4
7
10
87'

Pol Llonch miał dużo miejsca, by oddać strzał z kilkunastu metrów. Minimalne pudło pomocnika.

6
1
6
1
2
85'
12
4
1
1
4
84'

9
83'

Końcówka spotkania zapewne pod znakiem ataków lubinian. Wisła Kraków stara się utrzymać piłkę jak najdłużej na połowie podrażnionego przeciwnika.

4
1
1
1
1
80'

Adam Buksa polował na piłkę po płaskim dośrodkowaniu i mimo towarzystwa Arkadiusza Głowackiego, trącił ją w kierunku bramki Białej Gwiazdy. Czujnie Łukasz Załuska!

6
2
2
78'

Groźne, tym razem płaskie dośrodkowanie Tomasza Cywki. Z trudem, ale zorganizowali się lubinianie we własnym polu karnym.

8
2
1
76'
73'

Niczym specjalnym odpowiadają Miedziowi po zmianie wyniku, a czas ucieka. Piotr Stokowiec może wprowadzić jeszcze jednego zmiennika.

1
3
1
71'
70'
69'

Zagłębie. Schodzi: Martin Nespor. Wchodzi: Adam Buksa.

4
2
2
2
2
68'

Kolejne dośrodkowania w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Asystę do gola chce dorzucić Patryk Małecki.

3
4
1
2
2
65'

Łukasz Janoszka nieomal wyrównał po bilardzie w polu karnym Wiślaków. Uderzenie z bliska przy biernej postawie Ivana Gonzaleza oraz Arkadiusza Głowackiego!

4
2
3
4
62'

Gol! Strzelił Patryk Małecki.

Huknął Patryk Małecki na 1:0! Do piłki dopadł po tym jak odbiła się ona od poprzeczki po dośrodkowaniu Tomasza Cywki oraz strzale Semira Stilicia.

105
60
14
20
27
61'

Filip Starzyński i jego najlepsze dziś dośrodkowanie. Łukasz Janoszka oraz Arkadiusz Woźniak próbowali skierować futbolówkę do siatki.

10
7
2
1
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Gonzalez.

6
4
3
2
59'

7
58'

Druga interwencja Martina Polacka po uderzeniu Tomasza Cywki. 2:0 w tych pojedynkach dla bramkarza KGHM Zagłębia Lubin.

2
3
1
57'

Jarosław Kubicki podał w poprzek boiska do przeciwnika i błąd swojego pomocnika musiał naprawić w polu karnym Aleksandar Todorovski.

1
54'

Fatalnie główkował Rafał Boguski i piłka trafiła do przeciwnika. Ten nie spodziewał się prezentu od doświadczonego Wiślaka i uderzył anemicznie w rękawice Łukasza Załuski.

1
2
1
1
52'

Również wrzutka Dorde Cotry była niebezpieczna. Bramkarze muszą uważać, ponieważ wszystko w Krakowie jest już nasiąknięte wodą po oberwaniu chmur.

2
1
1
50'

Tomasz Cywka spróbował wrzucić piłkę za kołnierz Martina Polacka. Bramkarz KGHM Zagłębia Lubin jest obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi i zatrzymał futbolówkę.

5
1
1
48'

Rozgrywa Biała Gwiazda i próbuje znaleźć miejsce do oddania strzału przed polem karnym zespołu Piotra Stokowca.

4
2
1
2
46'

3
45'

Prawie wszystko co groźne po atakach Patryka Małeckiego. Dośrodkowanie byłego zawodnika Pogoni Szczecin i Paweł Brożek główkował nad poprzeczką!

5
3
2
3
2
44'

Łukasz Załuska górą na przedpolu po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Futbolówka na drugim skrzydle i tym razem interweniowali stoperzy z Krakowa.

3
1
1
1
42'

Patryk Małecki jeszcze raz zablokowany w momencie strzału. Poprawka ze skrzydła i Martin Polacek sparował futbolówkę na korner.

4
5
1
1
1
40'

Niebawem Szymon Marciniak zaprosi zawodników na przerwę do szatni. Ostatnie pięć minut mają piłkarze, by wypracować sobie zaliczkę.

