3
3
9
88'

Gol! Strzelił Josip Barisić. Bożok trafił w poprzeczkę, a dobitka Barisicia była już skuteczna. Arka przegrywa 2:4.

10
2
1
6
15
87'

Josimar Atoche próbował odegrać piłkę na czystą pozycję do Leandro, ale piłkarza Górnika zablokował Socha.

3
1
1
1
1
86'

Po wrzutce Formelli Przemysław Pitry klatką piersiową odegrał piłkę do Prusaka.

5
2
1
83'

Lekkie uderzenie Josipa Barisicia i spokojna interwencja Prusaka.

3
1
1
80'

Gol! Strzelił Szymon Drewniak. Piękne uderzenie pomocnika Górnika z rzutu wolnego, podyktowanego po faulu na Leandro.

24
12
5
1
9
79'

Żółtą kartkę otrzymał Tadeusz Socha za faul na wychodzącym na czystą pozycję Leandro.

Arka Gdynia
4
1
78'

Krzysztof Sobieraj ruszył do ataku, odegrał na lewą stronę do Marciniaka, który wybiegł poza linię boczną.

76'

Konrad Jałocha wybiegł poza pole karne i próbował wybić piłkę, ale trafił w plecy Hernandeza.

2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Sergiusz Prusak.

1
1
2
73'

Gol! Strzelił Dariusz Formella. Po wrzutce z lewej strony boiska Formella świetnie przyjął piłkę i pomimo naciskającego na niego Leandro pewnym strzałem pokonał Prusaka.

10
5
3
5
24
72'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Trytko za faul na Pitrym.

2
4
69'

W odpowiedzi Trytko uderzył nad bramką po błędzie Gersona.

68'

Szymon Drewniak z własnej połowy ruszył z kontrą, przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, po czym ją stracił.

66'

Bonin zagrał wzdłuż bramki Arki i Konrad Jałocha uprzedził Śpiączkę.

4
2
2
65'

Pewna interwencja Prusaka na przedpolu po wrzutce Hofbauera z narożnika boiska.

2
1
61'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka. Asystował mu Paweł Sasin. Prostopadłym podaniem Sasin uruchomił Śpiączkę, który wyprzedził obrońców i z zimną krwią pokonał Jałochę! Górnik prowadzi już 3:0!

28
22
8
3
3
59'

Mateusz Szwoch z narożnika boiska dośrodkował prosto w ręce Prusaka.

2
3
1
1
57'

Pogubił się w dryblingu Miroslav Bożok i obrońcy Górnika daleko wybili piłkę.

1
1
2
1
2
56'

Płasko z dystansu strzelił Bonin, Konrad Jałocha odbił piłkę i do siatki skierował ją Śpiączka, ale był na spalonym.

1
1
1
55'

Kompletnie nieudana wrzutka Marciniaka i od bramki grę wznowił Prusak.

1
1
1
53'

Przemysław Pitry wybił piłkę pod nogi Marcusa Viniciusa, który jednak nie wykorzystał prezentu i Grzegorz Bonin wyjaśnił sytuację.

1
1
51'

Bartosz Śpiączka strzelił w środek bramki i Jałocha nie miał najmniejszych kłopotów z interwencją.

2
2
48'

Leandro naciskał na Marcusa Viniciusa obok pola karnego Górnika i piłkarz Arki wyszedł z piłką za linię końcową.

3
1
1
1
1
46'

Miroslav Bożok główkował tuż obok słupka po wrzutce Marcusa Viniciusa.

1
1
2
46'

Górnik Łęczna. Schodzi: Nika Dzalamidze. Wchodzi: Szymon Drewniak, dla którego to pierwszy mecz w 2017 roku.

46'

Po zmianie stron grę wznowiła Arka Gdynia.

1
1
45+1'

Prusak spokojnie obronił lekkie uderzenie Szwocha.

3
2
1
1
45'

Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

1
1
45'

Po wrzutce Bożoka z lewej strony boiska nad poprzeczką główkował Przemysław Trytko.

