Mocny strzał Borysiuka pewnie obronił Sandomierski.

Cetnarski uderzył z rzutu wolnego. Techniczny strzał efektownie obronił Kuciak.

8
2
88'

Bardzo dobry mecz w Gdańsku. Takie spotkania świetnie się ogląda. Sześć bramek, sporo emocji!

13
3
84'

Gol! Strzelił Grzegorz Wojtkowiak. Asystował mu Sławomir Peszko. Peszko zdołał dośrodkować piłkę, która już opuszczała boisko. W polu karnym przyjął ją Wojtkowiak i uderzył przy słupku. Sandomierski nie był w stanie obronić strzału!

83'

Z woleja świetnie uderzył Flavio Paixao, Sandomierski kapitalnie obronił!

12
1
81'
80'

Piłka wybita przed pole karne, doszedł do niej Dąbrowski i z woleja uderzył niecelnie.

2
6
80'

Lechia stara się wysoko atakować Cracovię. To utrudnia gościom konstruowanie akcji.

4
6
78'

Lechia. Schodzi: Milos Krasić. Wchodzi: Joao Nunes.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

74'

Jezus, Maria! Cóż za strzał Szczepaniaka! Napastnik uderzył "nożycami", Kuciak świetnie obronił! Mogło być 3:3!

3
10
71'

Żółtą kartkę otrzymał Vanja Milinković-Savić. Bramkarz rezerwowy ukarany został za niesportowe zachowanie.

71'

Zapraszamy do naszego pierwszego wpisu w relacji oraz ankiety!

Redaktor prowadzący relację zna się na piłce nożnej?
7
70'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Marcin Budziński. Budziński z Piątkiem rozklepali obronę Lechii i napastnik z ok. 12 metrów zdobył swojego drugiego gola w meczu! Już tylko 2:3.

66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luiz Santos Deleu.

65'

Lechia zwalnia grę, gospodarze nie chcą pozwolić Cracovii na złapanie rytmu. Po przejęciu piłki krakowianie natychmiast ruszają z atakiem.

7
2
62'

Dobra akcja Cracovii, z pola karnego uderzał Piątek. Kuciak po raz kolejny świetnie obronił.

6
11
58'

Gol! Strzelił Grzegorz Kuświk. Asystował mu Simeon Sławczew. Sławczew prostopadle dograł do Kuświka, a ten w sytuacji sam na sam uderzył obok wychodzącego z bramki Sandomierskiego. 3:1! Cracovia nie gra źle, ale Lechia jest pod bramką gości niemal bezbłędna.

57'

Ależ bombę na bramkę Cracovii posłał Janicki. Piłka przefrunęła tuż ponad bramką.

9
4
56'

Piłkę w polu karnym otrzymał Jaroslav Mihalik, strzał Słowaka zdołał odbić Kuciak. Futbolówka po drodze odbiła się od jednego z graczy Lechii.

7
1
54'

Peszko został podcięty... poza linią boczną. Arbiter uznał, że to był faul. Decyzja nie spodobała się Jackowi Zielińskiemu.

3
3
53'

Dośrodkował z rogu Mihalik, głową niecelnie uderzył Piotr Malarczyk.

4
2
52'

Strzał z pola karnego oddał Mihalik, piłka trafiła w nogę obrońcy. Cracovia znowu coraz groźniejsza.

3
1
50'

Cracovia szybko roztrwoniła to, na co pracowała przez niemal całą pierwszą połowę. Goście są nieco oszołomieni wydarzeniami na boisku.

3
5
48'

Kuświk do Sławczewa, a ten nie trafił w bramę z trudnej pozycji. Zawodnik gospodarzy uderzał z ok. 7 metrów!

3
4
47'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Piłka w lewym rogu, bramkarz w prawym. 2:1 dla Lechii!

20
6
46'

Malarczyk sfaulował w polu karnym Kuświka i sędzia wskazał na "wapno"!

7
2
46'

Cracovia wznowiła grę.

3
2
45'

Doliczona została minuta.

4
1
45'

Gol! Strzelił Ariel Borysiuk. Asystował mu Simeon Sławczew. Ale urwał! Sławczew piętą wycofał do Borysiuka, a ten doszedł do piłki i mocnym strzałem uderzył nie do obrony!

32
12
43'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Piątek.

43'

Ożywiła się w końcówce pierwszej części Lechia. Jednak na doprowadzenie do wyrównania może brakować czasu.

5
4
42'

Kuciak w ostrej rozmowie z sędzią. Słowakowi chyba pomyliły się role na boisku.

5
3
38'

Pierwsze ostrzeżenie dla Cracovii. Piłkę w polu karnym otrzymał Flavio Paixao, poczekał i uderzył technicznie w słupek!

9
4
36'

Nie klei się gra Lechii. Cracovia w sobotni wieczór prezentuje się dużo lepiej do lidera Lotto Ekstraklasy.

2
4
32'

Kuciak musiał wyjść kilka metrów przed bramkę i wypiąstkować piłkę. Po chwili Piątek ponownie znalazł się naprzeciwko bramkarza, ale strzał z trudnej pozycji został wybity nogą na rzut rożny|!

3
1
31'

Damian Dąbrowski uderzył z rzutu wolnego, jednak trafił w mur. Po raz kolejny...

6
1
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ariel Borysiuk.

9
8
25'

Lechia w końcu uzyskała przewagę, jednak gospodarze nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Pasów.

3
4
21'

Piątek wychodził sam naprzeciwko Kuciaka. Sędzia przerwał grę, ale powtórki pokazały, że pomylił się. Spalonego nie było!

7
9
18'

Peszko dośrodkował z rzutu wolnego, Sandomierski wypiąstkował piłkę i kolanem uderzył Wołąkiewicza. Obrońca chwilę dochodził do siebie.

3
7
17'

Piłkarze Lechii wyraźnie nie potrafią wejść w mecz. Cracovia powinna w spotkaniu nie prowadzić 1:0, a już nawet 3:0.

10
5
15'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Damian Dąbrowski. Gol dla gości wisiał na włosku i końcu padł. Dąbrowski z Piątkiem wymienili kilka podań. Ostatecznie na strzał zdecydował się drugi z wymienionych. Piłka wpadła pod poprzeczkę i mamy niespodziankę w Gdańsku!

13'

Kolejna akcja Cracovii, w dobrej sytuacji znalazł się Budziński, jednak jego płaski strzał z ok. 15 metrów obronił Kuciak.

7
3
12'

Sprzed pola karnego tuż ponad bramką przymierzył Jaroslav Mihalik. Słowak był bardzo zaskoczony, że nie trafił w bramkę.

4
1
11'

Simeon Sławczew klatką piersiową zgrał piłkę w pole karne do Flavio Paixao, a ten uderzył z woleja ponad bramką. Lechia zaczyna odgruzać się Cracovii.

1
4
8'

Piątek znalazł się w sytuacji sam na sam z Kuciakiem, ale lepszy okazał się bramkarz!

8
1
6'

Dąbrowski uderzył z rzutu wolnego, jednak trafił w mur.

3
3
4'

Kapitalna okazja przed Cracovią. Piłkę otrzymał Mihalik, który chciał przelobować Kuciaka. Pomocnik źle uderzył, piłka poleciała na dużą wysokość i spadła za bramką.

8
1
2'

Kuświk chciał odebrać piłkę Sandomierskiemu, bramkarz zachował zimną krew i zdołał wyjść cało z opresji.