2
1
1
4
37'

Tomasz Cywka stał twardo na nogach i nie pozwolił na dobre dośrodkowanie. KGHM Zagłębie Lubin zostało jednak na połowie przeciwnika i Maciej Sadlok musiał interweniować po wrzutce Filipa Starzyńskiego.

4
1
2
35'

Dorde Cotra dośrodkował w pole bramkowe Wisły Kraków. Niezłe zagranie i naprawdę niewiele zabrakło do szczęścia Martinowi Nesporowi oraz Arkadiuszowi Woźniakowi.

2
1
2
2
32'

Patryk Małecki motorem napędowym ostatnich ataków Wisły Kraków.

18
6
3
3
5
31'

Riposta Filipa Starzyńskiego zza pola karnego. Nieudane uderzenie i Łukasz Załuska nie musiał interweniować.

5
2
2
1
1
30'

Zablokowane uderzenie Patryka Małeckiego zza pola karnego. Wrzucił wysoki bieg pomocnik i jego drużyna mogła śmiało zakończyć chociaż jedną akcję golem.

4
2
2
1
2
28'

Rafał Boguski! Strzał krzyżakiem zatrzymany przez Martina Polacka. 90 procent tego ataku było dziełem Patryka Małeckiego, który wygrał pojedynek z Jakubem Tosikiem i wbiegł dynamicznie w pole karne.

4
4
1
1
1
27'

Coraz lepsza Wisła Kraków im dłużej trwa spotkanie, a KGHM Zagłębie Lubin odpowiedziało dośrodkowaniem Arkadiusza Woźniaka poza boisko.

7
3
2
2
2
25'

Martin Nespor ponownie na spalonym. Żadnego zagrożenia ze strony najbardziej wysuniętego zawodnika KGHM Zagłębia Lubin.

6
1
2
1
1
22'

Paweł Brożek zgrał piłkę po dośrodkowaniu Patryka Małeckiego. Miał ją skierować do bramki Semir Stilić, ale koncepcję Wiślaków zepsuł w ostatnim momencie Martin Polacek.

1
1
1
1
3
21'

Łukasz Piątek interweniował skutecznie na obrzeżach własnego pola karnego, ale w posiadaniu piłki nadal Biała Gwiazda.

3
2
1
1
1
18'

Tak blisko gola jeszcze nie było! Kilka szans po szarży Pola Lloncha. Próby Rafała Boguskiego, Patryka Małeckiego, a na koniec Tomasza Cywki zostały zablokowane. Przede wszystkim Małecki miał świetną pozycję, by przymierzyć między słupki!

3
2
1
1
1
17'

Pokazał się Tomasz Cywka na prawej stronie boiska. Podobnie jak Maciej Sadlok próbuje stworzyć przewagę na połowie KGHM Zagłębia Lubin.

2
1
1
1
1
15'

Kotłuje się od czasu do czasu pod obiema bramkami, są stałe fragmenty, ale jeszcze nie było w Krakowie super niebezpiecznych uderzeń.

4
2
2
5
2
13'

Jarosław Kubicki próbował uruchomić podaniem Arkadiusza Woźniaka. Niezła piłka, ale Wiślacy zdążyli wyekspediować futbolówkę na korner.

3
1
1
1
1
11'

Najpierw z rzutu wolnego, a po chwili z rzutu rożnego Wisła Kraków nie zagroziła przyjezdnym i tylko sprowokowała Miedziowych do kontrataku.

2
1
1
2
4
10'

Pojedynek jeden na jednego Patryka Małeckiego z Jarosławem Kubickim. Był blisko Szymon Marciniak i gwizdnął faul pomocnika KGHM Zagłębia.

3
2
3
2
2
6'

Martin Nespor był na spalonym w momencie podania z głębi pola, dlatego uderzenie byłego napastnika Piasta Gliwice nie miało już znaczenia.

1
2
1
2
2
4'

Bezpańska piłka w pole karne Wisły Kraków i Łukasz Załuska mógł się z nią przywitać bez obecności przeciwnika.

3
2
1
1
1
3'

Lubomir Guldan zbiegł ze środka na prawe skrzydło i i zatrzymał wślizgiem rozpędzonego Patryka Małeckiego. Kluczowa interwencja stopera z Lubina.

2
3
1
3
1
2'

Gospodarze w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, natomiast Miedziowi na czarno z pomarańczowymi akcentami.