Lotto Ekstraklasa: 24. kolejka
05 mar 2017 18:00
90+6'

Powinno być 2:0. Lech miał dużą przewagę zawodników w polu karnym Lechii. Kostewycz minął Kuciaka, oddał mocny strzał, który zablokował jednak jeden z obrońców.

18
4
90+4'

Lechia miała rzut wolny. W pole karne popędził nawet Kuciak. Do strzału doszedł jednak Nunes, ale Putnocky bez problemów złapał piłke.

16
7
90+3'

Zablokowany strzał Makuszewskiego z linii pola karnego.

21
7
90+2'

Sędzia doliczył sześć minut.

22
11
90+1'

Z rzutu wolnego nad poprzeczką uderzał Jevtić.

18
10
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki.

Lechia Gdańsk
23
6
89'

Lechia miała swoją szansę. Strzał Wolskiego z pola karnego został jednak zablokowany.

25
8
85'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niecelnie głową uderzał Trałka.

20
5
82'

Kędziora dośrodkował w pole karne, z woleja ładnie uderzył Kownacki, ale piłka przeleciała obok słupka. Będzie jednak rzut rożny.

15
8
83'
ZMIANA
82'

Kuciak może kontynuować grę.

27
8
82'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Marcin Robak. Wchodzi: Dawid Kownacki.

81'

Lechia ma problem. Urazu nabawił się Kuciak, a rezerwowy bramkarz otrzymał czerwoną kartkę.

29
11
78'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał również rezerwowy bramkarz Lechii Vanja Milinković-Savić.

66
1
1
26
77'

Coś niesamowitego! Czerwoną kartkę za uderzenie łokciem Kędziory otrzymał Sławomir Peszko.

74
1
26
76'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek.

Lech Poznań
23
26
76'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Grzegorz Kuświk.

64
19
75'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Szymon Pawłowski. Wchodzi: Maciej Gajos.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Kuświk.

26
4
74'

Wawrzyniak zagrywał w pole karne, ale dobrze interweniował jeden z obrońców i wybił piłkę na rzut rożny.

7
2
71'
ZMIANA
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Marcin Robak.

Trałka dośrodkował do Robaka, ten od razu zgrał do Majewskiego, który mocnym strzałem z kilku metrów pokonał Kuciaka!

137
1
35
66'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Gino van Kessel. Wchodzi: Flavio Paixao.

64'

Piłka w bramce Lechii, ale gol nieuznany. Robak oddał płaski strzał lewą nogą, który zdołał odbić Kuciak. Do piłki dopadł Majewski i skierował ją do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

9
14
61'

31 281 kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

51
6
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Trałka.

21
22
55'

Znów nerwowo. Tym razem Tetteh wdał się w przepychanki z Wolski. Sędzia obu ukarał żółtą kartką.

7
11
55'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski.

20
14
55'

Żółtą kartkę otrzymał Abdul Aziz Tetteh.

20
12
51'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Kuciak.

21
21
50'

Trałka świetnie urwał się obrońcy, znalazł się sam przed Kuciakiem, ale nie zdołał sięgnąć piłki na tyle, aby skierować ją obok Kuciaka.

9
5
47'

Ładnie w polu karnym pokazał się Trałka, ale jego podanie na rzut rożny wybili obrońcy.

7
5
46'

Sędzia Szymon Marciniak wyrzucił na trybuny Nenada Bjelicę, który sprowokował awanturę w przerwie.