Kiełb zmylił Prusaka i strzałem z "wapna" zapewnił Koronie pełną pulę!

Korona Kielce
18
8
90+4'

Rzut karny dla Korony, choć kontrowersyjny! Sędzia dopatrzył się faulu na Micanskim.

13
9
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Piesio.

Górnik Łęczna
3
2
90+3'

Miguel Palanca wymanewrował obrońców, ale chybił w doskonałej okazji!

4
5
90'

Doliczone 4 minuty.

11
3
88'

Korona wyrównała! Piłka szczęśliwie trafiła pod nogi będącego w polu karnym Kiełba, a ten zwiódł obrońcę i uderzył przy dalszym słupku.

16
15
87'

Łukasz Tymiński ofiarnym wślizgiem uprzedził składającego się do strzału Markovicia.

2
3
85'

Anemiczny płaski strzał oddał Vanja Marković i na posterunku Sergiusz Prusak.

2
2
83'

Kotłuje się w polu karnym gości, ale nadal to Górnik jest bliżej trzech punktów.

1
2
82'

Sergiusz Prusak odbił piłkę po kąśliwym strzale z dystansu Kwietnia.

1
2
80'

Ofiarny wślizg Dejmka blokuje płaską centrę Górnika z lewej strony, dużo szczęścia miała Korona.

1
1
79'

Grzegorz Bonin chciał wybić piłkę na rzut rożny i trafił w słupek własnej bramki! Kuriozum.

3
4
78'

Górnik broni się już całym zespołem, jednak ataki kielczan przypominają bicie głową w mur.

1
1
75'

Z narożnika pola karnego tuż obok dalszego słupka uderzył Mateusz Możdżeń.

2
1
73'

Fatalny strzał Kiełba z rzutu wolnego. Piłka poszybowała wysoko w trybuny.

2
2
72'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Javi Hernandez. To efekt faulu. Górnik w dziesiątkę!

4
7
71'

Milan Borjan na posterunku po lekkim strzale Hernandeza.

1
1
71'

Górnik nie ma zamiaru bronić prowadzenia. Goście czują, że to nie jest dzień Korony.

1
1
66'
66'

Milan Borjan ratuje Koronę! Kanadyjczyk wygrał pojedynek sam na sam z Piesiem!

2
3
64'

Potworne zamieszanie pod bramką Korony. Gospodarze zablokowali kilka strzałów, aż w końcu piłka poleciała w trybuny.

2
2
63'

Dużo miejsca na boisku, goście próbują to wykorzystać i szukają drugiego gola. Teraz zablokowany strzał Hernandeza.

2
2
62'

Na trybunach stadionu w Kielcach pojawiło się 5475 widzów.

2
2
61'

Zanosiło się na doskonałą kontrę Górnika, ale wbiegający w pole karne Grzegorz Piesio nie przyjął piłki.

1
1
60'

Prawym skrzydłem popędził Javi Hernandez, lecz zakończył akcję niecelnym strzałem.

1
59'
57'

Na Kolporter Arenie słychać gwizdy. Korona nie ma pomysłu na zaskoczenie Górnika.

1
1
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Śpiączka.

1
2
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Javi Hernandez.

1
3
52'

Korona chce od razu odpowiedzieć, ale brakuje jej dokładności z przodu.

1
1
50'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka.

1:0 dla łęcznian! Śpiączka wpadł w pole karne i mimo asekuracji obrońców, skierował piłkę do siatki.

25
4
49'

Szybka kontra Górnika, przytomne wybicie Rymaniaka na rzut rożny na chwilę oddaliło zagrożenie.

2
2
48'

Niezła akcja Korony, ale do wrzutki z lewego skrzydła nie doszedł Ilijan Micanski.

1
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
46'

Piotr Grzelczak barkiem potraktował Rymaniaka, który po krótkiej chwili pozbierał się z boiska.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
45+2'

To mogła być zabójcza kontra Górnika! Z prawego skrzydła dośrodkował Grzegorz Piesio, Bartosz Śpiączka przytomnie odegrał do Grzelczaka, a ten minimalnie chybił z 18 metrów!

3
2
45'

Doliczona 1 minuta.

1
1
45'

Z rzutu rożnego dośrodkował Miguel Palanca, efektowny strzał przewrotką chciał oddać Rafał Grzelak, lecz został zablokowany.

1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Kiełb. To kara za nieprzepisowy atak na Leandro.

2
1
41'

Przerwa w grze, na boisku leży Leandro.

2
1
38'

Minimalnie zbyt głęboko dośrodkował z rzutu wolnego Javi Hernandez i Bartosz Śpiączka nie zdążył oddać strzału przed nadbiegającym Borjanem. Wszystko skończyło się faulem w ofensywie.

1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień.

2
3
33'

Żółtą kartkę za faul na Możdżeniu otrzymał Grzegorz Bonin.

1
2
33'

Ostro z prawego skrzydła centrował Gabriel Matei, ale kieleccy obrońcy wybili piłkę.

2
1
32'

Utrzymuje się wyraźna przewaga Korony. Górnik niezmiernie rzadko gości pod bramką Borjana.

2
1
29'

Poderwały się teraz trybuny w Kielcach, dobrą okazję mógł mieć Jacek Kiełb, jednak nie opanował piłki przed polem karnym.

1
1
26'

Po niepewnej interwencji Prusaka we własnym polu karnym, efektownie z ostrego kąta uderzył Rafał Grzelak, jednak piłka poleciała wyraźnie nad bramką.

1
1
23'

Marcin Cebula skiksował przy próbie woleja z 16 metrów, jego anemiczne uderzenie przedłużył jeszcze głową Miguel Palanca, ale tu też zabrakło mocy i Sergiusz Prusak nie miał problemów z interwencją. To była wyborna okazja Korony!

1
1
21'

Przerwa w grze. Miguel Palanca został nastrzelony piłką w twarz i potrzebował kilku chwil, by dojść do siebie.

1
1
19'

Przewaga optyczna Korony, mecz jednak nie porywa. Sędzia często musi przerywać grę.

1
1
15'

Rzut wolny z 21 metrów egzekwował Mateusz Możdżeń. Po pierwszym strzale piłka zatrzymała się na murze obrońców, a poprawka została zablokowana.

4
2
12'

Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego płasko z 28 metrów uderzył Jacek Kiełb - obok słupka.

1
9'

Milan Borjan złapał piłkę po dośrodkowaniu Hernandeza z rzutu wolnego. Sporo stałych fragmentów w pierwszych minutach.

2
1
7'

Z rzutu rożnego dośrodkował Miguel Palanca, a Bartosz Kwiecień oddał strzał głową, który przedłużył jeszcze niecelną próbą Ilijan Micanski. Bułgar i tak był jednak na spalonym.

1
3
4'

W zamieszaniu po rzucie rożnym do piłki na 13. metrze doszedł Bartosz Kwiecień, miał jednak trudną pozycję i uderzył wysoko nad bramką.

1
2
3'

Z rzutu wolnego nieźle dośrodkował Jacek Kiełb, ale zagrożenie oddalił Piotr Grzelczak.