4
3
5
90'

Błąd w defensywie jednego z zawodników Zagłębia, ale Ryota Morioka nie skorzystał z szansy.

5
3
4
8
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Kokoszka.

Śląsk Wrocław
8
6
3
3
17
86'

Łukasz Janoszka strzelał z dystansu. Z problemami piłkę złapał Mariusz Pawełek.

7
6
3
3
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Dankowski.

11
3
3
3
9
83'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłkę pewnie złapał Mariusz Pawełek.

7
2
3
80'
77'
75'

Zagłębie. Schodzi: Kamil Mazek. Wchodzi: Adam Buksa.

4
3
2
2
4
75'

Z 16 metrów strzelał Kamil Mazek. Dobrze w bramce spisał się Mariusz Pawełek.

8
3
1
1
5
71'

Z rzutu wolnego z okoł 25 metrów strzelał Kamil Dankowski. Piłka trafiła w mur.

8
6
3
70'

Nad stadionem Zagłębia rozpętała się ulewa.

6
69'

Dobra okazja dla Zagłębia. Łukasza Piątka w ostatniej chwili zablokował jednak Piotr Celeban.

4
4
1
5
63'

Z woleja z 18 metrów strzelał Arkadiusz Woźniak. Uderzenie było jednak niecelne.

4
4
5
60'

Kamil Mazek wpadł w pole karne Śląska, ale Mariusz Pawełek nie dał się pokonać. To była dobra interwencja bramkarza WKS-u.

10
2
1
3
57'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Śląska.

5
2
1
2
56'

Z 15 metrów strzelał Łukasz Piątek. To uderzenie zostało zablokowane.

2
1
2
6
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ostoja Stjepanović.

8
3
2
4
11
51'

Z rzutu wolnego dośrodkował Filip Starzyński. To była zbyt mocna wrzutka i piłka wyszła poza boisko.

4
3
1
5
51'

Będzie rzut wolny dla Zagłębia i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne WKS-u.

4
4
1
1
6
48'

Lepiej w drugą połowę weszli wrocławianie. To oni są częściej przy piłce.

10
5
2
2
5
46'

Początek drugiej połowy.

6
4
3
2
2
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

4
1
1
1
2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Biliński.

7
3
4
6
44'

Z rzutu wolnego strzelał Filip Starzyński. Piłkę złapał Mariusz Pawełek.

4
2
2
3
5
43'

Rzut wolny dla Zagłębia. Do bramki Śląska około 30 metrów.

6
4
1
3
42'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłkę wybił Adam Kokoszka.

3
1
4
40'

Ładny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Kamil Mazek.

7
5
1
1
3
37'

Filip Starzyński źle dośrodkował w pole karne Śląska. Z tej akcji Zagłębia nic nie wyszło.

4
4
2
5
7
36'

Będzie rzut wolny dla Zagłębia i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Śląska.

9
8
4
2
3
33'

Po stracie gola wrocławianie zaczęli nieco śmielej atakować.

7
2
1
2
5
30'

Gol! Strzelił Arkadiusz Woźniak. Napastnik Zagłębia zdecydował się na strzał z około 15 metrów. Uderzył po długim słupku, a piłka wpadła do bramki. 1:1!

KGHM Zagłębie Lubin
26
14
5
16
26
26'

Z 16 metrów niecelnie strzelał Kamil Biliński. To była dobra okazja dla WKS-u.

7
4
5
2
5
25'

Śląsk cofnął się do defensywy i broni się na własnej połowie. Zagłębie nie potrafi wypracować sobie dobrej okazji strzeleckiej.

2
2
2
4
22'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Wrocławianie znów wybili piłkę.

6
1
3
3
4
20'

Śląsk jak na razie dobrze gra w defensywie. Wrocławianie wybijają piłki po dośrodkowaniach zawodników Zagłębia.

9
4
2
4
17'

Z dystansu strzelał Łukasz PiątekMariusz Pawełek pewnie złapał jednak piłkę.

11
4
3
1
1
17'

Z ostrego kąta strzelał Kamil Biliński. Piłka przeleciała obok bramki.

3
3
2
3
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Woźniak. Zdaniem sędziego piłkarz Zagłębia chciał wymusić rzut karny.

11
7
1
5
13'

Śląsk jest częściej przy piłce. Wrocławianie starają się ją rozgrywać na połowie Zagłębia.

13
8
1
2
6
10'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

6
5
6
1
1
8'

Śląsk nie cofnął się do defensywy i stara się atakować. Groźne są akcje oskrzydlające WKS-u.

11
9
3
2
8
5'

Gol! Strzelił Piotr Celeban.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Zagłębia doszło do zamieszania. Z jedenastu metrów strzelał Ostoja Stjepanović, Polacek zdołał zatrzymać to uderzenie, ale przy dobitce Piotra Celebana był już bez szans.

47
25
6
11
17
2'

Od pierwszych minut śmiało do ataku ruszyli zawodnicy Zagłębia. Gra toczy się na połowie Śląska.

7
8
5
2
4
17:41

W sobotnim meczu 30. kolejki Lotto Ekstraklasy KGHM Zagłębie zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Klub z Lubina walczy o awans do czołowej ósemki, a wrocławianie o jak najlepsze miejsce przed podziałem na grupy