario Engels.

Śląsk Wrocław
2
1
76'

Śląsk jeszcze atakuje, jednak nadal ma problemy z oddawaniem groźnych strzałów.

1
73'
70'

Gol! Strzelił Rafał Grodzicki.

2:0! Grodzicki uderzył mocno w środek bramki, ale Pawełek nie wyczuł jego intencji i skapitulował.

17
7
70'

Faul był, ale tuż przed linią szesnastki. To powinien być rzut wolny, a nie wskazanie na "wapno".

5
1
69'

Rzut karny dla Ruchu! Kokoszka sfaulował Niezgodę.

3
2
67'

Sprzed pola karnego uderzył zupełnie niekryty Robert Pich, zrobił to jednak bardzo niedokładnie i Libor Hrdlicka nie musiał interweniować.

1
64'

Sprzed pola karnego wysoko nad poprzeczką uderzył aktywny Joan Angel Roman.

1
1
60'

Jarosław Niezgoda całkowicie zepsuł strzał z ostrego kąta i piłka poleciała daleko obok słupka.

1
59'

Chorzowianie poradzili sobie z niezłym dośrodkowaniem Picha z rzutu wolnego.

3
56'

Rafał Grodzicki przeciął groźną płaską centrę Romana z prawej strony pola karnego.

1
55'

Michał Helik zablokował strzał z dystansu Kovacevicia.

1
53'

Libor Hrdlicka złapał piłkę po mocnym uderzeniu Bilińskiego z ostrego kąta.

1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
49'

Mariusz Pawełek wyszedł z bramki i w ostatniej chwili uprzedził Niezgodę!

2
48'

W pierwszych minutach po przerwie nieco aktywniejsi są chorzowianie.

2
1
46'

Na trybunach stadionu w Chorzowie pojawiło się 5557 widzów.

2
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
17:57

W drugiej połowie sędzią głównym będzie Robert Marciniak. Bartosz Frankowski doznał bowiem kontuzji.

2
3
45'

Groźnie w polu karnym Ruchu! Łukasz Madej zamknął strzałem z woleja dośrodkowanie Dankowskiego, jednak fatalnie spudłował.

1
1
42'

Krótka przerwa, Rafał Grodzicki ucierpiał w starciu z Pawelcem.

2
41'

Libor Hrdlicka przejął piłkę po centrze Picha z rzutu rożnego.

1
38'

Kamil Biliński trafił do siatki z kilkunastu metrów, ale sędzia nie uznał gola. Powód? Minimalny spalony.

2
3
37'

W trudnej sytuacji anemicznie z ostrego kąta uderzył Kamil Biliński i spokojnie interweniował Libor Hrdlicka.

1
2
34'

Żółtą kartkę za faul na Dankowskim otrzymał Rafał Grodzicki.

4
6
33'

Łukasz Moneta zablokowany przy próbie dośrodkowania z lewego skrzydła.

1
2
30'

Śląsk atakuje częściej niż Ruch, jednak brakuje mu dokładności - zwłaszcza przy ostatnim podaniu.

3
27'

Robert Pich mógł wyjść na czystą pozycję, ale wdał się w drybling i w pewnym momencie miał przed sobą tylu rywali, że musiał opuścić pole karne. Akcja spaliła na panewce.

3
2
24'

Dobrze zapowiadała się akcja Śląska, do prostopadłego podania wystartował Kamil Biliński, zastopował go jednak Michał Helik.

1
3
20'

Płasko z dystansu uderzył Kamil Dankowski, jednak na posterunku Libor Hrdlicka.

3
2
18'

Śląsk często atakuje prawym skrzydłem. Teraz znów okazję mógł mieć Kamil Biliński, ale w polu karnym dostał podanie za plecy.

5
1
14'

Ruch gra chytrze, czeka raczej na przeciwnika i próbuje go kontrować.

4
1
12'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo groźnie uderzył Kamil Biliński i z trudem obronił to Libor Hrdlicka. Śląsk wyraźnie podrażniony, rzucił się do ataku.

5
2
8'

Gol! Strzelił Miłosz Przybecki. Asystował mu Patryk Lipski.

Ruch na prowadzeniu! Po świetnym prostopadłym podaniu Lipskiego Przybecki uciekł Pawelcowi i zdążył oddać strzał przed nadbiegającym bramkarzem Śląska. Piłka wpadła do siatki przy słupku.

7'

Teraz gra toczy się w środku pola, przy piłce nadal dłużej utrzymuje się Śląsk.

3
2
4'

Nieco aktywniejsi na początku są wrocławianie, Ruch jeszcze nie przeprowadził groźnej akcji.

2
3
2'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Kamil Biliński główkował z kilku metrów nad poprzeczką. Gola jednak i tak by nie było, bo napastnik Śląska znalazł się na spalonym.