Zanosiło się na groźną akcję Zagłębia, ale na spalonym był Kamil Mazek.

4
1
87'

Mateusz Cetnarski dośrodkował z rzutu wolnego, ale z pola karnego Zagłębia piłkę wybił jeden z obrońców lubinian.

2
1
1
1
1
85'

Groźne są akcje Cracovii. Przed chwilą dobrze w defensywie interweniował Sebastian Madera.

2
1
81'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Arkadiusz Woźniak.

1
2
80'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Erik JendrisekMartin Polacek nie dał się zaskoczyć.

4
78'

Hubert Wołąkiewicz uratował Cracovię przed stratą gola. Piłkarz gospodarzy wybił piłkę po strzale Woźniaka.

5
77'
77'

Po dośrodkowaniu Jaroszyńskiego w dobrej sytuacji niecelnie główkował Krzysztof Piątek.

3
76'

Cracovia śmiało atakuje. Zagłębie nastawiło się na grę z kontry.

3
73'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Miedziowi zdołali jednak wybić piłkę.

5
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Starzyński.

2
2
68'

Gol! Strzelił Marcin Budziński.

Przepiękny strzał z dystansu oddał Budziński. To było uderzenie nie do obrony!

19
6
4
3
10
68'
65'

Po strzale Janoszki i rykoszecie świetnie interweniował Grzegorz Sandomierski.

3
64'

Z rzutu wolnego zbyt mocno dośrodkował Filip Starzyński. Piłka wyszła poza boisko.

3
1
1
1
1
63'

Główkował Erik Jendrisek po zagraniu z głębi pola. Pewnie piłkę złapał Martin Polacek.

1
1
1
1
61'

Z dystansu z woleja bardzo niecelny strzał oddał Mateusz Szczepaniak.

1
59'

Po dośrodkowaniu w pole karne ładny strzał głową oddał Mateusz SzczepaniakMartin Polacek nie dał się jednak zaskoczyć.

1
57'

W polu karnym piłka przypadkowo trafiła do Filipa Starzyńskiego. Ten z kiku metrów oddał jednak niecelny strzał.

2
2
55'

Cracovia szuka swojej szansy. Zagłębie jest jednak bardzo dobrze zorganizowane w defensywie.

2
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Erik Jendrisek.

51'

Zanosiło się na groźną kontrę Cracovii, ale Krzysztof Piątek został zatrzymany przez defensywę Zagłębia.

1
51'

Z dystansu niecelnie strzelał Jakub Wójcicki.

1
49'

Ładne dośrodkowanie Łukasza Janoszki. Nikt nie zdołał jednak oddać strzału na bramkę Cracovii.

48'

Dość spokojny początek drugiej połowy spotkania. Przy piłce Cracovia.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Po wrzutce Jakuba Wójcickiego minimalnie niecelnie główkował Krzysztof Piątek. To była dobra szansa na gola.

2
45+1'

Z około 20 metrów strzelał Krzysztof PiątekMartin Polacek pewnie złapał piłkę.

2
45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

2
43'

Z kikunastu metrów strzelał Mateusz Szczepaniak. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

3
1
42'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał Adam Buksa.

40'

Zdecydowanie groźniejsi w tej części spotkania są piłkarze Zagłębia. Bardzo dobrze prezentuje się Filip Starzyński.

38'

Bardzo groźna kontra Zagłębia, którą wyprowadził Filip Starzyński. Dobrze w bramce spisał się jednak Grzegorz Sandomierski.

3
35'

Zagłębie śmiało atakuje. Miedziowym brakuje jednak tak zwanego ostatniego podania.

33'

Po dośrodkowaniu Janusa minimalnie niecelnie główkował Adam Buksa. To była ładna akcja Zagłębia.

3
2
32'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Zagłębia doszło do małego zamieszania. Ostatecznie strzelał Jaroslav Mihalik, ale uderzenie zostało zablokowane.

29'

Minimalnie niecelnie z dystansu strzelał przed chwilą Filip Starzyński.

29'

Zagłębie stosuje wysoki pressing. Cracovia ma problem z wyprowadzeniem piłki.

28'

Od kiku minut gra toczy się na połowie Cracovii.

27'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Cracovii gospodarze wybili piłkę.

25'

Dobrze w defensywie zachował się Aleksandar Todorovski, który wybił piłkę zmierzającą do Jaroslava Mihalika.

4
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Piątek.

1
1
1
1
1
21'

Kombinacyjna akcja Zagłębia. Po podaniu Starzyńskiego Łukasz Janoszka nie zdołał jednak oddać strzału.

3
20'

Tym razem ładnie z dystansu przymierzył Jaroslav Mihalik. Uderzenie było jednak minimalnie niecelne.

1
20'

Gra toczy się teraz głównie w środkowej strefie boiska.

1
17'

Ciekawy mecz w Krakowie. Obie drużyny starają się atakować. Przed chwilą niecelnie główkował Krzysztof Piątek.

1
15'

W odpowiedzi po podaniu Budzińskiego z 15 metrów strzelał Krzysztof Piątek. Uderzenie było minimalnie niecelne.

2
2
12'

Gol! Strzelił Filip Starzyński.

Świetną akcją popisał się Starzyński, który wpadł w pole karne Cracovii i nie dał żadnych szans Grzegorzowi Sandomierskiemu.

24
1
1
1
10
11'

Po zagraniu Filipa Starzyńskiego najpierw dobrze interweniował Jakub Wójcicki, a chwilę później piłkę po strzale Jarosława Kubickiego świetnie obronił Sandomierski.

3
1
9'

Cracovia chwilowo gra w dziesiątkę. Poza boiskiem opatrywany jest Damian Dąbrowski.

3
7'

Poza własnym polem karnym interweniował Grzegorz Sandomierski. Bramkarz Cracovii wybił piłkę, na którą czekał Adam Buksa.

1
1
5'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Cracovii.

2
3
3'

Z rzutu wolnego Filip Starzyński zagrał do Łukasza Janoszki. Jego strzał został jednak zablokowany.

3
2'

Żółtą kartkę za faul na Buksie otrzymał Paweł Jaroszyński.

17:14

Piotr Stokowiec w tym spotkaniu po raz setny w meczu ligowym zasiądzie na ławce trenerskiej lubinian

2
17:14

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).

1
1
17:14

W kończącym 25. kolejkę Lotto Ekstraklasy meczu Cracovia podejmie przy Kałuży 1 Zagłębie Lubin. Krakowianie nie wygrali żadnego z sześciu ostatnich domowych spotkań, ale teraz stanęli przed szansą, którą muszą wykorzystać.