Głową z kilku metrów strzelał Mateusz SzwochGrzegorz Sandomierski nie dał się zaskoczyć.

Cracovia atakuje. Jeszcze gospodarze starają się pokonać bramkarza Arki.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch.

1
79'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Arki doszło do zamieszania, aż ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza gdynian.

1
77'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. Do bramki Arki jednak około 30 metrów.

1
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Marciniak.

2
72'

Znów dobrze spisał się Grzegorz Sandomierski, który na raty złapał piłkę po groźnym dośrodkowaniu we własnym polu karnym.

1
70'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Marcus Vinicius da Silva. Dobrze interweniował Grzegorz Sandomierski.

1
69'
ZMIANA
68'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Piotr Malarczyk.

1
66'

Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii piłkę pewnie złapał Grzegorz Sandomierski.

1
1
65'

Arka śmielej ruszyła teraz do ataku.

1
2
63'

Ładny, minimalnie niecelny strzał zza pola karnego oddał Tomas Vestenicky.

60'

Piłka w bramce Arki, ale sędzia dopatrzył się spalonego. To była słuszna decyzja arbitra.

55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jaroslav Mihalik. Asystował mu Luiz Santos Deleu. Po dośrodkowaniu Deleu celnym strzałem głową w polu karnym popisał się Jaroslav Mihalik.

52'

Dobrze w defensywie prezentuje się Arka. Cracovia na razie nie może się przebić przez obronę gdynian.

1
49'

Z ostrego kąta niecelnie strzelał Tomas Vestenicky.

48'

Gospodarze od początku drugiej połowy ruszyli do ataku i szukają swojej szansy poprzez strzały z dystansu.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

1
2
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Trytko. Asystował mu Mateusz Szwoch. Trytko otrzymał dobre podanie i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Cracovii. Napastnik Arki tę okazję pewnie wykorzystał.

41'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Mateusz Szwoch.

1
39'

Gra toczy się głównie na połowie Arki. Cracovia nie potrafi sobie jednak wypracować dobrej okazji.

1
37'

Przerwa w grze. Na boisku leży Jakub Wójcicki.

2
34'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

1
1
32'

Zdecydowaną przewagę ma Cracovia. Arka swojej szansy szuka poprzez grę z kontry.

1
3
29'

Fatalnie w pole karne Arki dośrodkował teraz Diego Ferraresso. Piłka wyszła poza boisko.

1
1
27'

Kolejna dobra okazja dla Cracovii. Po miękkiej wrzutce w pole karne Arki akcję zamknął Jaroslav Mihalik, ale jego strzał z kilku metrów był już niecelny.

2
25'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Damian Dąbrowski.

2
1
24'

Zle dośrodkowanie Marcina Budzińskiego. Goście wybili piłkę.

3
23'

Cracovia będzie miała rzut wolny na wysokości pola karnego Arki. Adam Marciniak wrócił już na boisko.

1
21'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Piłkę wybił Hubert Wołąkiewicz.

1
19'

Adam Marciniak cały czas jest opatrywany poza boiskiem.

1
19'

Cracovia spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Arki.

1
1
16'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował Adam Marciniak.

14'

Z rzutu wolnego strzelał Dominik Hofbauer. Strzał obronił jednak Grzegorz Sandomierski.

1
11'

Cóż za strzał Marcina Budzińskiego! Pomocnik Cracovii przedarł się środkiem boiska, oddał strzał z około 25 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową. Sędzia tego jednak nie dostrzegł i bramki nie uznał! Cracovia powinna prowadzić 1:0!

1
10'

Cracovia uzyskała już lekką, optyczną przewagę. Arka nieco cofnęła się do defensywy.

1
8'

Po dośrodkowaniu Jakuba Wójcickiego niecelnie z 12 metrów główkował Sebastian Steblecki.

1
7'

Podanie z głębi pola Damiana Dąbrowskiego. Szybszy od Jakuba Wójcickiego był jednak bramkarz Arki.

1
5'

Wyrównany początek meczu. Gra toczy się głównie w środku boiska.

3'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego małe zamieszanie w polu karnym Arki, ale ostatecznie gdynianie zdołali wybić piłkę.