Lotto Ekstraklasa: 28. kolejka
08 kwi 2017 18:00
90+2'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Michał Marcjanik. Kontra Pogoni, Delew był sam na sam z bramkarzem, chciał dograć do Frączczaka, ale tor lotu piłki przeciął Marcjanik. Futbolówka wpadła do bramki obok bezradnego Jałochy.

57
36
9
4
8
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

12
3
5
1
10
88'

Pogoń. Schodzi: Adam Gyurcso. Wchodzi: Seiya Kitano.

10
3
3
3
6
88'
85'

Z pola karnego uderzał Kort, kapitalnie w bramce zachował się Jałocha.

4
2
4
3
8
83'

Pogoń. Schodzi: Ricardo Nunes. Wchodzi: Hubert Matynia.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch.

8
2
3
1
6
81'

Adam Frączczak wpadł z piłką w pole karne, ale strzał z trudnej pozycji minął dalszy słupek bramki Jałochy.

5
5
3
4
3
78'

Dominik Hofbauer uderzył z rzutu wolnego z boku pola karnego, ale trafił w mur.

6
2
1
1
7
75'

Z rzutu wolnego uderzył Adam Gyurcso. Piłka przeleciała kilkanaście metrów ponad bramką.

7
6
5
6
1
74'

Pogoń kontroluje przebieg meczu, Arka już nie wierzy w zmianę losów gry.

10
3
2
2
9
70'

Gdynianie odebrali Pogoni piłkę w ich polu karnym, ale nie zdołali oddać strzału.

3
2
1
1
5
68'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Fojuta, ale ten mocno uderzył w słupek!

9
67'

Arka porozbijana nie potrafi wrócić do gry. Szybkie trzy ciosy Portowców pogrążyły gości.

6
3
1
1
2
65'
65'
63'

Gol! Strzelił Cornel Rapa. Asystował mu Spas Delew. Po wrzutce z rogu piłka trafiła do Delewa, który dośrodkował, a Rapa głową z kilku metrów trafił na 4:1!

Pogoń Szczecin
44
21
8
7
16
60'

Gol! Strzelił Spas Delew. Asystował mu Ricardo Nunes. 3:1 Nunes uciekł lewą stroną, dograł wzdłuż piątego metra, a nadbiegający Delew wbił piłkę do bramki. Obrońca nie zdołał zatrzymać jej przed linią!

57
26
10
13
18
59'

Groźny strzał Adam Gyurcso, na linii strzału znalazł się obrońca Arki i to uratowało gdynian przed utratą gola.

4
2
4
2
57'

Arka nie potrafi odpowiedzieć Pogoni. Goście przenieśli grę na połowę Portowców, ale niewiele z tego wynika.

4
1
2
54'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Adam Gyurcso. Świetna akcja Listkowskiego, który w polu karnym wypuścił Gyurcso, a ten dograł do Frączczaka. Napastnik głową z kilku metrów wbił piłkę do siatki. 2:1!

48
18
6
12
25
53'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Hofbauer.

5
1
2
5
50'

Żywiej po boisku poruszają się piłkarze obu drużyn. Aktywniejsi z przodu są Portowcy.

3
1
1
47'

Mocny strzał oddał David Niepsuj, ale piłka przeleciała daleko od bramki.

3
2
47'

Świetna akcja Listkowskiego, który dograł do Adam Gyurcso, a w sytuacji sam na sam strzał Węgra kapitalnie obronił Jałocha!

4
3
1
2
46'

Druga połowa rozpoczęta!

1
2
46'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Dawid Kort.

45'

Sędzia doliczył minutę.

3
4
6
1
1
44'

Ciekawie w końcówce pierwszej części. Uderzał Adam Gyurcso, Jałocha zdołał obronić.

5
1
2
2
1
44'

Z dystansu uderzał Adam Marciniak, piłka minęła jednak cel.

1
3
1
3
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas.

4
3
2
1
2
41'

Indywidualna akcja Delewa, który jednak w decydującym momencie został zablokowany! Mogło być 2:1!

5
2
2
38'

Kolejny raz z woleja uderzył Szwoch i po raz kolejny piłka przeleciała ponad bramką.

4
4
2
1
35'

Ładna wrzutka Listkowskiego, głową uderzał Frączczak, ale przeszkadzał mu obrońca i napastnik strzelił niecelnie.

2
1
1
1
4
33'

Tym razem ucierpiał Sobieraj, ale szybko doszedł do siebie.

7
3
6
6
5
32'

Sędzia przerwał grę. Problemy zdrowotne miał Trytko.

4
3
3
11
2
30'

Listkowski znalazł się z piłką kilka metrów przed bramką, jednak Sobieraj tuż sprzed linii wybił futbolówkę!

4
1
1
27'

Jakby na przekór tych słów groźnie z dystansu uderzył Formella. Piłka przeleciała ponad bramką.

3
2
1
1
3
26'

Częściej przy piłce jest Arka, Pogoń niezbyt często gości pod bramką gdynian, jednak to akcje Portowców wyglądają groźniej.

2
2
1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Listkowski.

4
3
2
3
3
23'

Listkowski został nadepnięty w polu karnym przez Sobieraja. Sędzia nakazał grać dalej.

1
2
2
21'

Sporo niedokładności w grze obu drużyn. Akcje Pogoni i Arki nie kleją się.

1
1
1
19'

Do zgranej piłki w polu karnym doszedł Mateusz Szwoch, który momentalnie uderzył. Piłka przeleciała ponad poprzeczką!

1
17'

Płaski strzał sprzed pola karnego Frączczaka. Jałocha powinien spokojnie obronić, a z problemami wybił piłkę do boku.

2
1
1
13'

Do piłki w polu karnym doszedł Dariusz Formella, piłka po nodze Cornela Rapy wyszła obok słupka na róg.

4
2
2
1
2
13'

Matras łokciem trafił w Szwocha. Sędzia ustnie napomniał gracza Pogoni.

2
1
1
2
2
11'

Adam Gyurcso uderzył sprzed pola karnego, piłka po nodze obrońcy Arki wyszła na róg.

3
2
2
2
3
11'

Szeroko ustawione na boisku są obie ekipy, groźnie robi się po stratach w okolicach środka pola.

2
2
2
2
2
9'

Arka stara się nie opuszczać połowy Pogoni. Portowcy z kolei po przejęciu piłki chcą wyprowadzić kontrę.

2
3
2
1
1
6'

Tempo gry nie jest duże. Dwie bramki sprawiły, że zespoły starają się uważniej grać w obronie.

3
4
3
2
2
3'

Gol! Strzelił Przemysław Trytko. Asystował mu Marcin Warcholak. Już mamy remis! Niemal kopia sytuacji! Dośrodkowanie Warcholaka, a Trytko głową do bramki! 1:1!

51
33
18
22
47
2'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Spas Delew. Świetny początek Pogoni! Dośrodkował Delew, a piłkę przy biernej postawie obrońców Arki do bramki wpakował głową Frączczak!