3:0
Zakończony
Burnley FC
90+3'

Mogło być już 4:0, ale po kontrataku Heaton z kłopotami obronił płaski strzał Azpilicuety.

90'

Doliczone 3 minuty.

90'

Żółtą kartkę otrzymał James Tarkowski.

89'

Gol! Strzelił Victor Moses. Asystował mu Pedro Rodriguez.

Zabójcza kontra The Blues! Z lewego skrzydła precyzyjnie dograł Pedro, a formalności mocnym strzałem z kilku metrów dopełnił Moses.

86'

Michy Batshuayi zakręcił w polu karnym obrońcami Burnley, oddał potężny strzał z 10 metrów, jednak nie trafił w bramkę.

82'

Chelsea już nie forsuje tempa, ekipa Burnley próbuje coś wskórać, ale brakuje jej atutów.

81'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

80'

Chelsea. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Michy Batshuayi.

77'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Victor Moses.

76'

Z lewego skrzydła poza boisko dośrodkował Oscar.

74'

Beniaminek od kilku minut znajduje się w ofensywie. Nie przekłada się to jednak na klarowne sytuacje, bo Chelsea nie popełnia błędów w tyłach.

72'

Burnley. Schodzi: Dean Marney. Wchodzi: James Tarkowski.

70'

George Boyd oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Hazarda z lewej strony boiska.

66'

W polu karnym Burnley szarżował Gary Cahill i zakończył akcję niecelnym strzałem z ostrego kąta.

62'

Nic się nie zmienia, Chelsea prowadzi pewnie, a i tak szuka kolejnych goli. Beniaminek jest bezradny.

60'

Z kilkunastu metrów mocno, ale nad bramką strzelił Eden Hazard.

57'

Burnley. Schodzi: Steven Defour. Wchodzi: Aiden O'Neill.

56'

Po niekonwencjonalnym rozegraniu rzutu rożnego Tom Heaton obronił soczysty strzał Hazarda z 18 metrów, z najbliższej odległości dobijał jeszcze John Terry, ale ta próba była już niecelna!

54'

Zablokowany strzał z dystansu Ivanovicia.

52'

Kapitalna okazja Chelsea! Po kilku szybkich podaniach Diego Costa otrzymał piłkę na 11. metrze, ale przy próbie strzału w zasadzie podał ją Heatonowi.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Z rzutu wolnego z 24 metrów wyraźnie nad bramką uderzył Willian.

50'

Żółtą kartkę za faul na Coscie otrzymał Michael Keane.

46'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Dean Marney.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Branislav Ivanović.

43'

Teraz niezłą szansę miało Burnley, jednak Scott Arfield chybił płaskim uderzeniem z ostrego kąta.

41'

Gol! Strzelił Willian.

2:0! Willian otrzymał piłkę w polu karnym, zwiódł obrońcę i trafił do siatki pewnym mocnym strzałem przy dalszym słupku.

Chelsea FC
41'

Po rzucie wolnym niegroźnie główkował Gary Cahill i piłka w rękach Heatona.

37'

Powinno być 2:0! Diego Costa otrzymał kapitalne podanie na 7. metr, jednak w idealnej sytuacji uderzył wprost w Heatona!

36'

Zablokowany mocny strzał Hazarda sprzed pola karnego.

33'

Tempo nieco spadło, Chelsea nie atakuje już tak zaciekle jak na początku.

31'

Żółtą kartkę za faul na Vokesie otrzymał Oscar.

Chelsea FC
27'

Po dośrodkowaniu Williana z rzutu rożnego celnie główkował John Terry, jednak Tom Heaton złapał piłkę.

26'

Gospodarze wymieniają podania z dużą swobodą, nawet w pobliżu pola karnego beniaminka, zawodzi tylko wykończenie.

23'

Dynamiczna akcja Chelsea, Willian kapitalnie zagrał na lewe skrzydło do Hazarda, ale wrzutka Belga zakończyła się tylko rzutem rożnym.

19'

Londyńczycy bez przerwy w ataku pozycyjnym. Ogromna dominacja, Burnley nie potrafi opuścić własnej połowy.

16'

Chelsea ma pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i szuka kolejnych bramek.

15'

Powinno być 2:0, ale po strzale Hazarda z ostrego kąta piłkę wybił z linii bramkowej jeden z obrońców!

12'

Zablokowane uderzenie Hazarda sprzed pola karnego, Chelsea mocno nacisnęła beniaminka.

9'

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Chelsea już prowadzi! Hazard przebiegł z piłką spory fragment boiska i oddał precyzyjny płaski strzał z 20 metrów. Heaton bez szans.

7'

Mocno z dystansu uderzył Branislav Ivanović. Piłka poleciała w trybuny.

5'

Od pierwszych minut przeważa Chelsea, ale na razie brakuje jej dokładności w rozegraniu.