3
1
2
1
1
44'

Hernandez ofiarnym wślizgiem w polu karnym zablokował Hofbauera.

2
2
2
2
2
42'

Po nieporozumieniu Sasina z Pitrym Arka ruszyła z kontrą, ale goście zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.

2
3
1
1
1
40'

Po przebitce mocno z pierwszej piłki, ale niecelnie uderzył Bartosz Śpiączka.

2
1
1
1
38'

Przemysław Trytko odwrócił się z piłką i dośrodkował, ale prosto pod nogi Leandro.

1
1
2
1
1
38'

Yannick Kakoko z dystansu strzelił Panu Bogu w okno.

1
2
1
Czy Arce uda się wyrównać?
4
3
36'

Gol! Strzelił Grzegorz Bonin. Asystował mu Gerson. Gerson włączył się do ofensywy, wpadł w pole karne i wycofał piłkę do Bonina, który przepięknym strzałem zza szesnastki podwyższył na 2:0 dla Górnika!

34
19
7
3
5
35'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Sołdecki. Obrońca Arki bezmyślnie sfaulował Hernandeza tuż przy linii końcowej.

4
3
1
33'

Bożok dośrodkował w kierunku Trytki, który przegrał pojedynek główkowy z Przemysławem Pitrym.

1
1
31'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Dominik Hofbauer, ale nie była to najlepsza próba.

2
1
1
29'

Adam Marciniak mocno wrzucił piłkę zza linii bocznej i Sasin do spółki z Leandro zażegnali niebezpieczeństwo.

3
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Kakoko za faul na Hernandezie.

7
2
1
25'

Ależ okazja dla Arki! Po wrzutce Marciniaka Trytko zgrał piłkę do Szwocha, którego atomowe uderzenie z linii bramkowej wybił Gerson!

2
1
1
3
23'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Tymiński. Pomocnik Górnika ostro sfaulował Bożoka.

2
1
3
21'

Zbyt mocna wrzutka Hofbauera z narożnika boiska. Piłkarze Arki zdołali utrzymać się przy piłce, ale szybko wycofali futbolówkę aż do bramkarza.

2
2
1
2
20'

Arka próbowała przedrzeć się lewą stroną boiska i ostatecznie wrzutkę Bożoka zablokował Matei.

3
1
2
18'

Po błędzie Prusaka w niezłej sytuacji znalazł się Przemysław Trytko, ale trafił w kolegę z drużyny.

1
4
2
1
16'

Gol! Strzelił Javi Hernandez. Asystował mu Sergiusz Prusak. Bramkarz Górnika mocno wykopał piłkę z własnej połowy, a Javi Hernandez wykorzystał nieporozumienie Sołdeckiego z Jałochą i strącił piłkę tuż przed bramkarzem!

47
18
4
7
15
15'

Szwoch zbyt głęboko dośrodkował z rzutu wolnego i od bramki grę wznowił Prusak.

1
2
2
1
13'

To czwarte upomnienie Śpiączki w tym sezonie i nie zagra on w kolejnym meczu.

1
2
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Śpiączka. Napastnik Górnika walczył o górną piłkę z Sobierajem i łokciem sfaulował rywala.

2
4
1
1
10'

Javier Hernandez próbował przenieść ciężar gry na lewą stronę boiska, gdzie piłkę stracił Sasin.

1
1
8'

Po wrzutce Hofbauera strzelił Marcus Vinicius da Silva i to uderzenie zablokował Pitry.

1
6'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Matei.

1
2
6'

Lewą stroną boiska ruszył Leandro i dośrodkował w kierunku Śpiączki, którego uprzedził jeden z obrońców gospodarzy.

1
4'

Po składnej akcji Arki skutecznie interweniował Sergiusz Prusak.

2
2'

Tym razem Marcus Vinicius dośrodkował zbyt mocno i zza linii bocznej grę wznowili rywale.